Jump to content

Nauka kart Kipper na Youtube


Guest Stilla

Recommended Posts

Guest Stilla

Pomyślałam, że skoro zapałałam taką sympatią do kart Kipper, to wrzucę trochę materiałów na ich temat :) Po polsku niestety jest skrajnie mało informacji o tych kartach, najlepiej uczyć się po angielsku lub niemiecku, ale udało mi się znaleźć garstkę informacji także w naszym języku.

 

Na początek polski kanał i historia kart Kipper :) W ogóle da się u tej Pani wykopać sporo informacji oglądając jej interpretacje rozkładów.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Guest Stilla

Tutaj inna polska wróżka, która omawia Wielką Tablicę (dokładnie ten sam rozkład, który robi się za pomocą Lenormand, tutaj po prostu używa się Kipperów):

 

 

 

 

Link to comment
Guest Stilla

Z zagranicznych autorów niezastąpiona jest The Card Geek. Uczy ona kart Kipper, Cygańskich, Lenormand i Tarota. Jest autorką kilku książek i talii. Bardzo polecam jej kanał, da się tu wykopać bardzo dużo informacji i ciekawych spostrzeżeń na karty.

 

 

 

 

Link to comment
  • 4 months later...

Wrzucę to tu, chociaż filmik dotyczy jednocześnie Kipper, Lenormand i kart Cygańskich. Niedawno na naszym forum i na niektórych grupach FB przyuważyłam modę na pytanie kart o Twin Flames. Zalazłam filmik jak interpretować Wielką Tablicę pod tym kątem :D Właściwie to wywód autorki można streścić do jednego zdania: im bliżej karty Pana i Pani są bliżej siebie, tym większe powiązania mają ze sobą osoby i większą szansę na bycie Twin Flames. Postacie z kart powinny być do siebie zwrócone twarzami, a jeśli jakaś karta osobowa leży na samym brzegu tablicy, to jest to zła wróżba dla danej relacji.
 

 

A tutaj jak 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...