Skocz do zawartości

Co nowego do końca roku?


Aleister

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałam karty po 3 na każdy miesiąc. 

Lipiec. 2 buławy - Królowa Bulaw - 4 buławy 

W uczuciach brak skupienia uwagi na jednym celu, żonglowanie możliwościami. Królowa jednak każe kierować się głosem serca i intuicji, a 4 buławy, to bezpieczeństwo i stabilność, więc widzę tu jakieś oczekiwanie na związek docelowy pomimo pewnych rozpraszaczy. 

W pracy i finansach rozważanie różnych opcji, snucie planów i myślenie o czymś z góry nieokreślonym. 4 buławy podpowiadają by zacząć konkretyzować marzenia i plany. 

Sierpień.

8 monet - Król Bulaw - 7 kielichow 

W uczuciach jakiś chaos. Najpierw do czegoś żmudne dążenie, ogień i chęć postawienia na swoim, by ostatecznie poczuć przesyt i znudzenie. Takie poczucie, że się nie wie, czego się chce. 

W pracy realizacja jakiegoś długotrwałego projektu, który po pierwotnym sukcesie, nie przynosi spodziewanych efektów i spełnienia. Coś się rozlezie, zawiedzie. 

Wrzesień. 

Gwiazda - Kaplanka - 2 miecze 

W uczuciach spokój. Coś się w końcu zakończy i przestanie być czymś, co ciąży i zmusza do analizowania. 

W pracy i w finansach pojawi się nowa nadzieja. Nie ukrywam, że teraźniejsza praca mi ciąży i chciałabym ja rzucić. Może pomysł, który rozważam od lat, w końcu, jeżeli przestanę go nadmiernie analizować, dojdzie do skutku. Wrzesień wydaje się byś punktem zwrotnym i jakiś powiew swierzosci tu się pojawił. W uczuciach porządek, więc można mieć nowe plany. 

Październik. 

Cesarz - Sad - Królowa kielichow 

W uczuciach dalej nic. Nikogo nie widać. Widać za to rozwój osobisty tak jak we wrześniu. Stare schematy zostaną odrzucone, skostnialy porządek wzorców i przekonań ulegnie transformacji. Sąd zawsze kojarzył mi się ze zmartwychwstaniem, z czymś nowym, co być może pozwoli pojawić się uczuciom i nowej osobie, co może pokazywać królowa kielichow.

Listopad

7 monet - Głupiec-Diabel

W uczuciach może pojawić się jakas toksyczna osoba, której urok mnie pochłonie. Po miesiącach pracy nad sobą, duchowej przemiany i analiz intelektualnych, na zasadzie przeciwnego bieguna, mogę ulec pokusom i niskim instynktom. Poważnego związku nadal nie widać. 

Za to jeżeli chodzi o pracę, to może to być wyjazd za granicę, o którym wciąż myślę, lecz diabeł mnie tu ostrzega, że propozycja może być jakaś lipna. Juz kiedyś pytałam kart o ten wyjazd i również wyszedł Diabeł. Może to być również znak, że wyjazd byłby tylko dla pieniędzy, męczyła bym się tam, jak w klatce. 

Grudzień. 

10 mieczy - Siła - 6 kielichow 

Opowieści ciąg dalszy... 

W uczuciu ewentualnym rozczarowanie, które mnie umocni 

W pracy jeżeli wyjadę, po pierwszych niepowodzeniach wezmę była za rogi, ale będę tęsknić za swoimi. 

Miło będzie, gdy ktoś na to spojrzy. 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla
11 minut temu, Aleister napisał:

Nie. Najpierw czytam 3 na uczucia a potem 3 na pracę i finanse. A już miałam nadzieję, że ktoś coś.... a tu nic... 

 

Nie marudź. @nastek96 słusznie się dopatrzył, że nie ma dla nas instrukcji jak czytać ten rozkład. Czy mamy rozumieć, że np. ten ciąg: 

 

7 godzin temu, Aleister napisał:

Lipiec. 2 buławy - Królowa Bulaw - 4 buławy 

 

Czytasz w całości najpierw na miłość, później wracasz i wszystkie trzy od nowa czytasz na finanse?

