Skocz do zawartości

Miłość w Tarocie


Romualda de Kocurko

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym zapytać Was o Wasze doświadczenia a propos tego, jak ukazuje się miłość w Tarocie. Prawdziwa miłość, gdy nie mamy wątpliwości co do tego, co łączy dwoje ludzi, gdy: jak powiedziała mi kiedyś wróżka (wróżyła co prawda z kart klasycznych) "miłość w kartach po prostu jest". Bo cały czas stykam się z tym, że gdy jest mowa o kartach, które jak dla mnie świadczą o miłości, to ciągle są interpretacje typu: Rycerz Pucharów - niby kocha, ale zmienny, Król Pucharów - niby kocha, ale niezdecydowany, Kochankowie - może być po prostu wybór - i dotyczyć czegoś zupełnie innego, Gwiazda - to tylko marzenie o miłości, itd. :) No i jestem zagubiona :) Powiedzcie, jakie karty pokazują/pokazywały Wam szczerą miłość (obojętnie, platoniczną czy powiązaną z seksem) albo sytuacje, gdy mogliście powiedzieć klientowi, że jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że zjawi się w jego/jej życiu osoba, którą pokocha i która pokocha jego (gdy mieliście np. możliwość późniejszej weryfikacji). Jestem bardzo ciekawa waszych odpowiedzi :) 

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Powiem jak zwykle... to zależy... nie ma gotowej recepty, trzeba patrzeć na cały układ. 

Jednak już jak poruszamy ten temat to najczęściej wypadające karty na: 

A.) Miłość, związek- 10 Kielichów, 10 Denarów, Słońce, 4 Buław 

B.) Seks: As Buław, 5 Buław, 8 Buław 

C.) Poważny partner, na dłużej: wszystkie Krole, Cesarz, Arcykapłan

To tak na szybko co przyszło mi do głowy 

  • W punkt 2
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lunaria napisał:

Powiem jak zwykle... to zależy... nie ma gotowej recepty, trzeba patrzeć na cały układ. 

Jednak już jak poruszamy ten temat to najczęściej wypadające karty na: 

A.) Miłość, związek- 10 Kielichów, 10 Denarów, Słońce, 4 Buław 

B.) Seks: As Buław, 5 Buław, 8 Buław 

C.) Poważny partner, na dłużej: wszystkie Krole, Cesarz, Arcykapłan

To tak na szybko co przyszło mi do głowy 

A Rycerz Pucharów też będzie oznaczał osobę na związek? Bo ostatnio zetknęłam się z interpretacją, że RP oznacza właśnie tę osobę - w której się zakochamy i która będzie naszym partnerem -i że również dla mężczyzn ta karta oznacza pojawienie się zakochanej w nim kobiety. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Kamkapamka napisał:

A Rycerz Pucharów też będzie oznaczał osobę na związek? Bo ostatnio zetknęłam się z interpretacją, że RP oznacza właśnie tę osobę - w której się zakochamy i która będzie naszym partnerem -i że również dla mężczyzn ta karta oznacza pojawienie się zakochanej w nim kobiety. 

Zależy jak komu pokazują karty. 

Mi osobiście żaden Rycerz nie pokazał nic stałego. Ich energia jest mocno patykiem na wodzie pisana... A sam Rycerz Kielichów to dla mnie niezdecydowany typ takiej ciapy co nie potrafi się zdecydować i zebrać na odwagę. Może pisać, prawic ciepłe słowa, komplementy, ale nic więcej. Emocji jest w nim dużo, wylewają się z niego, krąży wokół swojej kandydatki, ale sam nie wie czego chce.

