Skocz do zawartości

Druga endokrynolog


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Za ponad tydzień mam wizytę u drugiej endokrynolog. 

 

Jakie będą moje wrażenia u drugiej pani endokrynolog? 

 

Krol mieczy, królowa monet, 7 kielichow, 10 kielichów 

 

Gdyby nie ta 7 kielichow to powiedziałabym, że bardzo dobrze. Tak to mam mieszane uczucia może będę taka rozkojarzona po tej wizycie. Będę dużo o tym myśleć, analizować i robić nadzieje, że pomoże. 

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Mnie się wydaje, że dobre. Król Mieczy to dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Może Pani doktor przedstawi Ci kilka opcji, stąd te 7 Kielichów. Uważam, że skoro rozkład wieńczy 10 Kielichów, to oznacza, że będziesz zadowolona.

Odnośnik do komentarza

Mi jak się pojawia 7 pucharów i 10 pucharów to mi się od razu łączy z kwestią marzeń, szczególnie o posiadaniu rodziny. Marzeń które niekoniecznie uzyskają jednak spełnienie. 

Ale ze spotkania zadowolona będziesz, pani wyda się bardzo fachowa i otoczy Cię właściwą opieką.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kaffka napisał:

Nie jestem ekspertem, karty rozkładam tylko sobie więc potraktuj to co napisałam raczej jako luźne skojarzenie tylko :)

Ok, ok nie ma problemu.  Nie obrażę się, bo nie zależy mi tak bardzo na posiadaniu dzieci. 

Edytowane przez panna.marta
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakie będą moje wrażenia u drugiej pani endokrynolog? 

 

Krol mieczy, królowa monet, 7 kielichow, 10 kielichów 
 

Pani ma duża wiedzę i praktykę. Puchary to płyny ale tez hormony, a ze 10 pucharów to dobre samopoczucie - wiec twierdze ze zalecenie poprawi Twoje samopoczucie. 7 pucharów to może coś co powoduje skutki uboczne. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...