Skocz do zawartości

Nauka włoskiego


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Jak mi pójdzie nauka włoskiego? Póki co uczę się sama. Zakładam czas trzy miesiące.

 

6 Buław Paź Kielichów Królowa Denarów

 

6 Buław to radość, zadowolenie. Podobnie Pazik, który może pokazuje, że to dla mnie nowość, w sensie ten język ;). 

Może karty pokazują, że będzie mi się przyjemnie uczyło tego języka, gdyż bardzo mi się podoba :)

Królowa Denarów wydaje mi się pracowita, systematyczna, solidna. No ciekawa aż jestem ;).

Poza tym trochę mało "naukowe" te karty :D

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Lianna napisał:

Jak mi pójdzie nauka włoskiego? Póki co uczę się sama. Zakładam czas trzy miesiące.

 

6 Buław Paź Kielichów Królowa Denarów

 

6 Buław to radość, zadowolenie. Podobnie Pazik, który może pokazuje, że to dla mnie nowość, w sensie ten język ;). 

Może karty pokazują, że będzie mi się przyjemnie uczyło tego języka, gdyż bardzo mi się podoba :)

Poza tym trochę mało "naukowe" te karty :D

Brakuje mi troche miecyz ktore sa odpowjedzialne za komunikacje, jezyk i nauke, aby ta nauka przynosila efekty. A tak to karty dobre.

6 bulaw pokazuje ze na poczatku bedzie super. Paz kielichow w sumie tez jets karta kontaktowa. Tutaj moze pokazuje ze bardzo Ci sie ten jezyk podoba i sprawia Ci duza przyjemnosc.

W krolowej denarow moze bedziesz chciala zaplacic za jakies lekcje?

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Lianna napisał:

 

Mnie też właśnie ich brakuje :P. Żeby tylko te 6 Buław na początku nie oznaczało, że spocznę na laurach :P

6 bulaw spoczecie na laurach moze byc. A dodatkowo paz kielichow to z marzeniami mi sie kojarzy i emocjami jakie wywoluje w tobie mysl o tym jezyku. Troche brakuje kart takiej solidnej nauki zeby byl efekt. Ale mam nadzieje ze sie myle. Mysle ze bedziesz chciala zaplacic za lekcje w rezultacie.  Albo
 Cos do edukacji.

Edytowane przez Wildwood
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

A ja uważam,że te karty nie są złe.Królowa denarów to rozsądną i mądra kobieta.Paź kielichów to takie początki,emocje i próby.Może w paziu widać przyjemne w emocje,które wywoła włoski.6 buław to zwycięstwo.Ale musisz działać,jak królowa denarów.Systematyka i praca są ważne,a nie tylko emocje.

Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
4 godziny temu, Lianna napisał:

Jak mi pójdzie nauka włoskiego? Póki co uczę się sama. Zakładam czas trzy miesiące.

 

6 Buław Paź Kielichów Królowa Denarów

 

6 Buław to radość, zadowolenie. Podobnie Pazik, który może pokazuje, że to dla mnie nowość, w sensie ten język ;). 

Może karty pokazują, że będzie mi się przyjemnie uczyło tego języka, gdyż bardzo mi się podoba :)

Królowa Denarów wydaje mi się pracowita, systematyczna, solidna. No ciekawa aż jestem ;).

Poza tym trochę mało "naukowe" te karty :D

 
Nie ma AW więc interpretowałbym, że nauka to jest czasowe hobby któremu poświecisz krótszą lub dłuższą chwilę, nie wpłynie jednak na rozwój Twojego życia. Nie będzie zmian pod wpływem tej nauki. Co oczywiście nie oznacza, że się nie nauczysz - w 6 Buław widzę aktywność i poczucie, że jesteś na dobrej drodze. Paź Kielichów da Ci zadowolenie emocjonalne, zaangażujesz w to serce. Królowa Denarów jest od posiadania :) Stawiam wiec, że nabędziesz pewną biegłość i będzie Cię to napawać zdrowym poczuciem dumy i samozadowolenia. 
Karty jak dla mnie mówią o sytuacji do końca roku- wiec nie wykluczone, że w kolejnych latach pójdziesz na profesjonalny kurs. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna
17 godzin temu, Gringe napisał:

Nie ma AW więc interpretowałbym, że nauka to jest czasowe hobby któremu poświecisz krótszą lub dłuższą chwilę, nie wpłynie jednak na rozwój Twojego życia.

 

No niestety nie rzucę wszystkiego i nie kupię willi w Toskanii, jak bohaterka filmu, no ale dużo mi radości dają piosenki czy filmy po włosku ( coś tam już łapię ).

Dzięki za spojrzenie ! :1s_z:

Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 6/9/2021 at 4:37 PM, Lianna said:

6 Buław Paź Kielichów Królowa Denarów

Faktycznie mało naukowe karty ale to może dlatego że podjedziesz do tego na luzie, będzie ci ten język spstawiał przyjemność, nie będziesz siedziała godzinami i się uczyła ale to może być tak że siedzisz sobie na trawniku i się uczysz bo chcesz. Denarowa mówi o solidności więc jeśli sobie postanowisz że się uczysz to tak zrobisz, skojarzyło mi się tu ze stawianiem sobie celów, np ten tydzień tylee a w drugi nic ;) .

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2021 o 17:37, Lianna napisał:

Jak mi pójdzie nauka włoskiego? Póki co uczę się sama. Zakładam czas trzy miesiące.

 

6 Buław Paź Kielichów Królowa Denarów

6 Buław - wiem, czego chcę i to osiągnę, w tej 6 Buław może być pewna pułapka - język włoski początkowo wydaje się być dość łatwym do nauczenia językiem (a więc poczucie zwycięstwa w 6 Buław) ale potem... wchodzą te wszystkie wyjątki, których jest więcej niż "złotych reguł" ;)

Paź Kielichów - Paź jako uczeń, a uczy się tego, co kocha (kielichy),

Królowa Denarów  - kobieta doświadczona - może nauczycielka? W pytaniu założenie było takie, że uczysz się sama ale być może będziesz korzystać w necie z jakichś lekcji prowadzonych przez kobietę... albo w tej Królowej Denarów podejmiesz decyzję o zapisaniu się na kurs :)

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...