Niedawno jednej z dziewczyn u nas na forum Rycerz Kielichów w pytaniu dotyczącym randki pokazał chłopaka, który był nieatrakcyjny dla niej

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
Napisano (edytowane)

@Kamkapamka - ciekawe pytanie :) Nie trafiła mi się jeszcze osoba której rozkładałam Tarota i pokazała się dla niej Wielka Miłość. Może takie czasy, w takim wieku jesteśmy a ostatecznie Miłość przez duże „M” nie zdarza się codziennie( a nawet nie raz w roku). Pamietam, na całą moją karierę wróżenia z kart - zaczęłam coś koło 10 roku życia - pokazały mi się DWIE miłości. U mojej przyjaciółki wywróżyłam w kartach cygańskich miłość( wtedy nawet nie było nikogo na horyzoncie wiec obie byłyśmy w szoku), a uczucie to przerodziło się z czasem w związek małżeński. I…wywróżyłam mojej mamie późne maleństwo( od momentu stawiania kart które to przepowiedziały do samego zamążpójścia mojej mamy upłynęło jakieś 20 lat). 
I tyle w temacie. 

Z doświadczeń w Tarocie, miłość może pojawić się w różnych kartach- to znaczy mam doświadczenie z kartami które potwierdzają uczucie w istniejącej już parze. Zwykle Król Monet dobrze wróży na partnera. Król Kielichowy tez. Z Cesarzem mam „cierpkie” doświadczenia - wyszedł tak w kartach ex mąż mojej siostry- zaraz zanim złożył pozew o rozwód. Tak wiec w tej sytuacji niezbyt to pokazywało pozytywne uczucia do partnerki( ogólnie Cesarz to uparciuch i na być po jego myśli. Albo wcale). 
Z kolei Rycerze pokazują mi randkowiczów - czyli faceta z którym się widujemy, w początkowej fazie znajomosci( jeśli facet wychodzi w Królu to zwykle już z nim mieszkamy). I Ci randkowicze mogą być rożnej maści - i Mieczowi również( mój ostatni randkowicz wychodził jako Rycerz Mieczy - dużo galimatiasu robił, no i był Bliźniakiem). 
Zapewne dobrze wróżą Asy( spotkałam się, że nawet Mieczowy ale to dość kontrowersyjne jak dla mnie), 2 Kielichów, 4 i 6 Buław, 10 Kielichów i 10 Monet. 
No wszystko zależy od sytuacji i na jakim etapie jest znajomość. 

Edytowane przez Gringe
  • W punkt 3
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaliaa
Godzinę temu, Kamkapamka napisał:

A Rycerz Pucharów też będzie oznaczał osobę na związek? Bo ostatnio zetknęłam się z interpretacją, że RP oznacza właśnie tę osobę - w której się zakochamy i która będzie naszym partnerem -i że również dla mężczyzn ta karta oznacza pojawienie się zakochanej w nim kobiety. 

Rycerz pucharów pokazuje zauroczenie i jest  to zmienna energia.Ale wszystko zaczyna  się od początku.Nie od razu Rzym zbudowano.Ludzie najpierw randkują i się poznają.Ta energia zawsze może się z czasem przeistoczyć w coś poważniejszego.Istnieje taka możliwość.Jednak najczęściej rycerz szuka dalej,bo mu coś się nagle odwidzi,bo to typ,który nie wie czego chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla

Mam odłożoną nową książkę o Tarocie autorstwa Laury Tuan. Nie miałam czasu jej przeczytać, ale są tam połączenia kart. Książka odnosi się do Tarota Marsylskiego i niektórzy Tarociści nadają mu inne znaczenia w Małych Arkanach, ale jak będę mieć czas, to przejrzę ją i powrzucam Wam połączenia kart na miłość, ślub, randki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kilka kart mówi o miłości, ale każda kładzie akcent w trochę innym miejscu...

Cesarzowa i Cesarz zwykle pokazują partnerów docelowych, formalnych, męża, żonę... co oczywiście nie musi oznaczać miłości per se

Kapłan mówi o związku małżeńskim, sakramentalnym, więc też przy odpowiednich kartach powie o miłości

Kochankowie - tu dla jednych to jest ślub, dla innych romans, a dla innych wybór, chociaż ślub i wybór dają się ze sobą logicznie połączyć. Współczesne talie idą w kierunku właśnie związku, czyli mimo wszystko w kochankach bym się doszukał uczucia i takie "dobrze nam ze sobą".

