Jump to content

Czy wróżby pani A. były uczciwe?

Guest Kaliaa
 Share

Recommended Posts

Guest Kaliaa

Czy dwie ostatnie wróżby pani A. były uczciwe?Dostałam bardzo błyskawiczną odpowiedź od niej i zastanawiam się czy naprawdę postawiła karty.To był prawdziwy ekspress.Zapłaciłam za wróżby tekstowe.

Giermek buław,9 kielichów,rycerz mieczy

Karty jak najbardziej świadczą o szybkości niby są pozytywne,ale 9 kielichów to karta zabawy i tutaj mam obawy.Rycerz mieczy niby inteligentny.Giermek buław to karta wiadomości,ale czy te giermki są takie poważne.No,nie wiem.

• Moderator

kurde sprawdzanie wróżby.... no mieszane mam uczucia, ale tez i rozumiem rozterki

wróżki czasem wróżą poprzez jasnowidzenie, wtedy kart by nie musiała rozkładać... ale do rzeczy...

9 pucharów jest kartą marketingu... na tej karcie siedzi grubiutki pan i chwali się swoimi pucharami, które z bliska juz tak nie wyglądają jak z daleka, stąd. myślę że jest to podkoloryzowane dość istotnie skoro karty to wychwyciły i postanowiły o tym powiedzieć.

sam paz buław mówi po prosto o odpowiedzi, a rycerz mieczy z jednej strony o ekspresie, ale moze tez ta pani jest w jakiś sposób zła, zmęczona przez Ciebie i trochę Cię zbyła...

nie widać by jakoś nakłamała w tej wróżbie, ale trochę ją tak podkręciła...

• Like 2

• Ekspert

Fakt, @Arbogast ma dobre spostrzeżenia. Jak je przeczytałam i spojrzałam na rozkład to jego wyjaśnienia mają dużo sensu. Ja tylko nie do końca się zgodzę z 9 Kielichów, ja ją osobiście bardzo lubię. Z jakiegoś powodu Pani tej zależało na tej wróżbie mocno prywatnie, mogła potraktować to ambicjonalnie i może próbuje sobie narobić jak najwięcej klientów, zwłaszcza, że po Buławach i Mieczowym widać, że ma sporo energii. Jak to Arbogast ujął: dla reklamy i marketingu. Nie okłamała Cię, po prostu rozkręca biznes.

Edited by Ragna
  • Like 2

Jak dla mnie 9 pucharów pokazuje że ona sama jest zadowolona z wykonanej wróżby, i z zapłaty za nią. A paź buław pokazuje energię i kogoś początkującego w czymś. Myślę że jeśli korzystałaś wcześniej z usług tej samej osoby to powinnaś wiedzieć nawet z kontekstu czy wróżba była szczera i czy wydaje się prawdopodobna. Jeśli na przykład osoba jest jasnowidzem to można by tam się doszukiwać tego w kombinacji bulaw i pucharów. 

• Like 3

Guest Kaliaa
4 minuty temu, HopeNot napisał:

Jak dla mnie 9 pucharów pokazuje że ona sama jest zadowolona z wykonanej wróżby, i z zapłaty za nią. A paź buław pokazuje energię i kogoś początkującego w czymś. Myślę że jeśli korzystałaś wcześniej z usług tej samej osoby to powinnaś wiedzieć nawet z kontekstu czy wróżba była szczera i czy wydaje się prawdopodobna. Jeśli na przykład osoba jest jasnowidzem to można by tam się doszukiwać tego w kombinacji bulaw i pucharów. 

Ona jest tarocistką. Korzystałam.Prawdopodobna jest.Natomiast napisała mi wróżbę błyskawiczne i to mnie zastanowiło mocno.Jednak karty wymagają trochę czasu,a jeszcze przecież ma innych klientów.

6 minut temu, Kaliaa napisał:

Ona jest tarocistką. Korzystałam.Prawdopodobna jest.Natomiast napisała mi wróżbę błyskawiczne i to mnie zastanowiło mocno.Jednak karty wymagają trochę czasu,a jeszcze przecież ma innych klientów.

