Jump to content

Solariusz Tuska


Guest Lianna

Recommended Posts

Guest Lianna

Ciekawa obsada MC, w tym Uran, który może zwiastować duże zmiany. Jest on w koniunkcji z beneficzną Wenus w swoim znaku. Ponadto jest też koniunkcja Wenus natalnej i solariuszowej. Jakby tak bliżej się przypatrzeć, to Słońce też jest całkiem blisko MC, ale "geograficznie" jeszcze w IX domu, czyżby powrót do kraju? Zauważmy, że te planety z MC lokują się na IC natalnym, a ten dom to też kraj ojczysty.

Jowisz na Descendneci- na pewno skupi ludzi wokół siebie. Solariuszowy Mars na natalnym Descendencie- przeciwnicy też się znajdą :P.

Rzuciłam okiem na progresję, Księżyc P ma jeszcze w Byku, za kilka miesięcy przejdzie do Bliźniąt, faktycznie może się dziać u niego. Póki co Księżyc P jest w trygonie z natalnym Jowiszem, co pewnie dodaje mu optymizmu. No i sekstyl z Uranem, czas zmian? Trochę pewnie tłamsi go kwadratura z Plutonem, w tym momencie bardzo ścisła.

Słońce i Wenus wędrują przez VII dom, na pewno znajdzie grono swoich zwolenników.

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

donald_tusk_2023_2024.thumb.png.f8cf98f280fb89d1ada5e94701470f86.png

 

Ciekawie wygląda solariusz na lata 2023/2024. Tranzytujący Uran stanie na natalnym Merkurym, a Pluton na natalnym Księżycu. Oś descendentu solariusza pokryje się z natalnym Marsem.

 

Wydaje się, że nastąpi zmiana w relacji z otoczeniem lub współpracownikami. Ewentualnie możliwa próba utworzenia koalicji z innym współkolicjantem (Hołownia? - wspólny start w wyborach). Niestety jestem za słaby w uszach, aby to prawidłowo zinterpretować. To co mnie zastanawia - większość planet u Tuska znajduje się w dole horoskopu, a to zbyt dobrym wyznacznikiem nie jest.

 

Jestem też daleki od gloryfikowania polityków, których należy oceniać po tym co robią i tym co realnie zrobili dla kraju, a nie po tym co mówią.

Edited by Artanis
Link to comment
Share on other sites

Guest Lianna
Godzinę temu, Artanis napisał:

Pluton na natalnym Księżycu.

 

Dość ciężki aspekt, i to jeszcze w I domu i solarnym, i natalnym. Może jakieś sprawy rodzinne będą go absorbować. Władcą MC Wenus, w domu VI. Neptun natalny wypada na MC solara- ciężko coś orzec, z Neptunem mogą być jakieś niejasności, coś ukryte.

Ciekawi mnie koniunkcja Słońca i Węzła w domu IV, raczej to pozytywny aspekt. No i ów Węzeł też w koniunkcji z natalną Wenus.

No i MC rządzi też Skorpion, a stary władca Mars w Raku, w domu VII, pewnie przeciwnicy swoje dowalą.

Edited by Lianna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...