Jump to content

Wino, diler, internat, 2 grupy młodych ludzi.


aniusia206

Recommended Posts

Śniło mi się, że w szafce w internacie miałam wino. Miałam też wino nie do końca wypite. Przyszła współlokatorka i bałam się, że zacznie na mnie krzyczeć, iż mam wino w internacie. Kazała mi je dać i zdziwiłam się, bo zamiast na mnie nakrzyczeć, wypiła te resztki. Wzięła pustą butelkę pod swoją nałożoną na siebie kurtkę w kolorze khaki i poszłyśmy z jej przyjaciółką na zwenątrz. Tak jakoś wyszło, że one gdzieś poszły, a ja nie wiedziałam, gdzie. Potem widziałam dilera narkotyków, raczej jego samochód i zdziwiłam się, że tu jest. Widziałam też dwie grupki młodych ludzi, chyba ubranych w dresy. O jedną się potknęłam i poszłam z przerażeniem. W pokoju w internacie było ciemno. Na dworze była chyba pochmurna pogoda. W rzeczywistości mieszkałam z tą współlokatorką, nie lubiła mnie, nazmyślała do mnie ludziom na roku i nie tylko. Nie wiem, czemu tak zrobiła, chyba z zazdrości, ale czego tu mi zazdrościć. Zaś ta jej przyjaciółka chyba jej nie dowierza, ale się z nią trzyma i ma dobre zdanie o mnie.

Link to comment
Share on other sites

Jedna grupa poubierana w kolorowe dresy i najbardziej zwrócił moją uwagę dres w kolorze czerwonym. Potknęłam się o człowieka z grupy, która była ubrana w stonowane kolory, szare, khaki.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

anusia206

Z całą pewnością czerwony kolor wyróżnia sie na tle stonowanych barw - widocznie moze sie to odnośić do człowieka, który się wyróżnia sie wybitnymi zdolnosciami lub poprostu zwróciłaś na kogoś szczególna uwagę (czerwony kojarzę z gorącymi uczuciami).. moze podkochujesz sie w kimś?

Internat i wino.. coż, może nie czujesz sie do końca sobą (internat) a Twoje zachowanie jest trochę bestroskie co również udzielić sie może innym (resztka wina) albo za taka jesteś uważana.. Wasze występki zostana ukryte (tak samo jak butelka pod kurtką w zamaskowanych barwach khaki.. tak po żołniersku).

Diler ze snu moze wskazywać na kogoś kto przeinacza rzeczywistość lub udziela nieprawdziwych informacji (narkotyki), ktoś pokroju plotkarza - dlatego może Cię dziwić jej zachowanie.

Potkniecie sie informuje o besposrednim kontakcie - najwyraźniej bedziesz mieć styczność z pewnymi osobami lub środowiskiem (trudno tu wywnioskować o kogo dokladnie chodzi - moze o dresiarzy?).. w każdym razie nie będzie odpowiadało Ci ich towarzystwo (Twoje przerażenie).

Pochmurna pogoda zwykle zapowiada komplikacje i ogólnie "pochmurny" nastrój

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...