Odnośnik do komentarza
  • Moderator

Szkoda, że nie podałaś sposobu jak czytać. Poza tym nigdy nie praktykowałam, żeby te same karty czytać jednocześnie na 2 odrębne dziedziny i mam co do tego duże wątpliwości, więc ja osobiście nie czuję się na siłach, żeby podjąć się interpretacji. Jednoczesnie uważam, że to ciekawe doświadczenie i bardzo chętnie przeczytam weryfikacje 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić jak to się ma sprawdzić, ponieważ rozkładzie 3 karty na to samo, a sytuacja finansowa i uczuciowa może być bardzo różna. Jedno może się walić , a drugie kwitnąć. Ale spróbuję Ci pomóc :)

 

Lipiec. 2 buławy - Królowa Bulaw - 4 buławy 

Pojawia się jakieś nowe możliwości, ktoś na horyzoncie, więc odkryjesz w do zamiłowanie do flirtu i podboju. 

 

Może być drugie źródło dochodów lub jakiś nowy projekt, ciekawa oferta. Będziesz dość przedsiębiorcza i może wpadną jakieś dodatkowe pieniądze. 

 

Sierpień.

8 monet - Król Bulaw - 7 kielichow 

 

Będziesz zbyt zapracowana, aby zajmować się uczuciami. Może w głowie będzie Ci siedział jakiś pan, ale pozostanie w sferze fantazji. 

 

W pracy dużo roboty. W dalszym ciągu będziesz miała dużo energii i pomysłów co robić. 

 

Wrzesień. 

Gwiazda - Kaplanka - 2 miecze 

 

Pograzysz się w marzeniach, w wewnętrznym świecie. Możesz mieć wątpliwości czego tak naprawdę chcesz. 

 

Rzeczywiście może się pojawić jakiś nowy plan. Jakaś kobietą być może złożyć Ci propozycje, przez co będziesz się wahała co robić. 

 

Październik. 

Cesarz - Sad - Królowa kielichow 

 

Może się pojawić jakaś starsza lub bardzo powazna osoba z rodziny, z którą odmówisz relacje. 

W pracy jakieś nowe strategie na dluuugi czas. 

 

Listopad

7 monet - Głupiec-Diabel

 

Tutaj dalej brak uczuć. Będziesz ich wyczekiwała, ale pojawią się tylko jakieś bardziej niegrzeczne myśli i jakimś młodszym koledze. 

 

W pracy jakiś nowy projekt na dłużej. Ale może Cię uwiązać na dłużej, co nie będzie zbyt dobre. 

 

Grudzień. 

10 mieczy - Siła - 6 kielichow 

 

W uczuciach nic, ale zdobędziesz się na wspomnienia i analizę przeszłości 

 

W pracy jeżeli też ma początku niezbyt fajnie, ale.potem się podniesiesz i może będziesz nadrabiała jakieś zaległości.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Szkoda, że nie podałaś sposobu jak czytać. Poza tym nigdy nie praktykowałam, żeby te same karty czytać jednocześnie na 2 odrębne dziedziny i mam co do tego duże wątpliwości, więc ja osobiście nie czuję się na siłach, żeby podjąć się interpretacji. Jednoczesnie uważam, że to ciekawe doświadczenie i bardzo chętnie przeczytam weryfikacje 

Dzięki za sugestie. W sumie, to masz rację. Też tak nigdy nie robiłam jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ragna napisał:

 

Nie marudź. @nastek96 słusznie się dopatrzył, że nie ma dla nas instrukcji jak czytać ten rozkład. Czy mamy rozumieć, że np. ten ciąg: 

 

 

Czytasz w całości najpierw na miłość, później wracasz i wszystkie trzy od nowa czytasz na finanse?

Tak właśnie czytałam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...