Skocz do zawartości

Do końca roku na poszczególne sfery


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłam jeszcze jeden rozkład na 2 połowę roku, ale w tradycyjny sposób, czyli na każdą sferę tak jak comiesięczne rozkłady.

 

Aura: 2 mieczy+6 denarów+As Mieczy+ paź mieczy

 

Bardzo możliwe, że wreszcie zakończę z sukcesem studia, a więc stąd ta ilość mieczy. Ewentualnie będzie sporo komunikacji internetowej, gdyż nie mam zamiaru się poddawać i pokładam jeszcze nadzieję na poznanie osoby, która będzie chciała coś wspólnie zbudować.

 

Praca: Gwiazda+Królowa Kielichów+9 denarów

Będzie bez zmian, czyli marzenia o czymś innym, popadanie czasem w skrajne emocje, ale z drugiej trzymanie się ze względu na kasę.

 

Finanse: 5 denarów+Król Buław+Król Denarów

 

W sumie nie wiem, co mogą oznaczać aż dwie postacie. Jeśli reprezentują mnie, to kasa będzie, bo Król Monet potrafi zabezpieczyć swoje finanse, ale ta 5 den trochę mnie martwi, bo może mówić o jakiś problemach finansowych lub najzwyczajniej nic nie skapnie więcej ponadto co już mam.

 

Miłość: Pustelnik+2 denarów+Cesarzowa

 

Nic innego jak samotność i rozterki, chwiejne nastroje. Na końcu jest Cesarzowa, więc jest nadzieja, że stanę nagi i odbuduję swoją pewność siebie, ale to nie jest jeszcze czas na nową relację.

 

Samopoczucie: Paź Denarów+Sąd Boży+Śmierć+Gwiazda

 

Ja tutaj widzę kompletne odrodzenie, gdyż na końcu jest karta Gwiazdy, która nie tylko ochrania, ale także uzdrawia.

 

Relacje z otoczeniem: As Monet+4 monet+Śmierć+5 monet

 

Ja chyba będę stronić od spotkań towarzyskich, a w rezultacie na własne życzenie będę odczuwała brak kontaktów z innymi ludźmi. 5 monet jeszcze może wskazywać, że właśnie bliskie osoby będą starały się wesprzeć i wyciągnąć mnie ze strefy komfortu, jakim jest dom.

 

Pozytywna niespodzianka: Pustelnik+3 mieczy+Kapłanka+10 monet

 

Może właśnie w tym trudnym okresie docenię rolę rodziny, która będzie mnie wspierać.

 

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Sprawka+Cesarz

 

Zaufać, że wszystko się dzieje po coś, a los odcina to, co już nie służy. Jeszcze skojarzył mi się mężczyzna po rozwodzie... może gdzieś tam czeka na mnie :D

 

Dzięki za każdą dodatkową interpretację.

 

 

 

 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, mezza napisał:

 

Aura: 2 mieczy+6 denarów+As Mieczy+ paź mieczy

Tu sie zgodze..chyba ze bedizesz zablokowama na pomoc z zewnatrz. Odetniesz sie od innych.

 

Praca: Gwiazda+Królowa Kielichów+9 denarów

Kielichowa srednio nadaje sie do pracy jeszcze podszyta gwiazda wiec srednio bedzie to Cie interesowac. Nadzieja jest 9 denarow ktore mowi o spelnieniu.

 

Finanse: 5 denarów+Król Buław+Król Denarów

 

Moze zbiedniejesz za spraw a 2 mezczyzn? Mam nadzieje ze nie chodzi o obciecie premii czy cos. Krol bulaw to moze byc szef wiec moze on zbiednieje skoro poprzedA go 5 denarow. Ale pozniej widac poprawe.

 

Miłość: Pustelnik+2 denarów+Cesarzowa

 

balansowanie miedzy dwiema postawami. Pustelnika samotnika , ktory moze nie byc zainteresowany zadna relacja a bardziej soba i pewnej siebie kobiety chcacej zyc pelnia.

 

Samopoczucie: Paź Denarów+Sąd Boży+Śmierć+Gwiazda

 

Gwiazda to spelnienie marzen a wczesniejsze karty moga swiadczyc ze sie obronisz.wiec chyba bardzo dobre. Albo dosc zmienne.

 

Relacje z otoczeniem: As Monet+4 monet+Śmierć+5 monet

Byc moze relacjez otoczeniem beda dotyczyc glownie w pracy?Szczegolnie jesli tak bylo do tej pory.  a pozniej czeka Ci jakas transformacja ktora sprawi ze tych relacji bedzie jeszcze mniej? Tu sie powtarza 5 denarow z finansow

 

 

Pozytywna niespodzianka: Pustelnik+3 mieczy+Kapłanka+10 monet

 

Moze tak jak mowisz

Szczegolnie docenisz komunikacje z jakas starsza madra kobieta z rodziny..