A ile konkretnie uplynelo czasu miedzy wyslaniem zapytania a odpowiedzia z gotowa wrozba?

Korzystasz z RW?

Nie wiadomo co kryje sie za zadowolonym ģospodarzem i zastawionymi stolami w 9 kielichow. Moze maszyna do wysylania wrozb jako Rycerz mieczy? Troche zartuje. podliczylam podsume i wychodzi Sprawiedliwosc wiec wydaje mi sie ze wrozka byla uczciwa. 

• Like 2

19 minutes ago, Kaliaa said:

Ona jest tarocistką. Korzystałam.Prawdopodobna jest.Natomiast napisała mi wróżbę błyskawiczne i to mnie zastanowiło mocno.Jednak karty wymagają trochę czasu,a jeszcze przecież ma innych klientów

Jeśli jest prawdopodobna to prawdopodobnie jest jasnowidzem i na to kart nie trzeba. 

Guest Kaliaa
2 minuty temu, HopeNot napisał:

Jeśli jest prawdopodobna to prawdopodobnie jest jasnowidzem i na to kart nie trzeba. 

Nie jest jasnowidzem.Kazdy kto czyta karty kieruje się intuicją i przeczuciami.Zdecydowanie nie jest jasnowidzem.

Guest Kaliaa
14 minut temu, Wildwood napisał:

A ile konkretnie uplynelo czasu miedzy wyslaniem zapytania a odpowiedzia z gotowa wrozba?

Korzystasz z RW?

Nie wiadomo co kryje sie za zadowolonym ģospodarzem i zastawionymi stolami w 9 kielichow. Moze maszyna do wysylania wrozb jako Rycerz mieczy? Troche zartuje. podliczylam podsume i wychodzi Sprawiedliwosc wiec wydaje mi sie ze wrozka byla uczciwa. 

Nie jestem aż tak głupia,aby konwersować z automatem do wysyłania wróżb.To normalna osoba.

14 minutes ago, Kaliaa said:

Nie jest jasnowidzem.Kazdy kto czyta karty kieruje się intuicją i przeczuciami.Zdecydowanie nie jest jasnowidzem

Nie tylko intuicja Kalia. 

Guest Kaliaa
3 minuty temu, HopeNot napisał:

Nie tylko intuicja Kalia. 

No ok.Nie tylko intuicją.Potrzebna jest też wiedzą i doświadczenie.Na pewno  trzeba czuć karty.Ale nie w tym rzecz.Nie każdy tarocista jest jasnowidzem.I nie każdy jasnowidz ma pojęcie o kartach.Po prostu ona nie jest jasnowidzem

• Ekspert

W czytaniu kart równie ważna jest wiedza jak i latami zdobywane doświadczenie. Jeśli ktoś deklaruje, że kieruje się wyłącznie przeczuciami, to jak dla mnie jest podejrzanym leniuchem, któremu nie chce się uczyć, więc zaczyna zgadywać jak dziecko po obrazkach i by zatuszować ten fakt ogłasza, że oto spłynęła na niego łaska i natchnienie pozwalająca mu rozumieć narzędzie którym się posługuje.

A jeśli komuś faktycznie się intuicja sprawdza, to jest albo bardzo mu blisko do jasnowidza.

• Ekspert
19 minut temu, Kaliaa napisał:

Nie jestem aż tak głupia,aby konwersować z automatem do wysyłania wróżb.To normalna osoba.

Wildwood bardzo wyraźnie sobie zażartowała przecież :kawka: ale to rzeczywiście ciekawe pytanie: jak szybko Ci odpisała ta wróżka?

Guest Kaliaa
2 minuty temu, Ragna napisał:

Wildwood bardzo wyraźnie sobie zażartowała przecież :kawka: ale to rzeczywiście ciekawe pytanie: jak szybko Ci odpisała ta wróżka?

