Skocz do zawartości

Nowa relacja


mezza

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałam się na portal randkowy, aby dać sobie szansę przynajmniej na jakąś nową znajomość, aby chociażby wyjść na spacer i pogadać.

 

Jakie mam szanse na wejście w nową relację do końca roku?

 

Cesarzowa+Kochankowie+Król Mieczy+9 buław

 

Możliwe, że ktoś się pojawi w moim życiu, ale to nie będzie jeszcze czas na wejście w nową relację. Widać, że ktoś może się pojawić, ale  będzie niedostępny, mężczyzna po przejściach. Układ zamyka 9 buław, więc z powodu jakichś wcześniejszych doświadczeń nigdzie to dalej nie zajdzie.

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
  • Ekspert

Dobra, cały czas daję szansę innym ale.. mam nadzieję, że się nie obrazisz jeśli napiszę od siebie :) Celebrycki wirus nie bardzo daje mi skupić się nad kosmogramami ale wenę do interpretacji Tarota jak najbardziej zsyła :D 

 

21 minut temu, mezza napisał:

Jakie mam szanse na wejście w nową relację do końca roku?

 

Cesarzowa+Kochankowie+Król Mieczy+9 buław

W Cesarzowej to Ty decydujesz. Masz wszystko by osiągnąć cel, wystarczy, że silniejsza palcem. I tu pojawiają się Kochankowie - wybory. Konieczność podjęcia decyzji: aktywnie odciąć się od przeszłości( Król Mieczy) i pójść dalej czy zostać tu gdzie jesteś. Król Mieczy może tez oczywiście zsyłać jakiegoś oziębłego, zdystansowanego mężczyznę, tez po przejściach( 9 Buław to czujność, nastawienie na odparcie ataku w każdej chwili). Czujność. 
Przy czym bardziej w tym Królu czuję Ciebie - aktywnie zmieniasz swoje nastawienie, na chłodno kalkulujesz relacje ale tez wciąż nastawiona jesteś czujnie do napotkanych mężczyzn. 
Uważam, że rozkład nie wyklucza nowych znajomosci, kwestia tego na ile Ty sama będziesz w stanie się zaangażować( zwłaszcza Król Mieczy i 9 Buław). 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Ja podobnie te karty interpretuje jak Gringe. napewno bedziesz pozytywnie nastawiona i pewna siebie  jezeli chodzi o poznanie kogos. Napewno bedzie to mile dla Ciebie. Tez mi sie wydaje ze to Ty wyszlas w tym Krolu mieczy. A to chlod emocjonalny. Czyli w efekcie nie bedziesz mogla sie otworzyc. Bedziesz podejzliwa i bedziesz bac sie relacji. 

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że kogoś poznasz, ale mężczyzna może być wycofany i poturbowany więc będziesz zastanawiać się nad tą relacja. Ostatecznie to ty będziesz decydować, czy chcesz tego, czy nie. 

  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Gość Hopefull
21 hours ago, mezza said:

Cesarzowa+Kochankowie+Król Mieczy+9 buław

Tak masz sznase ale ja mam wrażenie z on będzie wystraszony twoją osoba. Tak jak byś mu imponowala w tej cesarzowej ale jednocześnie była za duża na jego progi. Ale na tym można popracować.  

Odnośnik do komentarza
  • Moderator
22 godziny temu, mezza napisał:

Jakie mam szanse na wejście w nową relację do końca roku?

 

Cesarzowa+Kochankowie+Król Mieczy+9 buław

Możliwości są, bo karty masz związkowe, cesarzowa jest kobietą spełnioną i bądź co bądź w relacji, ale to też osoba, która musi wykazać się przemyślanym działaniem, bo często działa zakulisowo. Kochankowie też dają Ci możliwość wyboru, czy chcesz... dosłownie czy chcesz, bo na Twej drodze stanie jegomość opisany kartą Króla Mieczy, pomijając, że to trygon powietrzny i facet w typie intelektualisty (co nie oznacza, że brzydki, po prostu będzie się odznaczał błyskotliwą inteligencją, a nie urodą modela) to jednak mieczy jest zdystansowany, odcinający, stąd dalej masz 9 buław, czyli dość cieżko rozwijająca się relacja i bardziej trzymanie się jej z lęku, obaw i chęci chociaż jako takiej stabilizacji, niż z prawdziwego uczucia.

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 4.07.2021 o 23:57, mezza napisał:

Jakie mam szanse na wejście w nową relację do końca roku?

 

Cesarzowa+Kochankowie+Król Mieczy+9 buław

Szanse są, ale wybierzesz status singielki, bo pan który się pojawi może okazać się zbyt powściągliwy w okazywaniu uczuć

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.07.2021 o 23:57, mezza napisał:

Zapisałam się na portal randkowy, aby dać sobie szansę przynajmniej na jakąś nową znajomość, aby chociażby wyjść na spacer i pogadać.

 

Jakie mam szanse na wejście w nową relację do końca roku?

 

Cesarzowa+Kochankowie+Król Mieczy+9 buław

Pojawi się jakiś Pan, ale to Ty będziesz podejmować decyzję, czy wejść z nim w związek czy nie. Wydaje mi się, że nie zdecydujesz się wejść w ten związek pomimo, że będziesz czuć się samotnie. Król mieczy to też stanowczy i zdystansowany Pan, który nie jest za bardzo uczuciowy. Może on się w tym mieczu też odciąć.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
W dniu 4.07.2021 o 23:57, mezza napisał:

 

 

Cesarzowa+Kochankowie+Król Mieczy+9 buław

 

Napewno beda chetni, ktorzy sie toba zainteresuja. Jednak problem bedzie w tym, ty nie bedziesz chciala stracic pewnego poczucia komfortu i wygodnictwa (cesarzowa) lubi wygody, wiec bedzies wiele tych ofert odrzucac. Problem bedzie tez z podjeciem decyzji (kochankowie). Moze sie pojawic facet w typie krola mieczy, jednak uwazaj abys to ty nagle nie zdecydowala, ze sie odsuwasz od niego (9 palek). Jednak potencjal jest na nowa znajomosc.

 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Szansę są jak najbardziej. Cesarzowa nie jest sama. Wydaje mi się, że może być nawet szansa na więcej, niż jedną relację ( Kochankowie). Jeden Pan okaże się dość zdystansowany, typ analityka i intelektualisty. Myślę, że on może mieć jakieś wątpliwości i schizy i odetnie się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...