Skocz do zawartości

lipiec xadfgh


Xadfgh

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :D 
Dawno mnie tutaj nie było. Wrócę jak ustabilizuje sytuacje jakie pojawiły się w obecnym miesiącu. Czerwiec w rozkładzie na pozycji samopoczucia idealnie zobrazował co się u mnie dzieje, postawiłam karty na lipiec z nadzieją na zmianę...

Dla przypomnienia;
Jestem singielką. Od pewnego czasu pracuję na stanowisku "ala managera" od lipca mam zostać trenerem i osobą odpowiedzialną za social media w miejscu, które teraz przygotowuje do otwarcia.

samopoczucie: 
as mieczy, koło fortuny, umiarkowanie
Odcięcie się od przykrych czerwcowych emocji. Powrót do równowagi.

praca:
8 denarów, wieża, paź denarów
Do połowy lipca praca taka jak teraz, potem zmiana stanowiska; szkolenia i nauka na  trenera.

finanse: 
król kielichów, 7 kielichów, arcykapłan

Czyżbym po pierwszej wypłacie pod wpływem emocji zrobiła się lekko rozrzutna? Widzę trochę takich zachcianek, ale w papieżu widać też rozsądne zarządzanie- odkładanie pieniążków. Chyba na wszystko mi wystarczy.


miłość:
rycerz denarów, rydwan, 7 monet
Nic specjalnego. Możliwe, że w rycerzu pojawiła się osoba już mi znana na którą nie spojrzę romantycznie, a wręcz przeciwnie- skupie się na sobie i pracy, czekając na kogoś innego.

rodzina:
3 buław, 3 denary, arcykapłanka

Troszkę nam się drogi rozejdą bo zmiana mieszkania i praca zabierają część czasu, ale dalej będziemy dla siebie wsparciem.

co dobrego przyjdzie:
as denarów, 2 buław, 3 miecze
dwie pierwsze karty poczułam jako szanse na dwie prace/ dwa zajęcia, ale 3 miecze w tym miejscu nie wiem jak odczytać :/

co odejdzie:
4 monety(co miesiąc wyskakuje mi na tej pozycji haha), słońce, paź pucharów

naiwne/dziecinne wyidealizowane schematy dotyczące uczuć.

najważniejsze wydarzenia:
8 mieczy, 8 buław, sprawiedliwość

Dzięki pewnej wiadomości uzyskam realistyczny obraz sytuacji, który teraz bardzo mnie ogranicza.

POZDROWIONKA! 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
12 godzin temu, Xadfgh napisał:

samopoczucie: 
as mieczy, koło fortuny, umiarkowanie

Jakiś nowy pomysł przyjdzie Ci do głowy, może wpłynąć na Twoje samopoczucie. 
W Kole Fortuny widziałabym zmienność nastroju w zależności od sytuacji i tego co dzieje się koło Ciebie. Uda Ci się jednak zachować balans o czym mówi Umiarkowanie.

As Mieczy jest tez bardzo trzeźwi myślący i logiczny - może dzięki chłodnemu podejściu uda Ci się zachować spokój - nawet w obliczu zmienności kolei losowych. 
 

12 godzin temu, Xadfgh napisał:

praca:
8 denarów, wieża, paź denarów

8 Denarów to karta dłubania przy obowiązkach, douczania się by dojść do perfekcji. Uważam, że dobra karta w odniesieniu do pytań o pracę, możesz nabyć nowe umiejętności które przydadzą się też później. 
Wieże zapowiada zmianę planów raczej w sensie pozytywnym skoro po niej masz Pazia Denarów. Może zmiany w pracy za sprawą niespodziewanych wiadomości. Jak również Paź to pracownik na najnizszym

stanowisku, wciąż uczący się i nabierających doświadczenia. Uparty i wytrwały. 
 

12 godzin temu, Xadfgh napisał:

finanse: 
król kielichów, 7 kielichów, arcykapłan

Nie widzę tu kart które by zapowiadały „odpływ” kasy. Przychylny mężczyzna na stanowisku będzie miał pozytywny wpływ na Twoje finanse. Może to hyc szef który ma bardzo rodzinne podejście do pracowników, może tata. Stan konta powinien zaspokoić Cię emocjonalnie i pozwoli odetchnąć. 7 Kielichów może pokazywać różne opcje na wydawanie pieniędzy przy czym więcej będziesz rozważać niż wydawać na prawo i lewo. I to tez potwierdza Papież który do wszystkiego podchodzi bardzo rozsądnie i moralnie- tu nie ma miejsca na swawole finansowe. Choć z drugiej strony, Papież na pewno ma kasę i to sporą przy czym nie epatuje nią. 
 

