Skocz do zawartości

Więzienie, areszt w kosmogramie


cecyliagallerani

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałabym się zapytać jakie położenie planet, albo jaki dom, aspekty w kosmogramie, odpowiadają za pobyt w więzieniu, areszcie? 

Godzina urodzenia osoby, której kosmogram chciałabym sprawdzić jest mi nieznana ale myślę, że ten fakt jest na tyle istotny, że powinien być widoczny w kosmogramie.

Edytowane przez cecyliagallerani
doprecyzowanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
4 godziny temu, cecyliagallerani napisał:

Witam,

chciałabym się zapytać jakie położenie planet, albo jaki dom, aspekty w kosmogramie, odpowiadają za pobyt w więzieniu, areszcie? 

Godzina urodzenia osoby, której kosmogram chciałabym sprawdzić jest mi nieznana ale myślę, że ten fakt jest na tyle istotny, że powinien być widoczny w kosmogramie.

Bez godziny urodzenia nie da się określić położenia domów w horoskopie a co za tym idzie nie wiadomo gdzie leży 12 dom, co nim włada i ewentualnie jakie aspekty tworzą planety związane z tym domem. 

Oczywiście sam 12 dom nie odpowiada tylko za uwięzienie czy izolację. Mogą być tu zamieszane takie domu jak: 10(status) czy 6(codzienność), mogą być twarde aspekty do Słońca lub Księżyca, władcy Asc. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na podstawie tego wydarzenia w życiu tej osoby, chciałam jakoś dopasować godzinę urodzenia. Mam jakieś swoje typy, po wpisywaniu w program pełnych godzin ale właśnie chciałam się dowiedzieć, jakie położenie planet, domów, może mieć wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Godzinę temu, cecyliagallerani napisał:

Ja właśnie na podstawie tego wydarzenia w życiu tej osoby, chciałam jakoś dopasować godzinę urodzenia. Mam jakieś swoje typy, po wpisywaniu w program pełnych godzin ale właśnie chciałam się dowiedzieć, jakie położenie planet, domów, może mieć wpływ.

Łatwiej pójść do Urzędu i spytać o godzinę. Jedno takie wydarzenie to może być jednak za mało. 

  • O.K 1
  • Cool 1
  • W punkt 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...