Jump to content

Pomoc w interpretacji

adamandium
 Share

Recommended Posts

Stoję w obliczu dylematu, vs rozmowy, na która nie mam już ochoty. Gdzieś czuję, że zaś się wnerwię  

Zapytałam kart :  Jak wpłynie na mnie ta rozmowa gdy sie zdecyduję 

Karty  

UMIARKOWANIE (o) i 9 mieczy  

No cóż, karty jak na patelni pokazały że wyprowadzi mnie ta rozmowa z równowagi i napędzi kolejne nerwy  i dołka psychicznego 

Jak Wy widziecie...

• Like 2
  • W punkt 1

• Ekspert

Tak dosłownie to karty mówią o tym, że tego będzie już dla Ciebie za dużo. Sytuacja może Cię wyprowadzić z równowagi i dostaniesz szału, ale na koniec (kiedy już czara goryczy się przeleje) po prostu zrobisz facepalm - nie będziesz mieć ochoty w ogóle to wszystko patrzeć jak ta postać z 9 Mieczy ;) Powiedziałabym brzydko, że weźmiesz i tym **** ;)

Edited by Ragna
  • Like 2
  • W punkt 1

Godzinę temu, Ragna napisał:

Tak dosłownie to karty mówią o tym, że tego będzie już dla Ciebie za dużo. Sytuacja może Cię wyprowadzić z równowagi i dostaniesz szału, ale na koniec (kiedy już czara goryczy się przeleje) po prostu zrobisz facepalm - nie będziesz mieć ochoty w ogóle to wszystko patrzeć jak ta postać z 9 Mieczy ;) Powiedziałabym brzydko, że weźmiesz i tym **** ;)

Nic nie szkodzi, że tak brzydko, niekiedy trzeba rzeczom dosadnie po imieniu.   Aby napięcie  zeszło. Na samą myśl, kipi we mnie wszystko, gdyż jak napisałam wielokrotnie były juz próby, a akurat druga strona jest wybitnie władcza i jej ja jest świętsze od najświętszego.  

Niemniej spróbuję, obecnośc zaliczę, i wyjdę....  

Dziękuję Ragna:bukiet3i:

• Like 2

• Moderator
13 godzin temu, adamandium napisał:

Jak wpłynie na mnie ta rozmowa gdy sie zdecyduję 

Karty  

Źle, zburzy Twój spokój i bardzo Cię zmartwi. Będziesz się mocno tym przejmować 

• Like 4

On 6/16/2021 at 6:33 PM, adamandium said:

Karty  

Aż mnie ścisneło w żołądku... karty pokazują twój strach przed rozmową i masę nerwowych myśli, więc może warto się podzielić tymi myślami by ulżylo ale może być też tak że coś powiesz a później będziesz mieć wyrzuty sumienia. 

• Like 2

8 godzin temu, HopeNot napisał:

Aż mnie ścisneło w żołądku... karty pokazują twój strach przed rozmową i masę nerwowych myśli, więc może warto się podzielić tymi myślami by ulżylo ale może być też tak że coś powiesz a później będziesz mieć wyrzuty sumienia. 

I dlatego najprawdopodobniej nie pójdę na to spotkanie, gdyż jakkolwiej chciałabym się ustrzec przed jadem tego towarzystwa  będzie ta sama powtórka z rozrywki.  

Dziękuję za Twoje wejrzenie...

• Like 2

• Maestro
W dniu 16.06.2021 o 19:33, adamandium napisał:

Nic nowego nie wniesie, takie przelewanie z pustego w próżne (Umiarkowanie), dodatkowo napędzi szereg nowych lęków (9 mieczy). Nie wiem, czy to kwestia samej rozmowy, czy raczej Twojego nastawienia? Może warto sprawdzić, co zrobić, aby rozmowa przyniosła coś dobrego? :mysli: Bo równie dobrze może być tak, że karty pokazują wynik, który jest zależny od sytuacji wyjściowej, Twojego uprzedzenia i narastających obaw już przed samą rozmową. 

• Like 3