Jump to content

Asteroida Kaali


Guest Hopefull

Recommended Posts

Guest Hopefull

W astrologii jest niewiele asteroid, które mają większy ciężar lub mają taki wpływ i siłę, jak asteroida Kaali. Ta fascynująca asteroida reprezentuje hinduską boginię zarówno osobistego zniszczenia, jak i energii afirmującej życie. Jeśli chodzi o asteroidy, jest głównym graczem na wykresie urodzeń. Kaali jest złożona, niebezpieczna, destrukcyjna, piękna, obowiązkowa, mądra, okrutna i konieczna. Kaali jest boskim kobiecym stwórcą i niszczycielem. Kaali to Shakti; kobieca moc twórcza, energia kundalini. Ciemna energia tej Bogini może być konstruktywnie wykorzystywana do sprowadzania wielkich rzeczy na świat, jeśli zostanie właściwie rozpoznana, oswojona i ujarzmiona. Nasze doświadczenie z nią zależy od tego, jak ją postrzegamy i od naszej połączonej wolnej woli. 

Energia Kaali jest neutralna, ale w połączeniu z ludzkim pożądaniem, ludzkim egoizmem i słabością, łatwo może stać się zła i zanieczyszczona. Pasożyty astralne i energetyczne są częstym zjawiskiem u osób z surowym aspektem Kaali i silnymi na swoich wykresach. Uczeń jest kluczem do powstrzymania ciemnego Kaali przed przejęciem władzy. Joga Kundalini to tradycyjna droga dostępu do tej potęgi energii. Joga JEST dyscypliną, więc w miarę jak ktoś wzrasta w dyscyplinie, wzrasta zdolność do pomyślnego radzenia sobie z możliwym później wzrostem zwiniętego węża energii Kundalini. A co z tymi, którzy się na to nie przygotowują, a nawet nie proszą o to doświadczenie? To się zdarza. Są wśród nas ludzie cierpiący mentalny, emocjonalny i fizyczny ból z powodu doświadczenia kundalini, które nie zostało zintegrowane ani nawet zdalnie zrozumiane. Kaali jest w końcu mroczną boginią, a spotkanie i zasymilowanie jej jest możliwe tylko wtedy, gdy spotkamy i zaakceptujemy w sobie własną ciemność. Wzrost kundalini musi spotkać się ze wzrostem samodyscypliny, aby energia nie szalała i nie była kontrolowana, prowadząc do pęknięć nerwowych, problemów neurologicznych, nienasyconego pożądania seksualnego lub braku równowagi psychicznej. 

Kaali często odmawia tym, których kocha, tego, czego najbardziej pragną. Za tym szaleństwem kryje się metoda. W stanie braku ma się zdolność zastanowienia się nad tym, o co tak naprawdę chodzi, dostrzeżenia tego, co jest najważniejsze i skupienia. Świat materialny jest rozproszeniem. Kaali prosi, by nie spuszczać oka z nagrody; z wiecznej mądrości.

 

Każda planeta lub punkt w aspekcie asteroidy Kaali jest zazwyczaj supernaładowana. Podobnie jak akumulator, ta asteroida wzmacnia moc tego, na co patrzy, zwłaszcza w aspekcie koniunkcyjnym, kwadratowym lub niekoniunkcyjnym.

 

Ludzie z Kaali w koniunkcji z ascendentem są w nieustannym stanie astralnego odbioru energetycznego. Z tym umieszczeniem często wiążą się problemy z nerwami, zaburzenia nerwowe i stany psychiczne. Niesamowita umiejętność opanowania jogi kundalini. Często zgłaszaj, że jesteś często zszokowany dotykaniem przedmiotów codziennego użytku. Kaali w koniunkcji z potomkiem przedstawia kogoś, kto przyciąga ludzi typu Kaali do ich życia. Relacje są często mroczne, trudne lub z obraźliwymi partnerami. Ważne jest, aby ci ludzie opanowali użycie własnej energii mocy do walki z użyciem.

 

Kaali w koniunkcji z Wenus jest zwykle pozytywna i wykazuje łatwość integracji doświadczeń Kundalini z życiem i psychiką.

 

Kaali w koniunkcji z IC to osoba, która często nie rozpoznaje ich mocy. Widziałem ludzi z tym miejscem, którzy pochodzili z domu, w którym odbywało się mentalne i emocjonalne programowanie i uważali, że to normalne nawet w wieku dorosłym. Bardzo wrażliwe miejsce. Ci ludzie muszą uważać na to, w co wierzą.