Słońce - mówi wprost o miłości, jeśli wprost o nią pytamy

Sąd ostateczny - pokazuje zwykle rodzinę i taką ostateczność, czyli też może wskazywać na małżeństwo już takiego aż po grób, aczkolwiek Sąd jest często przedstawiany jako odrodzenie, wówczas jest to bardziej 2 szansa od losu. czyli jak się rozstali to się zejdą

Paź kielichów - to jest flirt, słowny, nazwany bądź nienazwany

Rycerz pucharów - to już etap wyżej, czyli słowo ciałem się stało i mamy romans, rycerz pucharów też zwiastuje zaręczyny, gdy o to pytamy

Królowa pucharów to kobieta, którą darzymy uczuciami

Król pucharów to mężczyzna, którego darzymy uczuciami

Paź buław - to zwykle pobudzenie erotyczne, ktoś nam się podoba fizycznie ale nie ma tutaj działania

Rycerz buław - często pokazuje partnera takiego dochodzącego, dojeżdżającego, weekendowego, niekoniecznie musi to być typ kochanka, może być stały związek, ale wskazuje, że nie ma ciągłości,

Królowa buław - no i tu w zależności od pytania, bo na ogól jest to kartka konkurentki, kochanki, kobiety która nie wchodzi w związku, ale nie czasem może to być kobieta, którą kochamy, przy czym bardzo ważnym aspektem naszej miłości jest po prostu fizyczność, chemia, pożądanie itp

Król buław - podobnie jak królowa, aczkolwiek kiedy określa cechy charakteru to jest facet często uznawany za idealnego partnera... 100% testosteronu

Paź monet - zwykle pokazuje, że jesteśmy kimś zainteresowani, w denarach nie ma uczuć, a przynajmniej nie jest to miłość, po prostu dajemy sobie szanse, żeby się poznać

Rycerz monet - tutaj to wiemy, że ktoś jest dla nas ważny, ale to kolega, z nim się do łóżka nie chodzi

Królowa monet - kobieta, która może być partnerką, ale nie miłość odgrywa tutaj pierwsze skrzypce, ta miłość to bardziej przywiązanie, a tak naprawdę, to kalkulacja i wyrachowanie, większość związków małżeńskich tak właśnie wygląda, ludzi łączą sprawy materialne, a miłości albo nie ma, albo odgrywa jaką marginalną role

Król monet - też może pokazać partnera, ale to nie jest miłość per se, to jest bardziej takie: jest odpowiedzialny, ustawiony, dobry kandydat na męża

Paź mieczy raczej nie pokazuje nic dobrego, bardziej to jest taki stalker

Rycerz mieczy - to kawał chama jeśli chodzi o związki, ale też często ta karta pokazuje, że trzeba się naprawdę postarać o związek nie bacząc na koszty

Królowa mieczy - to albo cechy charaktery, albo kobieta odcinająca się, zatem może wskazać partnerkę, ale zimną, albo rozwódkę, wdowe

Król mieczy - podobnie jak królowa

 

2 pucharów - to zakochanie i początek związku, a więc owszem miłość ale w tym etapie od poznania do 3 lat stażu (czasami 4 lat, ale zdarza się, że i po 2 się kończy)

6 pucharów - różnie jest przedstawiana, ale wskazuje na relację karmiczną, mówi, że ktoś nas naprawdę mocno lubi. karta wspomnien

7 pucharów - to zauroczenie

9 pucharów - tutaj jesteśmy u bram miłości pełnej, ale to jeszcze nie to, to wygoda, szczęście, jest nam ze sobą dobrze, ale brakuje tego prawdziwego uczucia

10 pucharów - miłość, rodzina...

 

2 buław - niekiedy wskazuje na związek homoseksualny, a jeśli pytamy o hetero jest to bardziej relacja typu układ

4 buław - to karta ślubu, wspólnego mieszkania, a więc tak miłość, aczkolwiek nacisk położony na inne kwestie

7 buław - trwanie przy kimś, bo wypada kogoś mieć, z obawy przed samotnością

9 buław - to zabetonowanie się w jakimś układzie

 

2 monet - może pokazać związek otwarty, swawolny

4 monet - związek z wyrachowania

6 monet - związek, który ma dawać korzyści jednostronne

9 monet - w negatywie sponsoring, prostytucja. często pokazuje prostytucje małżeńską!

