Jump to content

Co sprawi,że przestanę cierpieć?


Guest Kaliaa
 Share

Recommended Posts

Guest Kaliaa

Co sprawi,że przestanę cierpieć?7 buław,2mieczy,Sąd Ostateczny 

Zupełnie nie czuję tego połączenia kart.Na pewno 7 buław oznacza zainteresowanie ezoteryką,więc to może pomóc.2 miecze mogą pokazywać miejsca,do których trudno jest dotrzeć,jakieś zadu..ia.Miejca raczej na świeżym powietrzu.Chyba dobrze by mi zrobiło zaszycie się zdała od cywilizacji.Sąd ostateczny chyba oznacza,że muszą nastąpić zmiany,zamknięcie przeszłości.

Link to comment
Share on other sites

Jesli sie zastanowisz czy Twoja walka ma sens. Moze chodzic o walke o sukces zawodowy, finansowy, zabieganie o uczucia. Przy tym mozesz sie denerwowac i byc konfliktowa.  Byc moze ta walka toczy sie tylko w Twojej glowie. Trzeba sie wyciszyc i poszukac harmonii.  Skupic na wnetrzu ale jego pozytywnych aspektach . Jesli odsiejesz to co dobre w swoim zyciu od tego co zle masz szanse sie odrodzic i zaczac nowy etap. Taki banal niby.

  • Like 3
  • Medal 1
  • W punkt 1
Link to comment
Share on other sites

Luźne skojarzenie: 7 buław też jako ogólne rozeznanie się w sytuacji, ale też wtedy kiedy "para idzie w gwizdek" i za dużo gadania z którego nic nie płynie (jako to co jest teraz); 2 mieczy jako za bardzo trzymanie się podejścia "tu moje, tu twoje" lub ogólnie problem z kompromisami? Sąd Ostateczny niekoniecznie jako odrodzenie, może odkopywanie starych problemów ("nieboszczyki wstają z grobu").

Ja bym czytała raczej cały układ jako rozdrapywanie ran własnymi rękoma. 

Nie bij :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Kaliaa
12 godzin temu, kaffka napisał:

Boże, nie umiem czytać :D Pytanie było "co sprawi że przestanę cierpieć" a nie dlaczego cierpię. Sorry xd

Ja też tak mam,że czasem nie przeczytam dokładnie.Wiem dlaczego cierpię.Nie wiem,co zrobić,aby przestać cierpieć.Być może karty na to pytanie nie znają odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

On 7/1/2021 at 5:01 PM, Kaliaa said:

Co sprawi,że przestanę cierpieć?7 buław,2mieczy,Sąd Ostateczny

Przestać się tak wić, przestać za dużo myśleć. 7 bulaw i 2 mieczy razem masz Pustelnika- czyli może się delikatnie wycofaj, skup ma rozwoju duchowym, na swoim wnętrzu, wycisz się wewnętrznie. Na mojej 7 bulaw jest pokazana osoba która siedzi na macie do jogi, czyli ją ćwiczy, jest również podkreślona jej 3 czakra, może na to też zwrócić uwagę, jest asertywna, mnóstwo się dzieje ale jest tak mocna wewnętrzne że ona nie reaguje. Sąd ostateczny to dla mnie często ujrzenie prawdy, więc może karty mówią wycisz się, popracuj nad sobą, przeanalizuj sobie to i owo a przejrzysz na oczy, Sąd to też karta oczyszczenia. No i widzę Twoją postawę w 7 bulaw tu na forum ;) .

 

Edited by HopeNot
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...