Skocz do zawartości

Pierwsza połowa lipca.


Aleister

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem singielka od pół roku. Praca ta sama od wielu lat. 

1.Aura. Król Bulaw - 8monet - Rycerz kielichow 

Król kojarzy mi się z dyrektorem w pracy, że być może w 8 monetach dostanę jakieś zadanie, coś do wykonania, co będzie żmudne i nużące, natomiast Rycerz pucharów kojarzy mi sie z pewną osobą, która może dać znać o sobie. Ma wiele cech tego Rycerza. Jest zabiegający, zakochany, ale kieruje się w życiu wyłącznie emocjami i romantyzmem. 

2.Uczucia. 5denarow - 3miecze - Kochankowie 

Mogę odczuwać brak bliskiej osoby i czuć z tego powodu smutek. Ogólnie czuć cię czegoś pozbawiona i w Kochankach rozmyślać i analizować swoją sytuację oraz być może czynić jakieś próby w kierunku jej zmiany. 

3.Praca. Wisielec - 7 kielichow - As Monet 

Praca mi ciąży od dawna. Męczy i nie daje satysfakcji. Ciągle snuje wizje jej zmiany, lecz niczego w tym kierunku, oprócz słomianego zapału, nie robię. Być może w Asie denarow poczynię jakiś krok w kierunku jej zmiany.

4.Otoczenie. 8 bulaw - Pustelnik - 6 monet 

Nawiąże dużo kontaktów, ale bardziej internetowych, w Pustelniku mogę trochę odizolować się z otoczenia, które dotychczas miałam. Skupię się bardziej na własnym świecie, zainteresowaniach, rozwoju. Będę wymieniać z ludźmi energię, dzielić się radami i je dostawać. Moi znajomi mogą czuć się odrzuceni, że ich zaniedbuje. 

5.Rada. 6mieczy - 4monety - 3monety 

6mieczy to zawsze był dla mnie rozwój i jakieś zmiany. Być może jest teraz moment, że udam się w świat swoich zainteresowań, będę rozwijać umiejętności, a w 4 monetach mam pamiętać, by nie wszystko przeliczać na pieniądze i zysk. 3monet to akt tworzenia czegoś, skupienia się na jakiejś pracy. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Aleister napisał:

Jestem singielka od pół roku. Praca ta sama od wielu lat. 

1.Aura. Król Bulaw - 8monet - Rycerz kielichow 

Tak KB to moze byc szef ktory da Ci zadanie. A RK to moze byc jakas pomocna dlon. Ktos kto Ci pomoeze sie z nim uporac.

2.Uczucia. 5denarow - 3miecze - Kochankowie 

Mozesz miec takie poczucie samotnosci a 3 miecze moga mowic ze musisz cos przepracowac z przeszlosci. Kochankowie dobrze rokuja. 

3.Praca. Wisielec - 7 kielichow - As Monet 

Moze wezmiesz wolne/zwolnienie po to by szukac nowej pracy albo wezmiesz na wstrzymanie jesli chodzi o nowe oferty.

al.Otoczenie. 8 bulaw - Pustelnik - 6 monet 

Tu sie zgodze albo moze wokol Ciebie bedzie sie duzo dzialo ale Ty nie bedziesz zainteresowana skupisz sie na wnetrzu. . 

5.Rada. 6mieczy - 4monety - 3monety 

tu sie zgadzam

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...