Jump to content

Kiedy w moim życiu nastąpi najbliższy seks?I jak on będzie wyglądał?

Guest Kaliaa
 Share

Recommended Posts

Guest Kaliaa

Kiedy nastąpi seks? 7 kielichów czas skorpiona,czyli listopad lub do 7 miesięcy.Kielichy są wolne,chociaż niektórzy odczytują je jako tygodnie.

Jak będzie ten seks wyglądał?

Koło fortuny,Król mieczy,6 denarów Zdarzenie losowe z wrednym i zimnym typem.W 6 denarach on będzie interesowny.Z drugiej strony w kole fortuny ten seks może być ciekawy.

19 minut temu, Kaliaa napisał:

Kiedy nastąpi seks? 7 kielichów czas skorpiona,czyli listopad lub do 7 miesięcy.Kielichy są wolne,chociaż niektórzy odczytują je jako tygodnie.

Jak będzie ten seks wyglądał?

Koło fortuny,Król mieczy,6 denarów Zdarzenie losowe z wrednym i zimnym typem.W 6 denarach on będzie interesowny.Z drugiej strony w kole fortuny ten seks może być ciekawy.

W ciągu siedmiu tygodni. 

To może być przypadkowy seks. Facet będzie typem analityka, ale niespodziewanie złoży Ci propozycję. Z podsumowania wychodzi Cesarzowa, a więc Twoje potrzeby powinny zostać spełnione :)

• Like 1

Guest Kaliaa

Tak poza kartami to nie wyobrażam sobie przypadkowego seksu.Zresztą jestem wewnętrznie poraniona i myślę dużo o mężczyźnie,z którym teraz nie mam kontaktu.Dlatego mimo,iż 7 kielichów może oznaczać 7 tygodni to raczej ten termin odpada.

40 minut temu, Kaliaa napisał:

Tak poza kartami to nie wyobrażam sobie przypadkowego seksu.Zresztą jestem wewnętrznie poraniona i myślę dużo o mężczyźnie,z którym teraz nie mam kontaktu.Dlatego mimo,iż 7 kielichów może oznaczać 7 tygodni to raczej ten termin odpada.

Może poznasz jakiegoś innego faceta? Nigdy nie wiadomo.

Guest Kaliaa
2 minuty temu, Anastazja979 napisał:

Może poznasz jakiegoś innego faceta? Nigdy nie wiadomo.

Ale tu jest potrzebny czas.Wyskoczyło to 7 kielichów,a to by było za wcześnie.W maju miałam taką sytuację,że jeden mężczyzna był mną chyba zainteresowany i chciał numer telefonu.Od razu spławiłam i  nie dałam.Jakby jak się ma kogoś w myślach to niemożliwe,aby wchodzić w nowe znajomości.Dlatego wiem,że 7 tygodni odpada.

Guest Kaliaa

Wydaje mi się,że to koło fortuny w żadnym wypadku nie pokazuje przypadkowego seksu,bo ja czegoś takiego w ogóle nie biorę pod uwagę.Za to może ono po prostu oznaczać,że ten seks będzie w różnych pozycjach i z eksperymentami.Tak,jak 6 denarów to może jakaś fajna gra wstępna.

7 kielichów to po prostu 7,czyli np.7 miesięcy albo lipiec przyszłego roku.Najpierw musiałabym wyleczyć rany na swoim sercu i poznać tego króla mieczy,który by mi zaoferował związek.