Skocz do zawartości

Punkt zwrotny


Gość Hopefull

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hopefull

Pół roku temu wydarzenia sprawiły że  coś we mnie umarło, właściwie duża część mnie. Zrobiłam rozklad na owe zmiany i by zobaczyć sens całego wydarzenia.

 

1. Co musi umrzeć zanim ruszę do przodu - paź denarów - czyżby przywiązanie do spraw materialnych, niedojrzałe zachowania 
2..jak mogę przygotować się na zmiany bez większych szkód, bólu -.Świat- by podążać wraz z tym co wszechświat mi zgotował bez oporów 
3. Nadzieja, coś dobrego czego nie zauważam  w tej sytuacji - 5 pucharów- nauczam się dostrzegać to co naprawdę ważne, co mi jeszcze zostało, patrzeć w mrok i dostrzegać światło 
4..Szansa, czego nie dostrzegam- 4 pucharów- pomocy? 

5..Cel owej sytuacji - Kapłanka - chyba powinnam wiedzieć sama 
6. Esencja, istota  transformacji- rycerz pucharów- dostrzeżenie milosci 
7..Źródło które mogę wykorzystać by przetrwać- Wisielec - mam czas by spojrzeć na sprawy z innej perspektywy 
8. Co zrobić, by ta transformacja przekształciła się w coś pozytywnego- 2 buław- właściwie to nic. 
6,7.8 - potrzeba owej transformacji w całolształcie- Magik Cesarzowa 10 buław - kobieta silna która buduje swoje życie, ma świetne zdolności komunikacyjne ale dużo musi dźwigać. 

 

Byłabym wdzięczna za spojrzenie na rozklad. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, HopeNot napisał:

Pół roku temu wydarzenia sprawiły że  coś we mnie umarło, właściwie duża część mnie. Zrobiłam rozklad na owe zmiany i by zobaczyć sens całego wydarzenia.

 

1. Co musi umrzeć zanim ruszę do przodu - paź denarów - czyżby przywiązanie do spraw materialnych, niedojrzałe zachowania -tu sie zgadzam
2..jak mogę przygotować się na zmiany bez większych szkód, bólu -.Świat- byc otwartym na swiat i nowe doswiadczenia,  scalic wszytskie elementy z ktorych sie skladasz i wtedy odetchniesz pelna piersia i poczujesz harmonienz otoczeniem.
3. Nadzieja, coś dobrego czego nie zauważam  w tej sytuacji - 5 pucharów- ze szklanka do polowy pelna/smutne doswiadczekia przeszlosci ktore sa czescia Ciebie i twojego rozowju.
4..Szansa, czego nie dostrzegam- 4 pucharów- nie dostrzegasz tego co masz .A skupiasz sie na niedostatkach.

5..Cel owej sytuacji - Kapłanka - stac sie kaplanka czyli madra kobieta z taka zyciowa madroscia.
6. Esencja, istota  transformacji- rycerz pucharów- dostrzeżenie milosci -nic innego mi tu nie przychodzi do glowy.
7..Źródło które mogę wykorzystać by przetrwać- Wisielec - mam czas by spojrzeć na sprawy z innej perspektywy (zgadzam sie lub medytacja)
8. Co zrobić, by ta transformacja przekształciła się w coś pozytywnego- 2 buław- starac sie przkuc to w sukces? Spojrzec na rzeczy z dystansem
6,7.8 - potrzeba owej transformacji w całolształcie- mag cesarzowa 10 bulaw

Kreowanie swiata wokol swojego zycia i osiagniecie zadowolenia ale duzym kosztem. 

 

37 minut temu, HopeNot napisał:

 

Byłabym wdzięczna za spojrzenie na rozklad. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 22.06.2021 o 22:19, HopeNot napisał:

Pół roku temu wydarzenia sprawiły że  coś we mnie umarło, właściwie duża część mnie. Zrobiłam rozklad na owe zmiany i by zobaczyć sens całego wydarzenia.

 

1. Co musi umrzeć zanim ruszę do przodu - paź denarów - 

 

To zalezy co w twoim zyciu umarlo, jaka czesc ciebie, jaki etap. Paz monet wskazuje, ze musi umrzec twoje niedojrzale (paz) podejscie do pewnych spraw materialnych badz finansowych, albo innych. Oraz nie mozesz byc wiecznym przyslowiowym "studentem". Dodatkowo nie mozesz ciagle oczekiwac, ze ktos przyjdzie do ciebie z jakims prezentem i propozycja.


2..jak mogę przygotować się na zmiany bez większych szkód, bólu -

 

Otworz sie na rozne kierunki swiata oraz wyjdz poza swoj wlasny swiat, jaki stworzylas w glowie.

 


3. Nadzieja, coś dobrego czego nie zauważam  w tej sytuacji - 

 

Ze w kryzysowej sytuacji sa jeszcze male okazje jakie niesie dla ciebie zycie.


4..Szansa, czego nie dostrzegam- 4 pucharów- pomocy? 

Nie dostrzegasz malych okazji, jakie ida do ciebie, ktore na pierwszy rzut oka, moga sie wydawac maloatrakcyjne.

 

 

W dniu 22.06.2021 o 22:19, HopeNot napisał:

5..Cel owej sytuacji - Kapłanka - 

 

 

w koncu sie wtajemniczysz w sprawy, jakie byly dla ciebie zakmniete

 


6. Esencja, istota  transformacji- rycerz pucharów- 

zobaczysz ze ida propozycje do ciebie

 


7..Źródło które mogę wykorzystać by przetrwać- Wisielec -

 

spojrzenie na zycie z innej perspektywy


8. Co zrobić, by ta transformacja przekształciła się w coś pozytywnego- 2 buław- właściwie to nic. 

 

zrobic dobry plan


6,7.8 - potrzeba owej transformacji w całolształcie- Magik Cesarzowa 10 buław - 

wez los w swoje rece (mag) i zadbaj o swoja kobieca nature (cesarzowa), badz silna (10 palek).

W dniu 22.06.2021 o 22:19, HopeNot napisał:

 

Byłabym wdzięczna za spojrzenie na rozklad. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...