Jump to content

Zamek

argo
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie

Otóż miałem bardzo nietypowy sen. Śnił mi się zamek - zamek warowny, nie zamek w drzwiach. Napiszę może od początku jak zaczęła się ta część snu. Mianowicie szedłem z dużą grupą ludzi i nagle okazało się, że rozpoczeli oni jakiś duży protest, tzn wyciągnęli jakies bronie typu widły , byli przebrani w  jakieś stroje . Był to ogólnie bardzo ofensywny protest , tak jakby szli kogoś zaatakować. Podeszli pod jakis budynek gdzie zaatakowali grupę ludzi. Wtedy zacząłem panikować bo nie wiedziałem co robić. Po czym nagle znalazłem się w zamku na wysokim piętrze w malutkim pokoju przy otwartym oknie z widokiem na przeciwległą część zamku. Pomieszczenie było strasznie małe, dosłownie za plecami były drzwi a przede mną okno. Tak jakby miało to być jakieś schronienie niczym w grze komputerowej. Zamek był ogromny, naprawdę robił wrażenie. Muszę napisać że był po prostu piękny. Był pokryty ciemną cegłą i nie posiadał spiczastych wieżyczek a więc jego "dach" był płaski. Wieżyczki były kwadratowe. Na parterze znajdował się ciąg gastronomiczny a więc restauracje oraz samochody dostawcze z zaopatrzeniem. Wszystko to wyglądało naprawdę "na bogato". Nie znalazłem żadnego wątku na temat zamku na tym forum. Czytałem w sennikach że zamek może oznaczać obnoszenie się z bogactwem lub nadchodzące zagrożenie. Oczywiście każdy sennik nieco różni się w interpretacji więc przeczytałem ich kilka. Natomiast żaden z tych przykładów  nie opisywał okoliczności w jakich znalazłęm się w zamku. Nie byłem tam ani gościem ani tam nie mieszkałem, po prostu znalazłem sie tam podczas walki prawdopodobnie szukając schronienia. Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by mi napisał co ten sen może oznaczać albo podesłać link do wątku na forum jeżeli taki istnieje. Może aby ułatwić  zrozumienie snu dodam że mieszkam za oceanem daleko od domu i mój stan psychiczny był bardzo zły przez ostatni rok. 

Edited by argo
dodatkowy opis

• argo changed the title to Zamek