Skocz do zawartości

Relacja.


Adorible

Rekomendowane odpowiedzi

Kapłan + królowa mieczy + 5 denarów.

 

Witam, takie karty mi wyszły na wydarzenia między mną, a żonatym partnerem w przyszłym miesiącu. 

Jeśli dobrze odczytuje to jego małżeństwo może się rozpaść. Kapłan mówi o małżeństwie. Królowa symbolizuje rozwód, albo rozwodniczke. 5 denarów mogloby w tym przypadku mówić, że będzie kłopot związany z kasą. 

2 interpretacja mogłaby mówić, że się rozstaniemy.

Ja widzę w tym taką interpretację. Jak myślicie ? 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie ma tu rozwodu.

 

Jeśli pytasz o wydarzenia między Tobą a nim, to trzymajmy się tego pytania. I nie odpowiadajmy na pytanie  które nie zostało zadane czyli o wydarzenia między nim a jego żona.

Kapłan to nie tylko małżeństwo, to również zasady moralne, jeśli on tu wyłazi w kapłanie to na wiele nie licz. Królowa mieczy może charakteryzowa  Ciebie, mieczowa tontez jest kobieta zafiksowana na jakims punkcie. I 5 denarow to bieda niekoniecznie finansowej natury, może być emocjonalna bieda. 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
10 godzin temu, Adorible napisał:

Kapłan + królowa mieczy + 5 denarów.

 

Witam, takie karty mi wyszły na wydarzenia między mną, a żonatym partnerem w przyszłym miesiącu. 

Jeśli dobrze odczytuje to jego małżeństwo może się rozpaść. Kapłan mówi o małżeństwie. Królowa symbolizuje rozwód, albo rozwodniczke. 5 denarów mogloby w tym przypadku mówić, że będzie kłopot związany z kasą. 

2 interpretacja mogłaby mówić, że się rozstaniemy.

Ja widzę w tym taką interpretację. Jak myślicie ? 

Popieram @Arbogast - zadałaś pytanie o sytuację między Tobą a facetem a nie między nim a resztą otoczenia. Jeśli relacja wychodzi w Papieżu to w facecie powrócą moralne ciągoty do tego Królowa Mieczy jest wg mnie „odcinająca” i przy takim połączeniu może wychodzić stopniowe wychładzania relacji między nim a Tobą. 5 Monet to bida aż trzeszczy - czuć braki na każdym polu( mniej uczuć, atencji, spotkań…). 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za Wasze odpowoedzi.

Dziwne przy tym jest to co mi wyszło na 3 miesiące później : śmierć + sprawiedliwość + król pucharów. Stąd było zmieszanie co do interpretacji tamtego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wiesz... zróbmy pokolei wszystko. Dla nowych użytkowników jest taki wątek, gdzie można się przywitać na forum, od tego się powinno zacząć.

Potem już można wstawiać posty, ale ważne jest żeby była Twoja interpretacja. Ponieważ nie chcemy, bo forum wyglądało tak, że ktoś wrzuca rozklad i czeka aż inni mu powiedzą co on oznacza. Początki są trudne, ale warto pokusić się o własną interpretację i porównać ją z tą, która zamieszczają inni bardziej doświadczeni użytkownicy.

Dlatego ten drugi rozklad co wstawiłaś, ja zatwierdzam post, ale proszę o napisanie własnej interpretacji i dlaczego wydaje się to dziwne. My pomożemy a Ty nauczysz się odczytywać to co mówią karty, a nie to co chciałabyś aby mówiły.

Let's go:)

  • W punkt 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Podeprę się tym co napisali inni, bo bardzo mi się podobało zdanie, że Mieczowa potrafi się zafiksować na czymś. W pierwszym rozkładzie moim zdaniem może się ona unieść honorem i zasadami, natomiast 5 Denarów to jest też brak otrzymania pomocy albo brak jej okazania (postacie na tej karcie idą pod oknami bogatego kościoła, ale nikt nie zwraca na nich uwagi). Jak dla mnie Mieczowa nie będzie chciała podać pomocnej dłoni i odmówi jej w imię jakichś tam "zasad".

 

Połączyłby się to wtedy z drugim rozkładem oraz kartą Sprawiedliwości i Śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć + sprawiedliwość + król kielichów

Jeśli nie chodzi o zakończenie spraw prawnych, to wydaje mi się, że oznacza koniec starego układu i król kielichów mówi raczej, że będzie to pozytywne. Kiedyś usłyszałam, że może symbolizować wejście związku na wyższy level. Co o tym myślicie ?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 12:57, Adorible napisał:

Kapłan + królowa mieczy + 5 denarów.

 

Witam, takie karty mi wyszły na wydarzenia między mną, a żonatym partnerem w przyszłym miesiącu.

Raczej nie szłabym w tej sytuacji w kierunku interpretacji Kapłana jako nauczyciela czy autorytetu moralnego...

Kapłan może reprezentować osobę, od której wszystko zależy. To on tu siedzi na tronie i oczekuje pokłonów... mogą Ci się nie spodobać jego "wytyczne" (bo Kapłan nie prosi), mogą Cię wręcz zranić (Królowa Mieczy jako kobieta zraniona). Niestety Kapłan patrzy tu na swoje korzyści - jest tu bieda emocjonalna... uważaj, żeby nie wpaść w pułapkę, gdy będziesz "żebrać" o jego uczucia / uwagę (5 Monet).