12 godzin temu, Xadfgh napisał:

miłość:
rycerz denarów, rydwan, 7 monet

Tu bym powiedziała, że zaznaczy się pewien mężczyzna z którym od czasu do czasu masz co czynienia. Może łączyć Was praca, jakieś wspólne zajęcia jak również przyjaźń. Facet jest stały ale i bardzo powolny w działaniu. Przy Rydwanie może czekać Cię  jakaś podróż z nim/ do niego lub on przyjedzie. W 7 Monet zapowiedź czekania na rozwój sytuacji. Jakieś ziarenko zostanie zasiane ale plony zbierzesz w kolejnych miesiącach. 
 

12 godzin temu, Xadfgh napisał:

rodzina:
3 buław, 3 denary, arcykapłanka

3 Buławy to jakieś wspólne projekty wraz z rodziną. Może być podróż, może wakacyjny wyjazd. I to tez potwierdza 3 Monet - pierwszy efekt już jest, trzeba poczynić kolejne kroki. Może to wywołać zazdrość otoczenia( u mnie na jednej z talii Tarota mam talerze poustawiane na półce i wzbudzają zazdrość sąsiadów). 
Arcykapłanka ma wiedzę jest tez skromna i skupiona na swoim wnętrzu - może skupisz się na relacjach w rodzinie - by były jeszcze bliższe? 
 

12 godzin temu, Xadfgh napisał:

co dobrego przyjdzie:
as denarów, 2 buław, 3 miecze

As Denarów to szansa na pozbycie się wewnętrznych wątpliwości(2 Buław) i rozczarowań(3 Mieczy). Szczęśliwa odmiana losu. 
 

12 godzin temu, Xadfgh napisał:

co odejdzie:
4 monety(co miesiąc wyskakuje mi na tej pozycji haha), słońce, paź pucharów

4 Monet to zamknięcie w domu. Może bardziej otworzysz się na otoczenie, wyjdziesz do ludzi, spędzisz więcej czasu poza domem. Słońce z Paziem w kontekście tego pytania kojarzy mi się z niefrasobliwym podejściem, takim bez doświadczenia. Może uda Ci się nabrać pewności siebie i sprecyzujesz swoje plany? 
 

12 godzin temu, Xadfgh napisał:

najważniejsze wydarzenia:
8 mieczy, 8 buław, sprawiedliwość

W pewnym momencie możesz mieć wrażenie braku wpływu na sytuację, możesz komunikować się z kimś intensywnie lub otrzymać niespodziewana wiadomość w sprawie jakiegoś rozliczenia z przeszłości. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

samopoczucie: 

as mieczy, koło fortuny, umiarkowanie

Tak jak napisałaś. Od wielu rzeczy się odetniesz i wróci Ci spokój ducha. 

 

praca:

8 denarów, wieża, paź denarów

Powiedziałbym, że będzie miała dużo tej pracy w związku ze.zmianą. jak najbardziej dodatkowe szkolenia, awans. 

 

finanse: 

król kielichów, 7 kielichów, arcykapłan

Tutaj jak najbardziej możesz nagle zacząć potrzebować wielu rzeczy, to na to, to na to...Jednak na koniec zachowasz trochę zdrowego rozsądku i się opanujesz. 

 

miłość:

rycerz denarów, rydwan, 7 monet

Skupisz się na sobie i na pracy. Na miłość musisz troszkę jeszcze poczekać. 

 

rodzina:

3 buław, 3 denary, arcykapłanka

Myślę, że możesz się przybliżyć z matką. 

 

co dobrego przyjdzie:

as denarów, 2 buław, 3 miecze

Z powodu nowej możliwości pracy pojawia się nowe możliwości rozwoju, jakieś nowe perspektywy, już bez jakieś zawodów emocjonalnych. 

 

co odejdzie:

4 monety(co miesiąc wyskakuje mi na tej pozycji haha), słońce, paź pucharów

Nwm tutaj. Może jakaś stabilizacja związania z życiem uczuciowym. 

 

najważniejsze wydarzenia:

8 mieczy, 8 buław, sprawiedliwość

Wyjdziesz ze schematu który Cię ogranicza, możliwe że dzięki jakiejś nowej umowie w pracy 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...