Jump to content

Pokój do wynajęcia ZWEYFIKOWANE

Guest Hopefull

Recommended Posts

Guest Hopefull

Szukam pokoju do wynajęcia by wykonywać prywatną pracę.

Czy do 3 miesięcy znajdę pokój? 

4 mieczy Sprawka Pustelnik

( As pucharów Rydwan- obie karty dociągnięte) .

Może się opóźnić wszystko, jakieś papiery się tu pokazują więc może jednak podpisze jakiś kontrakt, pokój ma być w celach terapii słownej więc może ten pustelnik tak pokazał..chociaż dociągnięte karty wychodzą dużo lepiej . 

Powinnaś znaleźć, choć może to trwać dłużej niż się zapowiada. Mi Pustelnik na końcu zawsze pokazuje oczekiwanie.

• Like 1
34 minuty temu, HopeNot napisał:

Szukam pokoju do wynajęcia by wykonywać prywatną pracę.

Może się opóźnić wszystko, jakieś papiery się tu pokazują więc może jednak podpisze jakiś kontrakt, pokój ma być w celach terapii słownej więc może ten pustelnik tak pokazał..chociaż dociągnięte karty wychodzą dużo lepiej . 

ja nie jestem dobra w okreslaniu czasu.

Ale 4 miecze to jest pomieszczenie.zamkniete i kojarzy sie z pokojem. Sprawka to formalnosci ale tez znalezienie tego co szuka. no i Pustelnik jak napisalas. wyglada jakby karty pokazaly doslownie sytuacje. Wiec ja bym czytala jako tak.

• Like 1
  • W punkt 1
Guest Hopefull
2 hours ago, Wildwood said:

ja nie jestem dobra w okreslaniu czasu.

Ale 4 miecze to jest pomieszczenie.zamkniete i kojarzy sie z pokojem. Sprawka to formalnosci ale tez znalezienie tego co szuka. no i Pustelnik jak napisalas. wyglada jakby karty pokazaly doslownie sytuacje. Wiec ja bym czytala jako tak.

Byłoby super :)

Guest Hopefull
2 hours ago, Kamkapamka said:

Powinnaś znaleźć, choć może to trwać dłużej niż się zapowiada. Mi Pustelnik na końcu zawsze pokazuje oczekiwanie

No wlasnie , tak jak Wildwood powiedziała karty mogły pokazać dosłownie ale można by też czytać opóźnienie. 

• Moderator
14 godzin temu, HopeNot napisał:

Po mojemu... nie znajdziesz. Wszystkie karty wskazują na bezruch i stagnacje, więc nawet wątpię czy zaczniesz szukać. Odwiesisz to, a karty dociagniete wskazują, że w tym czasie albo pochłoną Cię inne sprawy albo będziesz rozważała przerzucanie się na indywidualne dojazdy do klienta

• Like 1
Guest Hopefull

Klinika do której pisałam odpowiedziała że mogę jeśli pokaże im kwalifikacje i ubezpieczenie. Będę chciała szukać kilku naraz by szybciej się odbić. Więc szansa jest. 

• 2 months later...
Guest Hopefull

Pomieszczenie znalazłam u innego starszego faceta już jakieś 2 miesiące temu ale na wynajęcie zdecydowałam się dopiero teraz . Dziękuję za wkład :)

• Lunaria changed the title to Pokój do wynajęcia ZWEYFIKOWANE