 

Kaali w koniunkcji z Marsem znacznie zwiększa moc tej asteroidy. Ogromny popęd seksualny jest związany z kwadratem na Marsa. Widać w tym egoistyczne wykorzystanie energii. Bardzo silny fizycznie, ale bardzo uparty. Kaali w połączeniu z rtęcią to dostęp do informacji astralnych i innych informacji światowych. Z tym skojarzeniem można zaobserwować SM i inne zaburzenia neurologiczne, zwłaszcza kwadrat lub septile.

 

Kaali w koniunkcji z Jowiszem jest zazwyczaj dodatnia. Tym ludziom łatwiej jest zrozumieć, kim jest Kaali i mądrze wykorzystać ją w swoim życiu. Łatwiejszy dostęp do pozytywnych cech Kaali. Kaali w koniunkcji z Księżycem to radykalna intuicja i często strach przed emocjonalnym przytłoczeniem. To umiejscowienie pozostawia umysł otwarty na wszelkiego rodzaju siły, których nie można zobaczyć, posmakować ani usłyszeć, ale można je odczuć. Wysoki przypadek braku równowagi psychicznej. Przerażające sny.

 

 Kaali w koniunkcji ze słońcem jest jednym z najsłabszych miejsc ze wszystkich. Kaali kształtuje i informuje o osobowości tych ludzi, a oni nią śmierdzą. Kundalini jest często doświadczana przez tych ludzi w młodym wieku i cyklicznie walczy o pozostanie, nawet jeśli odmawia się jej. Duża szansa, że wąż powstanie wraz z Kaali w koniunkcji ze Słońcem. Bardzo podatny na pranie mózgu i kontrolę umysłu ze strony innych i sił astralnych. (onyks powinien być podstawą codziennej garderoby). Spójnik jest najłatwiejszy do pokonania. Sprzeciwy ze strony Kaali wobec słońca to sporadyczne doświadczenia energetyczne, kwadraty wskazują na trudności we wchłonięciu energii, jakie przynosi Kaali, a sprzeczność dotyczy potrzeby świadomej zmiany ujarzmienia ego w celu zapewnienia odpowiednich warunków do doświadczenia pełnego i prawidłowego wznoszenia się Kundalini.

 

Kaali w koniunkcji z Saturnem dotyczy karmy dotyczącej energii Kaali. Zazwyczaj nie ma tu zbyt wiele nieokiełznanej energii i ten kontakt jest często widoczny na wykresach tych, którzy zgłaszają, że czują się poza kontrolą lub którzy byli agresywni wobec innych w poprzednich wcieleniach. Tutaj ciężka karma. Plac jest najtrudniejszy w zarządzaniu i niesie ze sobą wszechobecne poczucie winy wynikające z okrucieństwa z przeszłości. 

 

Kaali w koniunkcji z Uranem dotyczy radykalnego wglądu i intuicji oraz szybkich wybuchów energii kundalini, chociaż asymilacja może nie nastąpić. Nagłe i często prawdopodobne przebudzenia energetyczne. Widziałem to połączenie na wykresach dwojga ludzi, którzy zostali uderzeni piorunem. (Incydenty niepowiązane)

 

Kaali w koniunkcji z Neptunem to ciekawa mieszanka. Mroczna kobieca destruktorka spotyka planetę marzeń i życzy pełnego myślenia. Ci ludzie często nie mają podtrzymującej energii fizycznej. Sny są prorocze i przerażające, ale zawierają w sobie kluczowe informacje, które mogą przynieść wiele korzyści. Wiele objawów wznoszenia ze wzrostem kundalini. Ci ludzie często czują się okropnie obłąkani podczas rozwoju węża energetycznego.

 

Pluton w połączeniu z Kaalim daje niesamowitą wolę i pęd. Bardzo trudno odstraszyć tych ludzi. Możliwość doprowadzenia wielu do zniszczenia lub odrodzenia w coś większego. Kwadrat pokazuje przeszłe problemy z niewłaściwym wykorzystaniem mocy. Seksualne i seksowne. Może pokazać kogoś, kto ma skłonność do wykorzystywania innych poprzez seksualność (musi to być bardzo dokładnie rozważone i nie stosować bezkrytycznie wobec ludzi z tym spójnikiem), kwadrat może pokazać kogoś, kto uczy się właściwej etyki w tym życiu.

