Jump to content

Horoskop meczu Polska - Słowacja


Recommended Posts

  • Administrator

Zgodnie z sugestią Ejberta, kopiuję tu część dotyczącą astrologii wydarzeniowej z tematu Wildwood -->> Mecz Polska - Słowacja .

Jako że nie da się skopiować odpowiednich fragmentów inaczej niż w postaci odnośników, umieszczam tutaj wszystkie nasze wypowiedzi dotyczące części astrologicznej.

 

I tak: Artanis zamieścił horoskop na godzinę rozpoczęcia meczu. Nie jest to jednak horoskop elekcyjny, gdyż elekcja to jest szukanie i wybranie najlepszego momentu inauguracji czegoś, nie jest też horoskopem horarnym, gdyż ten z kolei czytany jest z momentu zadania pytania. Horarny zamieściła martynamarzena i ten horoskop też tu możemy omówić. Przyjmijmy więc, że jest to "wymuszony" horoskop horarny, albo po prostu: horoskop meczu.

 

Horoskop Artanisa: 

 

Polska-Słowacja.png

 

Przyjmuję:

ASC - Polska

DSC - Słowacja, czyli nasz rywal

 

Władca ASC Mars w Lwie jest w lepszej pozycji niż w Raku jak miało to miejsce przy meczu z Islandią. Władca DSC Wenus w Raku w sekstyl z Uranem więc spodziewam się szybkiej bramki strzelonej przez naszych rywali. Księżyc separuje od Marsa dlatego uważam, że naszym piłkarzom będzie ciężko wcisnąć bramkę naszym przeciwnikom. Myślę, że utrzymamy w meczu inicjatywę i posiadanie piłki, ale nie będzie to miało wielkiego wpływu na wynik.

 

Myślę, że potem odrobimy - Mars w Lwie jest waleczny, honorowy, lubi przyszpanować, ale myślę, że niestety nie wykorzystamy wypracowanych wszystkich szans na pokonanie rywala i utrzyma się wynik 1:1.

 

W mistrzostwa zaczęły się w momencie, gdy Mars przeszedł do Lwa, a więc piłkarska rywalizacja ujrzała światło dzienne. Uran na DSC symbolizuje jakieś niespodziewane wydarzenia - może, ktoś wbiegnie na murawę albo mecz zostanie przesunięty? Albo jakieś zaskoczenie na początku spotkania np. szybko stracona bramka naszej reprezentacji?

 

Reasumując stawiam na remis 1:1

 

Lianna:

  W dniu 14.06.2021 o 13:51, Artanis napisał:

Władca ASC Mars w Lwie

-Władcą Asc jest również Pluton w Koziorożcu

 

Ismer:

  W dniu 14.06.2021 o 14:17, Lianna napisał:
Władcą Asc jest również Pluton w Koziorożcu

- Nie, w tradycji nie ma nowych władców. Władcą ascendentu jest jest Mars. Oczywiście jeśli ktoś się upiera, to można rozpatrywać horoskopy, elekcyjne, mundalne czy horarne według poglądów współczesnych, tylko powstaje wówczas dylemat, który władca decyduje o wyniku sprawy. Jeśli decyduje Mars, to jest on silniejszy od Wenus; przez pozycję, ale nie patrzę (bo nie mam czasu) na godności przygodne, które w tego typu horoskopach muszą być brane pod uwagę. I tu może być remis.

Jeśli decyduje Pluton, to możemy przegrać. przez pomyłkę, w wyniku jakiegoś błędu, także sędziego.

 

martynamarzena:

  W dniu 14.06.2021 o 15:35, Ismer napisał:
godności przygodne, które w tego typu horoskopach muszą być brane pod uwagę

-Obie planety są perygrynami :) 

 

@Artanis jak do tej pory niezła interpretacja i ten sekstyl Wenus /Uran - wyborna realizacja xD

Edit: Właściwie ten Merkury w retro w moim [12:16, Poznań] to też jest trop - gol do własnej bramki. Mam nadzieję, że jak separuje od spalenia to jednak odrobimy :) 

Nie widzę meczu, więc dalej popłynę z interpretacją - Merkury jest w separacyjnym kwadracie z Neptunem (zamroczenie, żeby do własnej bramki tak...) i w aplikacyjnym trygonie do Saturna, który rządzi domem 5 - zdaje się że to też dom gier. Jestem dobrej myśli ;)

 

Ejbert:

  W dniu 14.06.2021 o 15:35, Ismer napisał:
Jeśli decyduje Mars, to jest on silniejszy od Wenus; przez pozycję, ale nie patrzę (bo nie mam czasu) na godności przygodne, które w tego typu horoskopach muszą być brane pod uwagę. I tu może być remis. - i, qrwa byłby, gdyby nie: patrz niżej... 

Jeśli decyduje Pluton, to możemy przegrać. przez pomyłkę, w wyniku jakiegoś błędu, także sędziego.

 

W dniu 14.06.2021 o 16:50, martynamarzena napisał:
  W dniu 14.06.2021 o 15:35, Ismer napisał:
godności przygodne, które w tego typu horoskopach muszą być brane pod uwagę

- planety są perygrynami

 

-tak, ale to początek. Godności przygodne to pobyt w termie, facji, stopniu, halbie, hajzie, przyjęcie, oświetlenie i jeszcze inne, których nie ogarniam, te godności się sumuje i na tej podstawie ocenia się czy planety są całkiem do kitu czy jednak zebrały trochę siły i mogą coś tam do wyniku wtrącić. 

 

  • Super 2
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

A tutaj horoskop horarny od @martynamarzena

data: 14.06.2021, godz. 12:16 Poznań

 

Okej, spróbuję z horarną - ustawiłam na 12:16, Poznań, pytanie: Czy moja drużyna wygra mecz? :D 

Nie wkleję kółka bo mi się limit skończył, obstawiam remis lub naszą wygraną, ale nie miażdżącą. Nasz sygnifikator to Merkury, jest w swoim władztwie i blisko MC, ale jest w retro i spalony przez Słońce (chociaż już separacyjny jest ten aspekt). Czyli tak jakby pozycja i siła jest, ale coś tam przeszkadza. Sygnifikator Słowaków to Jowisz, również w swoim władztwie ale w domu 6, przygodna godność słaba. Jeśli spojrzymy na Księżyc, to separuje od koniunkcji z Marsem w Lwie, będziemy się bić xD

 

A to horoskop horarny Martyny (na razie mały, później poprawię)

 

mecz 14.06 hora.jpg

 

  • Cool 1
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...