 

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Sprawka+Cesarz

Zdac sie na los ktory wprowadzi Cie na drogie zmian i transformacji. Moze i o mezczyzne chodzi.

 

 

 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.07.2021 o 01:07, mezza napisał:

Postawiłam jeszcze jeden rozkład na 2 połowę roku, ale w tradycyjny sposób, czyli na każdą sferę tak jak comiesięczne rozkłady.

 

Aura: 2 mieczy+6 denarów+As Mieczy+ paź mieczy

Szukanie równowagi, as mieczy odcina od problemów, w paziu widziałabym naukę, kontynuację.

 

Praca: Gwiazda+Królowa Kielichów+9 denarów

Widać że marzysz o czymś innym, ale w tej 9 denarów powinnaś być doceniona

 

Finanse: 5 denarów+Król Buław+Król Denarów

Może być trochę problemów z kasą, możliwe jakieś wydatki, które nie były zaplanowane, ale ktoś stabilny finansowo, mężczyzna Ci pomoże

 

Miłość: Pustelnik+2 denarów+Cesarzowa

Czujesz się samotna i wahasz się, czy to jest pora na relację. W cesarzowej adoratorów masz.

 

Samopoczucie: Paź Denarów+Sąd Boży+Śmierć+Gwiazda

Przejdziesz dużą transformację, uzdrowisz się emocjonalnie.

 

Relacje z otoczeniem: As Monet+4 monet+Śmierć+5 monet

Raczej relacji nie będziesz chciała nawiązywać.

 

Pozytywna niespodzianka: Pustelnik+3 mieczy+Kapłanka+10 monet

 

Czujesz się samotna, ale najwięcej wsparcia dostaniesz od kobiety z rodziny. Chyba raczej się tego po niej nie spodziewasz.

 

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Sprawka+Cesarz

No to nieźle pociągnęłaś:)

Poddać się losowi, zaufać zmianom i nie kierować się emocjami, a rozumem.

 

Dzięki za każdą dodatkową interpretację.

 

Wszystkiego dobrego!

 

 

 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 00:07, mezza napisał:

Aura: 2 mieczy+6 denarów+As Mieczy+ paź mieczy

Według mnie trochę tu szarpania się ze sobą, ze swoimi myślami. Ta 2 Mieczy zwykle pokazuje takie bicie się z myślami, dylematy. Potem 6 Monet czyli próba uzyskania balansu wewnętrznego, poukładania sobie spraw. As to decydująca rozmowa, oczyszczenie atmosfery, wyjaśnienie czegoś. Paź Mieczy to próba podejścia do spraw na chłodno przy czym jeszcze brak tu wprawy takiej jaką mają wyższe karty. 
Ogolnie próba podejścia do rzeczywistości na chłodno i racjonalnie. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 00:07, mezza napisał:

Praca: Gwiazda+Królowa Kielichów+9 denarów

Gwiazda może zwiastować coś, co da Ci spełnienie w przyszłości. Może to być jakiś detal który zapoczątkuje zmiany a plony zbierzesz w przyszłości. 
Królowa Kielichów pokazuje mi niezadowolenie, rozżalenie. Nic jednak z tym brakiem nie robi. 9 Denarów to kasa - wiec jednak jakiś pozytyw z tej pracy jest( daje Ci poczucie samodzielności). 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 00:07, mezza napisał:

Finanse: 5 denarów+Król Buław+Król Denarów

Mi 5 Monet pokazuje aktywne zabieganie o kasę, spowodowane poczuciem braku. Czyli czujesz się „ubogo” ale nie leżysz i płaczesz tylko kombinujesz - wychodzisz z domu i szukasz. Może liczysz na kogoś, na czyjeś wsparcie lub pomoc( może będziesz oczekiwać od kogoś pieniędzy). 
Król Buław to zwykle jakieś wydatki, mogą być związane z komunikacją. 
Król Denarów zapewnia stały przypływ gotówki. Dobrze wróży finansom. Może być ojcem lub innym bogatym, dobrze ustawionym krewnym..

