Jump to content

Celestyn


Guest Hopefull

Recommended Posts

Guest Hopefull

Pokojowy celestyn niesie anielską i niebiańską jakość energii. Ta esencja jest oczywiście wyrażona w jej nazwie-celestycie - od łacińskiego caelestis, co znaczy niebiański lub odnoszący się do nieba. Energia celestytu wyraża się również w kojącym błękitnym kolorze , w kolorze najjaśniejszego, świeżego nieba w piękny i miękki słoneczny dzień. Chociaż blady łagodny kolor niebieski jest najpopularniejszym (i powszechnym) kolorem, z którego znany jest celestyt, może on również pochodzić z jasnobrązowego, klarownego, a nawet czerwonego i zielonego koloru.

Podobnie jak wszystkie niebieskie kamienie, celestyt jest kamieniem komunikacji. W przypadku celestytu komunikacja ta jest jednak bardzo kojącą, kochającą i pielęgnującą energią. Jeśli na przykład lapis-lazuli , dzięki intensywnemu niebieskiemu kolorowi, pomaga przeniknąć do tajemnic wszechświata i wprowadzić je do naszego świata w jasny i zdecydowany sposób, celestyt ten dokonuje tego przekazu w bardzo delikatny sposób. Jest to raczej kamień uspokajający serce, otwierając się na wieczne boskie przewodnictwo, zamiast zaspokajać pragnienie umysłu, aby poznać tajemnice istnienia.

Najpopularniejszym skojarzeniem celestytu jest jego zdolność do pomocy komunikując się z aniołami, aby uzyskać wsparcie i wsparcie emocjonalne w trudnych czasach. Celestyt długo był używany, by poprosić o ciągłe prowadzenie i ochronę . Jest to najbardziej zauważalna siła celestytu używana przez stulecia.

Innym popularnym zastosowaniem celestytu jest promowanie czystych i uzdrawiających snów, a także powstrzymywanie koszmarów sennych. Przy konsekwentnym stosowaniu, celestyt oferuje głębokie zaufanie do kochającej wyższej mocy, która nadaje sens i cel życiu. Dzięki takiemu niebiańskiemu towarzyszowi jak celestyn, na pewno powoli, ale na pewno wzmacnia się energia pewności siebie, poczucia własnej wartości i ogólnej miłości do życia i optymizmu.

Ads by optAd360

Energia celestytu jest jak uzdrawiający balsam łagodnie podnoszący na duchu i odżywczy. Celestite jest doskonałym kamieniem, który można zamknąć w czasach stresu , niepokoju lub ogólnego rozczarowania doświadczeniami życiowymi. Uczy tego, jak uzyskać siłę poprzez miękkość, elastyczność i otwartość, a nie surową i często sztywną, prostą determinację. Uczy także ufać w boski timing i czekać na odpowiedni moment, aby osiągnąć swoje cele z największą radością, łatwością i energiczną bezwysiłkowością.

Przede wszystkim, celestyt wyraża energię ciągłej miłości niebiańskiej, wsparcia i kojącego pożywienia, energii, która jest dla ciebie przez cały czas. Jedyne, co musisz zrobić, to poprosić o to i poświęcić czas na stałe połączenie.

W feng shui , celestyt jest używany na wiele sposobów, aby pomóc w promowaniu bardzo uzdrawiającej i kojącej jakości energii w twoim domu.

Jeśli doświadczasz burzliwych czasów w swoich relacjach rodzinnych , celestyn umieszczony w pokoju twojego domu, w którym spędzasz większość czasu, może przynieść spokojną, uspokajającą energię. Nie zaznaczaj celestytu tuż przy głównym wejściu , gdzie nadchodząca energia wciąż może wydawać się surowa i surowa.

Będąc delikatnym, a także bardzo wysokim kamieniem wibracyjnym, celestyt lubi bardziej intymne i podwyższone położenie w domu.

Należy również pamiętać, aby trzymać swój celestyt z dala od bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ może to spowodować utratę koloru. Celestite jest bardzo delikatny i miękki, więc bez względu na to, gdzie go umieścisz - w swojej sypialni , na swoim ołtarzu lub w specjalnym miejscu w salonie - zrób to ostrożnie. Ocenia się 3,5 w skali twardości Mohsa, aby łatwo się zepsuć.

 

https://pl.insterne.com/jak-korzystac-z-celestite-na-dobre-feng-shui/

Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Celestyn

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...