Skocz do zawartości

Mieszkanie z rodzicami ZWERYFIKOWANE


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, obecnie mieszkam w domu rodzinnym z rodzicami i bratem. 

Pytanie: Czy przez okres wakacyjny będę mieszkał z rodzicami?

 

2 buław, Sprawiedliwość, Słońce, 6 mieczy 

 

Pojawi się jakaś nowa możliwość (2 buław) i będę ją spokojnie rozważał (Sprawiedliwość). Słońce wskazuje chyba na uśmiech losu i 6 mieczy pokazuje moją wyprowadzkę. 

Wygląda na to, że się wyprowadzę, tylko nwm w którym momencie. 

Jeszcze to Słońce? Chyba wskazuje na jakąś korzystną wyprowadzkę, fajne mieszkanie, czy sprzyjające okoliczności.

 

Dodam jeszcze, że z podsumowania wychodzi Wieża, która jak najbardziej sprzyja zmianom i jest dobrą kartą na przeprowadzkę. 

Edytowane przez nastek96
Zapomniałem czegoś dopisać
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Też mam takie przypuszczenia.

6 mieczy jest na samym końcu po karcie Słońce. Tylko, czy to jest koniec sierpnia, czy bardziej koniec września :mysli:

Zresztą to mało istotne. Najważniejsze, że będę miał okazję zamieszkać sam :)

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, nastek96 napisał:

Witajcie, obecnie mieszkam w domu rodzinnym z rodzicami i bratem. 

Pytanie: Czy przez okres wakacyjny będę mieszkał z rodzicami?

 

2 buław, Sprawiedliwość, Słońce, 6 mieczy 

 

Pojawi się jakaś nowa możliwość (2 buław) i będę ją spokojnie rozważał (Sprawiedliwość). Słońce wskazuje chyba na uśmiech losu i 6 mieczy pokazuje moją wyprowadzkę. 

Wygląda na to, że się wyprowadzę, tylko nwm w którym momencie. 

Jeszcze to Słońce? Chyba wskazuje na jakąś korzystną wyprowadzkę, fajne mieszkanie, czy sprzyjające okoliczności.

 

Dodam jeszcze, że z podsumowania wychodzi Wieża, która jak najbardziej sprzyja zmianom i jest dobrą kartą na przeprowadzkę. 

Słońce wskazuje na sierpień, 6 mieczy to zmiana miejsca. Będzie legalna, korzystna umowa najmu.
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza

Taki był plan. W lipcu miałem sobie zrobić wakacje, a w sierpniu poszukać pracy i się przeprowadzić :)

Ceny w Trójmieście mnie przerażają, więc korzystna umowa najmu byłaby marzeniem :D

  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, nastek96 napisał:

Taki był plan. W lipcu miałem sobie zrobić wakacje, a w sierpniu poszukać pracy i się przeprowadzić :)

Ceny w Trójmieście mnie przerażają, więc korzystna umowa najmu byłaby marzeniem :D

6 mieczy stawia wszystko na głowie, to karta brama mówiąca o przełomie w każdej dziedzinie życia. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa

Ok.Nie masz pracy.Rozumiem,że odłożyłeś sobie kasę na wynajem tego mieszkania?Tak,przez okres wakacyjny będziesz mieszkał z rodzicami.2 buławy- chciał byś nowych możliwości.Sprawiedliwość- popatrz realnie na rzeczywistość.Słońce-'chyba zbyt luźno podchodzisz do tematu.Są wakacje,a więc nie chce ci się szukać pracy.6 mieczy na końcu mówi,że może nadejdą zmiany i wyprowadzisz się.6 mieczy raczej nie pokazuje błyskawicznej przeprowadzki.Raczej powolne oddalanie się w nowym kierunku.

 

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy co mi ta brama przyniesie :D

Mam troszkę zaoszczędzonych pieniędzy, raczej nie byłoby problemu z kaucją. To nie jest tak, że mi się nie chce szukać i całe wakacje chce leżeć. Po prostu uczyłem się kilka lat, wiec zasłużyłem na miesiąc wakacji. W sierpniu normalnie chciałbym sobie tą pracę znaleźć i pójść pracować. 

Hmm, no właśnie zobaczymy jak będzie z tym czasem. On jest akurat najmniej ważny. W sumie nie ma większego znaczenia, czy sprawa potoczy się szybko i wyprowadzę się w sierpniu, czy potrwa dłużej i dopiero we wrześniu. Najważniejsze, aby ten przełom nastąpił :D

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
Godzinę temu, Aleister napisał:

6mieczy i Słońce może wskazywać, że się wyprowadzisz, ale będziesz musiał przebrnąć przez system umów i urzędów. 

 

Godzinę temu, nastek96 napisał:

Ceny w Trójmieście mnie przerażają, więc korzystna umowa najmu byłaby marzeniem :D

 

Studiujesz i masz poniżej 26 lat? Sprawdź sobie kwestię kredytu studenckiego.

Zdecydowanie wiąże się z systemem umów i urzędów.

Zresztą wspominam o tym, bo sama go miałam wynajmując pokój w Trójmieście i temu mi się od razu skojarzyło :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Gość Kaliaa
30 minut temu, nastek96 napisał:

Zobaczymy co mi ta brama przyniesie :D

Mam troszkę zaoszczędzonych pieniędzy, raczej nie byłoby problemu z kaucją. To nie jest tak, że mi się nie chce szukać i całe wakacje chce leżeć. Po prostu uczyłem się kilka lat, wiec zasłużyłem na miesiąc wakacji. W sierpniu normalnie chciałbym sobie tą pracę znaleźć i pójść pracować. 

Hmm, no właśnie zobaczymy jak będzie z tym czasem. On jest akurat najmniej ważny. W sumie nie ma większego znaczenia, czy sprawa potoczy się szybko i wyprowadzę się w sierpniu, czy potrwa dłużej i dopiero we wrześniu. Najważniejsze, aby ten przełom nastąpinastąpi

Moja propozycja jest taka,abyś sobie postawił karty na znalezienie pracy w sierpniu.

Odnośnik do komentarza

Jest plan, że najpierw znajdę pracę , a potem się wyprowadzę. 

Ogólnie z tego co czytałem 6 mieczy jaki Wieża z podsumowania bardzo często pokazują przeprowadzki i zmiany miejsca zamieszkania. Jak odczytujesz, że dopiero w drugiej połowie roku po wakacjach?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Za radą Kaliaa dopytuje:

Kiedy znajdę pracę?

Lipiec - Królowa Denarów 

Sierpień - 4 mieczy 

Wrzesień - 8 kielichów 

Inny termin - Umiarkowanie 

 

Wydaje mi się, że prace znajdę w lipcu, ponieważ pokazał się dwór denarów. A sama Królowa zwiastuje poprawienie się sytuacji finansowej.

Ogólnie w lipcu miałem nie szukać. Zaplanowałem tylko, że dam ogłoszenie o pracę, a szukać będę w sierpniu. Może zmienię zdanie?

Co myślicie?

Edytowane przez nastek96
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • Lunaria zmienił tytuł na Mieszkanie z rodzicami ZWERYFIKOWANE

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...