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 00:07, mezza napisał:

Miłość: Pustelnik+2 denarów+Cesarzowa

Zdecydowanie to nie jest czas na coś nowego. Czas leczy rany i Ty o tym wiesz w karcie Pustelnik. Tu człowiek jest doświadczony przez życie i świadomie usuwa się na bok. 2 Monet to próba utrzymania balansu w uczuciach, w sferze emocjonalnej - może będziesz starała się kogoś nie urazić? Tutaj może być ktoś w otoczeniu zabiegający o Twoją uwagę - zwłaszcza, że układ kończy Cesarzowa i to ona ma ostatnie zdanie( czy reaguje na flirt czy nie). 
 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 00:07, mezza napisał:

Samopoczucie: Paź Denarów+Sąd Boży+Śmierć+Gwiazda

Karty dobrze wróżą :) Paź zapowiada aktywne zabieganie o stabilizację emocjonalną. Sąd to odrodzenie, w nowej, lepszej formie. Śmierć z Gwiazdą - nowa Ty w   zdecydowanie lepszej formie - przy czym do tego trzeba będzie trochę czasu i jest to perspektywa w odleglejszej( przyszłorocznej) przyszłości. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 00:07, mezza napisał:

Relacje z otoczeniem: As Monet+4 monet+Śmierć+5 monet

Relacje z otoczeniem będą się opierać na zyskach. Kalkulacji - co się opłaca robić, z kim utrzymywać kontakt. Próba utrzymania relacji na takim poziomie na jakim są - z uwagi na korzyści z tego płynące( niekoniecznie materialne). 
Śmierć może jednak oznaczać nieuniknione zmiany w relacjach i poczucie braku. Coś zmierza do nieuniknionej transformacji w relacji z otoczeniem, co może wywołać w Tobie poczucie zubożenia. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 00:07, mezza napisał:

Pozytywna niespodzianka: Pustelnik+3 mieczy+Kapłanka+10 monet

Coś, co może wydawać się stratą, trudnym doświadczeniem losowym w rzeczywistości wzbogaci Cię wewnętrzne i da mądrość życiową( porażka z której wyniesiesz lekcje na przyszłość). 10 Monet przynosi satysfakcję i „odrobienie” życiowej lekcji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert
W dniu 3.07.2021 o 00:07, mezza napisał:

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Sprawka+Cesarz

Nie masz wpływu na Los. Poddaj się temu, co przeniesie Cię na kolejny poziom dojrzałości -jeśli lekcja zostanie dobrze przez Ciebie odrobiona powstaniesz na nowo - pewna swoich racji i o ugruntowanej pozycji. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Gringe napisał:

@mezza - sorki za pisanie urywkami ale bałam się, że wpis mi gdzieś zginie bo piszę trochę z doskoku. No ale chyba udało mi się na wszystko odpowiedzieć. :) 

@gringe jak zawsze wielkie dzięki za pomoc w interpretacji.

  • O.K 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
On 7/3/2021 at 12:07 AM, mezza said:

Aura: 2 mieczy+6 denarów+As Mieczy+ paź mieczy

Myślę że będziesz mieć parę rzeczy na głowie i parę decyzji do podjęcia i to cię może wkurzać. Widzę tu trochę poirytowanie sytuacją. 

 

On 7/3/2021 at 12:07 AM, mezza said:

Praca: Gwiazda+Królowa Kielichów+9 denarów

Myślę że będziesz pełną nadziei na pracę którą bardzo lubisz i może być nawet samozatrudniona. 

 

On 7/3/2021 at 12:07 AM, mezza said:

Finanse: 5 denarów+Król Buław+Król Denarów

Na początek bedziesz zebrać ale mogą pojawić się 2 faceci którzy mogą Ci pomóc w finansach. 

 

On 7/3/2021 at 12:07 AM, mezza said:

Miłość: Pustelnik+2 denarów+Cesarzowa

Na sama jesteś ale gotowa na stabilizację. 

 

On 7/3/2021 at 12:07 AM, mezza said:

Samopoczucie: Paź Denarów+Sąd Boży+Śmierć+Gwiazda

Tu się pokazałaś jako student który kończy studia i że to jest jakby najważniejsze teraz najważniejsze dla Ciebie. Patrzysz z nadzieją na nowy etap. 

 

On 7/3/2021 at 12:07 AM, mezza said:

Relacje z otoczeniem: As Monet+4 monet+Śmierć+5 monet

Duży związek z finasami wiec moze ktos wyciągnie do Ciebie rękę by ci coś dać ale może być tak że ktoś prosi a ty trzymasz dla siebie..co zakończy relacje i zbiedniejesz o przyjaciela. Ale kto wie.....

 

On 7/3/2021 at 12:07 AM, mezza said:

Pozytywna niespodzianka: Pustelnik+3 mieczy+Kapłanka+10 monet

Rozczarowania cię czegoś nauczy ,zmądrzejesz i wydoroslejesz. Jakaś kobieta o Ciebie zadba. 

On 7/3/2021 at 12:07 AM, mezza said:

Rada: Koło Fortuny+Śmierć+Sprawka+Cesarz

Widzę to jako zakończenie cyklu, i mądre rozsądne postępowanie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...