Po kilku minutach.

• Ekspert

Ten rozkład nie jest skomplikowany, a wróżka jest dobra, to całkiem możliwe, że mogła sklecić interpretację w kilka minut. Chociaż dla mnie to brzmi jak McDonald's trochę i burger na wynos w 2 minuty :biggrin:

• Haha 1

• Ekspert

Teraz mnie natchnęło: czy ten Giermek Buław i Rycerz Mieczy nie oznaczał wiadomości elektronicznej? Ktoś wie? :mysli:

• Moderator

Giermek buław sam w sobie oznacza wiadomość, nowiny, zaproszenie, on wprost mówi, że coś do nas przychodzi :)

42 minuty temu, Kaliaa napisał:

Nie chce rozpoczynac g-burzy, ale przeciez napisalam ze to zart. Nie odbieraj tego jako zlosliwosci. Szkoda ze sie skupilas na moim luznym skojarzeniu a nie tym ze obliczylam odsume ktora doprecyzowala wrozbe.

Guest Kaliaa

Możliwe.Giermek buław to karta kontaktu.Rycerz mieczy wg mnie może pokazać wiadomości elektroniczne,takie szybkie i konkretne

• Ekspert
2 minuty temu, Arbogast napisał:

Giermek buław sam w sobie oznacza wiadomość, nowiny, zaproszenie, on wprost mówi, że coś do nas przychodzi :)

To wiem, ale czy Miecze mogą mieć coś wspólnego z elektronika? Przypomniało mi się, że niedawno rozmawiałam z Wildwood na publicznym czacie. Podzieliła się informacją, że As Mieczy czasem bywa interpretowany jako komputer @Wildwood popraw mnie, jeśli mówię o złej karcie.

Do tej pory to Gwiazdę interpretowałam jako internet, robiąc sobie wygodną kalkę z Lenormandów, w którym Gwiazdy to matematyka, internet i wielkie odległości (więc także wiadomości na odległość) :mysli:

Guest Kaliaa
2 minuty temu, Wildwood napisał:

Nie chce rozpoczynac g-burzy, ale przeciez napisalam ze to zart. Nie odbieraj tego jako zlosliwosci. Szkoda ze sie skupilas na moim luznym skojarzeniu a nie tym ze obliczylam odsume ktora doprecyzowala wrozbe.

6 minut temu, Wildwood napisał:

Okay.

• Moderator
1 minutę temu, Ragna napisał:

To wiem, ale czy Miecze mogą mieć coś wspólnego z elektronika? Przypomniało mi się, że niedawno rozmawiałam z Wildwood na publicznym czacie. Podzieliła się informacją, że As Mieczy czasem bywa interpretowany jako komputer @Wildwood popraw mnie, jeśli mówię o złej karcie.

Do tej pory to Gwiazdę interpretowałam jako internet, robiąc sobie wygodną kalkę z Lenormandów, w którym Gwiazdy to matematyka, internet i wielkie odległości (więc także wiadomości na odległość) :mysli:

6 mieczy jako internet sieć, na tali 78 drzwi jest właśnie tak ukazana 6 mieczy,

Rycerz mieczy to zręczność, biegłość w jakiejś dziedzinie

• Like 1
  • Thanks! 1

Guest Kaliaa

18 minut temu, Arbogast napisał:

6 mieczy jako internet sieć, na tali 78 drzwi jest właśnie tak ukazana 6 mieczy,

Rycerz mieczy to zręczność, biegłość w jakiejś dziedzinie

To ten rycerz by oznaczał biegłość w dziedzinie tarota i szybkie formułowanie myśli

43 minuty temu, Ragna napisał:

Ten rozkład nie jest skomplikowany, a wróżka jest dobra, to całkiem możliwe, że mogła sklecić interpretację w kilka minut. Chociaż dla mnie to brzmi jak McDonald's trochę i burger na wynos w 2 minuty :biggrin:

No trochę tak to wyglada