 

 Kaali z węzłem północnym ma na celu samozniszczenie. Węzeł północny jest tym, czego szukamy, co nas wypełnia. Północny węzeł księżyca jest zbyt głodny, by się nim przejmować. Węzeł północny nie bez powodu nazywany jest głową smoka. Je i je i je i nigdy się nie syci. Węzeł północny jest nienasycony, a przy tak energicznej asteroidzie, która go karmi, nigdy nie musi przestać się trawić, może po prostu zajadać się rzeczami Kaali. Ludzie z tym miejscem często zgłaszają, że czują się stale przytłoczeni, zestresowani, okrutni, emocjonalnie przywiązani, zimni i destruktywni dla siebie i innych. DYSCYPLINA jest kluczem do opanowania tej pozycji. Ciężka praca fizyczna lub opodatkowane ćwiczenia mogą ogromnie pomóc. Fizyczne wypracowywanie energii Kaali może znacznie przyczynić się do powstrzymania jej cofania się w ciele i prowadzącego do chronicznego uzależnienia. Wiele razy ludzie z tym kontaktem lub kwadratem do węzłów zgłaszają potrzebę znieczulenia się, aby mogli czuć się normalnie. Ilość dostępnej energii jest poza wykresami. Uzdrowiciele energii, mistrzowie reiki i masażyści wyróżniają się w swojej pracy dzięki temu miejscu. Poważne niebezpieczeństwo przedostania się do umysłu psychicznych wampirów i astralnej negatywności. Bardzo wrażliwe miejsce. Poczucie nienawiści do samego siebie. Wynika to z nieustannego opuszczania siebie, niszczenia siebie. 

 

Węzeł południowy w połączeniu z asteroidą Kaali jest bardzo duchowym i typowo pozytywnym miejscem. Wskazuje na wcześniej opanowane doświadczenie wznoszenia się Kundalini, które przenosi się w pozytywnej karmie w tym życiu. Mistrz Kundalini w przeszłości.

 

Lilith w połączeniu, kwadratu lub opozycji z Kaali mówi, że seksualność jest główną drogą potencjalnego wzrostu. Seks tantryczny i psychiczne połączenie seksualne są łatwiejsze do osiągnięcia. Spójnik może pokazać osobę, która jest seksualnie wolna i nieskrępowana. Kwadrat może pokazać naturę seksualną z elementem obraźliwym. Kaali z astroidową karmą dotyczy tego, co jesteśmy winni lub jesteśmy winni innym. Wielu z tym miejscem jest przeznaczonych do doświadczania przypływu, który jest wzrostem Kundalini. Podobnie jak węzeł południowy, ci ludzie są zazwyczaj doświadczeni w radzeniu sobie z tą energią i opanowali ją w przeszłości, i proszeni są o ponowne zrobienie tego w teraźniejszości. Nauczyciele Kundalini i instruktorzy jogi, nauczyciele przedmiotów ezoterycznych, ci, którzy prowadzą innych do zrozumienia osobowości i charakteru Kaali, często mają to miejsce. Wysoka szansa na pranie mózgu i bycie wykorzystanym emocjonalnie. Wielu było emocjonalnie maltretowanych w połączeniu z Kaali, kwadratowym lub przeciwstawnym do Karmy.

 

Septyle między planetami, asteroidami i Kaali opowiadają o duchowym powołaniu związanym ze wzrostem kundalini, który przychodzi szybko i nieoczekiwanie.

 

Warto również  spojrzeć czy łączy się z innymi asteroidami, może to nam dać cenne informacje na własny temat, rozwój duchowy co może nam pomóc w zrozumieniu i rozwiązaniu trudnych spraw w naszym życiu. 

 

Powieści ukazują duchowe przeznaczenie i szczęście dzięki radości uczenia się dyscypliny, a jednocześnie pozwalania siłom Kaali. Spójrz na dom i planetę, aby zobaczyć, skąd emanuje radość. Późniejsze doświadczenie Kundalini. 

 

Źródło- Internet.  

Edited by HopeNot
Więcej informacji
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A w jakim miejscu układu słonecznego ona przebywa i gdzie są efemerydy dla tej asteroidy? Kto wprowadził ją do astrologii i dlaczego spośród 54 odkrytych wówczas planetoid wybrano akurat akurat ją? bo nie sądzę, by zrobiła to jej odkrywczyni, astronomka Liisi Oterma.

  • W punkt 3
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...