  • Lubię to! 2
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 6/11/2021 at 11:57 AM, Adorible said:

Kapłan + królowa mieczy + 5 denarów

Pan dalej w małżeństwie na przyszły miesiąc, Tobie to nie odpowiada, możesz się męczyć ale tego nie pokażesz. No relacja będzie kuleć ale na 5 denarow są 2 osoby więc może oboje będziecie kuleć, będzie wam siebie brakować, czasem to może wzmocnić relacje jak komuś zależy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Pan jest zajęty i nie rozwiedzie się, bo Kapłan jest oddany swoim decyzjom, nie zmienia ich. Kapłan często pokazuje mężczyznę w trwałym związku małżeńskim (niekoniecznie szczęśliwym związku, ale jednak nie do rozbicia). Ponieważ pytanie dotyczy Ciebie, to zakładam, że niestety możesz zostać przez pana bardzo zraniona, skrzywdzona, odsuniesz się od niego i zdystansujesz. Wieje chłodem z tych kart. Nie ma tutaj miłości, są karty straty i bólu. Potraktuj to jako ostrzeżenie od kart, aby nie pakować się w tę relację, bo możesz z niej wyjść poturbowana. 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Priestess napisał:

Pan jest zajęty i nie rozwiedzie się, bo Kapłan jest oddany swoim decyzjom, nie zmienia ich. Kapłan często pokazuje mężczyznę w trwałym związku małżeńskim (niekoniecznie szczęśliwym związku, ale jednak nie do rozbicia). Ponieważ pytanie dotyczy Ciebie, to zakładam, że niestety możesz zostać przez pana bardzo zraniona, skrzywdzona, odsuniesz się od niego i zdystansujesz. Wieje chłodem z tych kart. Nie ma tutaj miłości, są karty straty i bólu. Potraktuj to jako ostrzeżenie od kart, aby nie pakować się w tę relację, bo możesz z niej wyjść poturbowana. 

Tak, Kapłan oznacza małżeństwo (związek) z rozsądku (bez miłości). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 12:57, Adorible napisał:

Kapłan + królowa mieczy + 5 denarów.

 

Witam, takie karty mi wyszły na wydarzenia między mną, a żonatym partnerem w przyszłym miesiącu. 

Jeśli dobrze odczytuje to jego małżeństwo może się rozpaść. Kapłan mówi o małżeństwie. Królowa symbolizuje rozwód, albo rozwodniczke. 5 denarów mogloby w tym przypadku mówić, że będzie kłopot związany z kasą. 

2 interpretacja mogłaby mówić, że się rozstaniemy.

Ja widzę w tym taką interpretację. Jak myślicie ? 

  

 

Jeśli On wyszedł w Kapłanie a pytasz o rozwój dalszej relacji między wami, to będzie tak jak on chce - nie zawsze moralnie, nie zawsze w imię prawości   - tu cień karty Kapłan.  Jeśli zalezy Ci na nim, a nie daj Panie darzysz go uczuciem, narobisz sobie biedy.  I będzie boleć........Uważaj na siebie... i posłuchaj swojej duszy  czy warto iść za głosem serca - Twojego, czy lepiej zrobić exit  z rozsądku i dobra dla Ciebie   

 

Jak już napisano pw. Ty jesteś wolna on nie, on obciąża swoją w tym aspekcie  i Ciebie i siebie i swoją partnerkę. 

 

 

Edytowane przez adamandium
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 12:57, Adorible napisał:

Kapłan + królowa mieczy + 5 denarów.

 

Witam, takie karty mi wyszły na wydarzenia między mną, a żonatym partnerem w przyszłym miesiącu. 

Jeśli dobrze odczytuje to jego małżeństwo może się rozpaść. Kapłan mówi o małżeństwie. Królowa symbolizuje rozwód, albo rozwodniczke. 5 denarów mogloby w tym przypadku mówić, że będzie kłopot związany z kasą. 

2 interpretacja mogłaby mówić, że się rozstaniemy.

Ja widzę w tym taką interpretację. Jak myślicie ? 

Moim zdaniem Królowa mieczy jak już, pokazuje Ciebie, zdystansowaną w stosunku do partnera który jest w związku (Kapłan). 5 denarów mówi o niedostatku materii, w tym przypadku braku rozwodu. Powieje chłodem w tym miesiącu. Możliwe, że zdecydujesz się wyjść z tej relacji.

  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przyszło mi na myśl, że żona dowie się o romansie (Królowa Mieczy) i on przyjmie postawę Kapłana (będzie chciał zachować resztki moralności, będzie więc chciał zostać w małżeństwie), czego wynikiem dla Waszej relacji będzie 5 Monet = koniec.

 

Kolejne 3 karty na 3 miesiące po tym pierwszym ciągu: Śmierć, Sprawiedliwość, Król Pucharów.

Czuję to tak, że po tym związku z żonatym ( Śmierć+Sprawiedliwość - tu jest koniec spowodowany tym, że ma być już teraz fair) poznasz kogoś nowego i zaangażujesz się w tę następną relację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...