Skocz do zawartości

Vertex/Antyvertex - "elektryczny Ascendent"


acrux

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ekspert

A wiec sprawdziłam - mój Vertex jest w 10 stopniu Barana i wypada blisko Wenus exa( on ma 12 stopień Barana) z kolei jego Vertex 15 stopień Panny, jest w opozycji z moim Księżycem( 12 stopień Ryb), czyli jego antyvertex jest w koniunkcji z Księżycem. 
Jak dorobię się większej liczby mężów dam znac jak to u nich wyglada ;) 
 

  • Dobre! 5
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringe :D mnie ciekawi czy to serio jest jakoś mocno powtarzalne i o co z tym punktem chodzi. Czy to może jest takie coś jak węzły księżycowe, że karma i inne takie :mysli: mało materiałów po polsku na ten temat znalazłam, a po angielsku to tak mniej więcej właśnie, że to jest punkt triggerowany przez ważne osoby lub wydarzenia w naszym życiu (czyli mniej więcej to co spisałam w pierwszym poście). Co by było o tyle miłe, że w takim razie Jowisz był nie tylko na Ascendencie mojego małża ale też na moim Antyverteksie w dniu naszego wspaniałego ślubu :P cokolwiek.

 

@runoutofbreath musisz sobie wybrać na astro.com opcję z additional objects, że chcesz Vertex

Edytowane przez martynamarzena
  • Lubię to! 2
  • Medal 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gringe napisał:

W astro.com wybierasz z zakładki dodatkowy obiekt - Vertex. Zaraz Ci spojrzę :) 

 

 

dziekuje! Wlasnie sprawdzilam na jakiejs stronie i vertex wyszedl mi w skorpionie a anty w byku..

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

@martynamarzena - grunt to właśnie obserwacje na żywym materiale czyli na sobie i otoczeniu. Ja osobiście nie zwracałam nigdy uwagi na Vertex ale jest on dość popularny - przy czym uważam, że sam nie jest głównym wyznacznikiem czy relacja się utrzyma czy nie bo to zależy od predyspozycji klasycznych części horoskopu( planety, domy, aspekty). Jest to jednak ciekawe uzupełnienie :) 

  • Lubię to! 2
  • W punkt 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za podzielenie się :1s_c:

6 godzin temu, Ismer napisał:

Generalnie jednak w większości przypadków znajdziemy jakieś styczne Vertexów z innymi osobami, bo planet mamy 10 oraz 4 osie, więc statystycznie rzecz biorąc jest spora możliwość trafienia. 

Może być, że jest to także jedna ze wskazówek powiązań / obciążeń karmicznych :mysli:  - u mnie obie te panie w h. porównawczym silnie zaznaczają się właśnie przez tego typu wpływ, a tu jeszcze ten Vx wyskoczył niczym diabeł z pudełka :D 

Tu się totalnie przychylam do wniosków. Ostatecznie jakby tak zacząć grzebać to każdego z każdym coś łączy, tylko pytanie o znaczenie tu jest. Ja się np zastanawiam czemu znam pełno ludzi z ascendentem w Wadze, gdzie ani nic nie mam w tym znaku ani w opozycyjnym Baranie :bezradny:

Ciekawe @Lunaria że u Ciebie nic a nic :) niezbadane wyroki astrologii :D

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

U mnie tak na szybciutko,wyłapałam koniunkcję mojego Vertexu do Jowisza mojego męża oraz trygon mojego Księżyca do Vertexu męża.

Z kumplem mam tak, jego Vertex jest w sekstylu z moim Księżycem hoho. Mój z kolei w kwinkunksie z jego Księżycem.

Poczytałam trochę o tym Vertexie, mam w VI domu- jestem zdumiona, ile się zgadza. Nawet to, że męża poznałam w ... szkole. No i opis  Antyvertexa - w domu XII. Chyba muszę się wgłębić w temat.

Mnie w sumie bardziej zaciekawił antyvertex, podobno że to nasz wkład we własny los. Vertex to z kolei bardziej przeznaczenie. Także u mnie znowu domy 6-12.

Edytowane przez Lianna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...