Skocz do zawartości

Sytuacja finansowa do grudnia


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja w firmie przez covidq kiepska. Perspektywy na premie słabe. Tak jak w pytaniu wyżej. Jaka będzie moja sytuacja finansowa do końca roku? 

 

Sprawiedliwość XI, 10 monet, giermek mieczy dołożyłam mag I

 

Kurcze nie wiem jak ti wszystko interpretować. Może będę kombinować coś dodatkowo są te monety, ale koło sprawki to tak jakby ważyć każdy wydatek i uważać na to na co wydaję. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, panna.marta napisał:

Sytuacja w firmie przez covidq kiepska. Perspektywy na premie słabe. Tak jak w pytaniu wyżej. Jaka będzie moja sytuacja finansowa do końca roku? 

 

Sprawiedliwość XI, 10 monet, giermek mieczy dołożyłam mag I

 

Kurcze nie wiem jak ti wszystko interpretować. Może będę kombinować coś dodatkowo są te monety, ale koło sprawki to tak jakby ważyć każdy wydatek i uważać na to na co wydaję. 

Nic grożnego się nie zadzieje, przepływ wynagrodzenia będzie niezmienny, trochę w porywach uszczuplony (nie wiem jaki jest system przyznawania premii i od czego zależny?) ale spokojnie, pomyślisz, pokombinujesz i nie zgniesz... z biedy ...:wink: 

 

 

Edytowane przez adamandium
  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
2 godziny temu, panna.marta napisał:

Sprawiedliwość XI, 10 monet, giermek mieczy dołożyłam mag I

Kasa jest i to stała - też bym tak interpretowała jak @adamandium. Sprawiedliwość- co zasiejesz to zbierzesz. Jeśli wiec pracujesz to i kasa wpływa. Paź Mieczy może symbolizować jakieś drobne wydatki. Tragedii tutaj na pewno nie ma. 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
10 godzin temu, panna.marta napisał:

Jaka będzie moja sytuacja finansowa do końca roku? 

 

Sprawiedliwość XI, 10 monet, giermek mieczy dołożyłam mag I

Myślę, że Twoja sytuacja finansowa się nie zmieni. Rozkład rozpoczyna Sprawiedliwość, więc reguły przyznawanych premii nie ulegną zmianie. To co uda Ci się wywalczyć to będziesz miała. Ogólnie nie powinno być źle, bo dalej jest 10 Denarów, czyli karta dostatku. Giermek Mieczy może mówić o drobnych niepokojach dotyczących Twoich finansów, a dołożony Mag wskazuje, że będziesz aktywnie zarządzać swoim budżetem

  • Lubię to! 2
  • W punkt 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...