Skocz do zawartości

Wakacyjne randkowanie ZWERYFIKOWANE


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co w temacie męsko damskim zadziej się u mnie w okresie letnim. 
 

2 puchary Kochankowie 8 monet Mag

 

miejsce gdzie się to zacznie - Król buław 3 puchary 10 monet 

 

Widać regularne spotkanie i miło spędzony czas, jedynie nie pasuje 8 monet, gdyż nadal pracuje zdalnie w domu. Chyba ze pokazuje moją regularną aktywność na siłowni.  Obecnie zaczęło się dużo spotkań towarzyskich w restauracjach - trzeba nadrobić zmarnowane w tym temacie ostatnie pół roku. Kochankowie 8 monet mag wyglada jak korzystam umowa o współpracę. 8 monet to regularność. Mam nowego współpracownika ale człowieka na oczy nie widziałam. 
 

Miejsc - widać aktywnego pana i imprezę w jakimś ładnym miejscu. Raczej nie imprezuje w miejscu w którym przebywam wiec raczej obstawiam miejsc gdzie ludzie lubią się bawić. Zastanawiam się czy 3 puchary zawsze musza pokazywać imprezę, czy mogą pokazać miejsce naszej pasji gdzie raczej pijemy wodę. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 minut temu, zakretka23 napisał:

2 puchary Kochankowie 8 monet  Mag

Będzie 2 randkowiczow i będziesz musiała dokonać wyboru, a dalej widać pracę nad związkiem z pewnym Magiem ;)

 

12 minut temu, zakretka23 napisał:

miejsce gdzie się to zacznie - Król buław 3 puchary 10 monet 

U znajomego na jakimś spotkaniu towarzyskim 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Na pewną będą spotkania i randeczki. Potem widać zaangażowanie w 8 Monetach. No i w Magu otwiera się jakiś etap nowy :). Bardzo ładne karty !:koniczynka:

 

Może Was zapozna jakiś facet z Twojej rodziny? Albo na imprezie, bo 3 Kielichy ;).

 

Powodzonka ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, zakretka23 napisał:

Co w temacie męsko damskim zadziej się u mnie w okresie letnim. 
 

2 puchary Kochankowie 8 monet Mag

Ja bym powiedziała, że będzie dwóch Panów. Jeden może być z pracy albo ktoś kto dużo pracuje a drugi to czarodziej, który dużo ładnych słówek mówi :)

 

miejsce gdzie się to zacznie - Król buław 3 puchary 10 monet 

Skojarzyło mi się jakaś impreza rodzinna

 

 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, zakretka23 napisał:

Co w temacie męsko damskim zadziej się u mnie w okresie letnim. 
 

2 puchary Kochankowie 8 monet Mag

 

miejsce gdzie się to zacznie - Król buław 3 puchary 10 monet 

 

Widać regularne spotkanie i miło spędzony czas, jedynie nie pasuje 8 monet, gdyż nadal pracuje zdalnie w domu. Chyba ze pokazuje moją regularną aktywność na siłowni.  Obecnie zaczęło się dużo spotkań towarzyskich w restauracjach - trzeba nadrobić zmarnowane w tym temacie ostatnie pół roku. Kochankowie 8 monet mag wyglada jak korzystam umowa o współpracę. 8 monet to regularność. Mam nowego współpracownika ale człowieka na oczy nie widziałam. 
 

Miejsc - widać aktywnego pana i imprezę w jakimś ładnym miejscu. Raczej nie imprezuje w miejscu w którym przebywam wiec raczej obstawiam miejsc gdzie ludzie lubią się bawić. Zastanawiam się czy 3 puchary zawsze musza pokazywać imprezę, czy mogą pokazać miejsce naszej pasji gdzie raczej pijemy wodę. 

Randki, romanse i rozwijanie relacji z jakimś facetem. Mężczyzna może jakoś się różnić od facetów, z którymi spotykałaś się do tej pory. Powinno być ekscytująco :)

 

Spotkacie się na imprezie. Będzie duszą towarzystwa. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Wakacyjne randkowanie ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...