Jump to content

Pomoc w interpretacji

adamandium
 Share

Recommended Posts

Dostaję sprzeczne sygnały od exa, którego odstawiłam.  A z którym niestety łączą mnie sprawy formalne  jest mi coś winien itd. 

Być może jestem zafiksowana uprzedzeniem do niego po tym co odstawiał i po prostu mu nie wierzę. 

Postawiłam przed chwilą karty na pytanie:  CO WYNIKAŁO LUB WYNIKA (EMOCJE ODCZUCIA) ŻE PISZE  

KARTY: 

SĄD BOŻY - 5 MONET  - 10 BUŁAW (O)    

z kolejnego przełożenia wyciągłam

5 MIECZY - 5 KIELICHÓW   

I tak, jak na patelni widzę że jest mu ciężko, chce odnowic kontakt albo zaś żebrać o przebaczenie. A karty z przełożenia mówią wyrażnie że czuje się podle pobity i porażony chyba moją siłą, i sumienie dochodzi do głosu.   

Nie chcę aby to była moja życzeniówka, gdyz domena mojej autopsji z jego porytą psychika się nie zmieni.  Taka łazęga udająca mędrca a de facto duże dziecko, ani to zakopać w ogrodzie ani się definitywnie pozybyć :bezradny::sciana:

Jak Wy widzicie te karty? 

• Like 3

Jakie jest dokladnie pytanie? Co nim kierowalo ze napisal?

i tez nie do konca rozumiem koncepcji drugiego przelozenia. To jest to samo co "dociagniecie karty"?

Teraz, Wildwood napisał:

Jakie jest dokladnie pytanie? Co nim kierowalo ze napisal?

i tez nie do konca rozumiem koncepcji drugiego przelozenia. To jest to samo co "dociagniecie karty"?

Tak co nim kierowało - dokładnie. Karty z przełożenia można traktować jako podpowiedz.  Wyleciały same.....

• Like 3

• Ekspert
7 minut temu, adamandium napisał:

Postawiłam przed chwilą karty na pytanie:  CO WYNIKAŁO LUB WYNIKA (EMOCJE ODCZUCIA) ŻE PISZE  

KARTY: 

SĄD BOŻY - 5 MONET  - 10 BUŁAW (O)    

z kolejnego przełożenia wyciągłam

5 MIECZY - 5 KIELICHÓW   

Rozumiem, że pytanie było: Czym kieruje się w kontakcie z Tobą? Co go do tego skłania? Dlaczego się kontaktuje? 

Chce naprawić relację. Sąd Boży to zmartwychwstanie, odnowienie, zrzucenie tego, co umarło i powrót w nowej formie. W 5 Monet widzę zabieganie o uczucie, o uwagę. Facet nie chce być odrzucony. Żebrze o cokolwiek z Twojej strony. 10 Buław - tu na pewno jest mu bardzo trudno i czuje ten obezwładniający ciężar winy. Ma tez nadzieję, że gorzej już nie będzie i impas zostanie przerwany. 
No rozłożony na cztery łopatki. 

5 Mieczy to poddanie się. Człowiek ma poczucie, że już jest pozamiatane i nic tu nie ugra, co tez pogłębia 5 Kielichów gdzie jest po prostu rozpacz. 

No zdecydowanie targają nim silne emocje ale tez poczucie porażki i bezsilności. Kontaktując się z Tobą stwierdził, że nie ma już nic do stracenia. 

• Like 1
  • W punkt 1

8 minut temu, Gringe napisał:

Rozumiem, że pytanie było: Czym kieruje się w kontakcie z Tobą? Co go do tego skłania? Dlaczego się kontaktuje? 

Chce naprawić relację. Sąd Boży to zmartwychwstanie, odnowienie, zrzucenie tego, co umarło i powrót w nowej formie. W 5 Monet widzę zabieganie o uczucie, o uwagę. Facet nie chce być odrzucony. Żebrze o cokolwiek z Twojej strony. 10 Buław - tu na pewno jest mu bardzo trudno i czuje ten obezwładniający ciężar winy. Ma tez nadzieję, że gorzej już nie będzie i impas zostanie przerwany. 
No rozłożony na cztery łopatki. 

5 Mieczy to poddanie się. Człowiek ma poczucie, że już jest pozamiatane i nic tu nie ugra, co tez pogłębia 5 Kielichów gdzie jest po prostu rozpacz. 

No zdecydowanie targają nim silne emocje ale tez poczucie porażki i bezsilności. Kontaktując się z Tobą stwierdził, że nie ma już nic do stracenia. 

Dobrze ubrałaś w słowa rozkład.  Ciężko uwierzyć, ale zawierzam kartom.  

Nie ma powrótu on dobrze wie  tym bardziej że  dawałam szanse nie raz i dawałam do zrozumienia aby zaczął się leczyć,  nie sposób bylo wytrzymać z tym co odstawiał, a właściwie jego zryta psychika na moim punckie, po obsejse, psychozy zazdrości typu naloty w nocy pod moje  okna, aby mnie sprawdzać.... 

Teraz dziecko zodiaklany Baran siedzi i beczy w zagrodzie do której się sam zapędził ........ 

Dzięki Gringe  :bukiet3i:

• Like 3

• Ekspert

@adamandium - jak chcesz możesz podrzucić Wasze horoskopy, bez godziny tez coś tam można wydłubać. 
Duzo tych piątek wyszło w rozkładzie - mam wrażenie, że on sue strasznie teraz rzuca i ciska - jak ryba bez wody. 
Jesli on ma jakieś planety w końcówce Barana to Pluton jeździ mu po nich kwadraturą - pasuje do rozstania na Twoich warunkach. 

• Like 2
  • Thanks! 1