Skocz do zawartości

Solariusz Tuska


Gość Lianna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lianna

Ciekawa obsada MC, w tym Uran, który może zwiastować duże zmiany. Jest on w koniunkcji z beneficzną Wenus w swoim znaku. Ponadto jest też koniunkcja Wenus natalnej i solariuszowej. Jakby tak bliżej się przypatrzeć, to Słońce też jest całkiem blisko MC, ale "geograficznie" jeszcze w IX domu, czyżby powrót do kraju? Zauważmy, że te planety z MC lokują się na IC natalnym, a ten dom to też kraj ojczysty.

Jowisz na Descendneci- na pewno skupi ludzi wokół siebie. Solariuszowy Mars na natalnym Descendencie- przeciwnicy też się znajdą :P.

Rzuciłam okiem na progresję, Księżyc P ma jeszcze w Byku, za kilka miesięcy przejdzie do Bliźniąt, faktycznie może się dziać u niego. Póki co Księżyc P jest w trygonie z natalnym Jowiszem, co pewnie dodaje mu optymizmu. No i sekstyl z Uranem, czas zmian? Trochę pewnie tłamsi go kwadratura z Plutonem, w tym momencie bardzo ścisła.

Słońce i Wenus wędrują przez VII dom, na pewno znajdzie grono swoich zwolenników.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donald_tusk_2023_2024.thumb.png.f8cf98f280fb89d1ada5e94701470f86.png

 

Ciekawie wygląda solariusz na lata 2023/2024. Tranzytujący Uran stanie na natalnym Merkurym, a Pluton na natalnym Księżycu. Oś descendentu solariusza pokryje się z natalnym Marsem.

 

Wydaje się, że nastąpi zmiana w relacji z otoczeniem lub współpracownikami. Ewentualnie możliwa próba utworzenia koalicji z innym współkolicjantem (Hołownia? - wspólny start w wyborach). Niestety jestem za słaby w uszach, aby to prawidłowo zinterpretować. To co mnie zastanawia - większość planet u Tuska znajduje się w dole horoskopu, a to zbyt dobrym wyznacznikiem nie jest.

 

Jestem też daleki od gloryfikowania polityków, których należy oceniać po tym co robią i tym co realnie zrobili dla kraju, a nie po tym co mówią.

Edytowane przez Artanis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna
Godzinę temu, Artanis napisał:

Pluton na natalnym Księżycu.

 

Dość ciężki aspekt, i to jeszcze w I domu i solarnym, i natalnym. Może jakieś sprawy rodzinne będą go absorbować. Władcą MC Wenus, w domu VI. Neptun natalny wypada na MC solara- ciężko coś orzec, z Neptunem mogą być jakieś niejasności, coś ukryte.

Ciekawi mnie koniunkcja Słońca i Węzła w domu IV, raczej to pozytywny aspekt. No i ów Węzeł też w koniunkcji z natalną Wenus.

No i MC rządzi też Skorpion, a stary władca Mars w Raku, w domu VII, pewnie przeciwnicy swoje dowalą.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...