10 monet - związki bardzo trwałe, aczkolwiek nie miłość gra tutaj pierwsze skrzypce, nie oznacza, że jej nie ma, ale nie o to w tym związku chodzi, raczej wspólny cel, plan na zycie

 

mieczy nie pokazują miłości, za to mogą sygnalizować zdradę 3,5,6

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 1
  • Medal 1
  • W punkt 1
  • Super 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku przygody z tarotem wiele razy słyszałam, że Cesarz to dobra partia, gdyż zadba o rodzinę, konkretny, lojalny, a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zawsze pokazuje mężczyznę tak jak już Gringe napisała uparciucha. Facet chce rządzić, wymaga dostosowania się do niego, pomijając często nasze potrzeby. Taki partner jak się chce być w patriarchacie.

  • Lubię to! 1
  • Cool 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na trwały związek to jednak widziałabym albo 10 denarów lub 10 pucharów. Emocje, zauroczenie, motylki w brzuchu przy kartach kielichowych.

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mezza napisał:

Na początku przygody z tarotem wiele razy słyszałam, że Cesarz to dobra partia, gdyż zadba o rodzinę, konkretny, lojalny, a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że zawsze pokazuje mężczyznę tak jak już Gringe napisała uparciucha. Facet chce rządzić, wymaga dostosowania się do niego, pomijając często nasze potrzeby. Taki partner jak się chce być w patriarchacie.

Tak, mi się też tak kojarzy ta karta. W mojej ostatniej relacji, w której facet traktował mnie bardzo z góry i ciągle pokazywał, co to nie on, wychodził właśnie jako Cesarz :D 

  • Lubię to! 1
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już przerobiłam dwóch Cesarzy. Ostatni właśnie oczekiwał, aby dostosować się do niego, a nie iść na kompromis, tak więc ja już podziękuję jak się pojawi Cesarz :D

  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, mezza napisał:

Chyba na trwały związek to jednak widziałabym albo 10 denarów lub 10 pucharów. Emocje, zauroczenie, motylki w brzuchu przy kartach kielichowych.

10 denarow na ogół wychodzi na związki kilku letnie, tam gdzie już mamy etap zobowiązania.

Jeśli popatrzymy na to przez pryzmat miłości i tego jak ona się zmienia to mamy tak: 

As pucharów - nowe uczucie

2 pucharów - miłość romantyczna (trwa przeciętnie od 2 do 4 lat)

10 pucharów- miłość kompletna, to jest ten czas kiedy namiętność lekko opada, a my podejmuje decyzje o ślubie - ciężko określić ile to trwa ale też jest to kilka lat

10 denarow - miłość przyjacielska, tutaj już nie ma emocji na takim poziomie jak na początku związku, ale związek jest solidny, wypracowany, ludzie o siebie dbają... To może trwać całe zycie

Potem jest etap który jest już związkiem pustym, są tylko zobowiązania, nie ma emocji, uczuc, namiętności i intymności... I to może być diabeł, może być pustelnik, może być 4 denarow. 

A potem Koniec związku... Czyli śmierć... ta karta zwykle kończy związek powoli...

Wieża kończy związek nagle, nieoczekiwanie, przez jakieś wydarzenia z zewnątrz.

8 pucharów my odchodzimy

10.mieczy od nas ktoś odchodzi

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arbogast napisał:

10 denarow na ogół wychodzi na związki kilku letnie, tam gdzie już mamy etap zobowiązania.

Jeśli popatrzymy na to przez pryzmat miłości i tego jak ona się zmienia to mamy tak: 

As pucharów - nowe uczucie

2 pucharów - miłość romantyczna (trwa przeciętnie od 2 do 4 lat)

10 pucharów- miłość kompletna, to jest ten czas kiedy namiętność lekko opada, a my podejmuje decyzje o ślubie - ciężko określić ile to trwa ale też jest to kilka lat

10 denarow - miłość przyjacielska, tutaj już nie ma emocji na takim poziomie jak na początku związku, ale związek jest solidny, wypracowany, ludzie o siebie dbają... To może trwać całe zycie

Potem jest etap który jest już związkiem pustym, są tylko zobowiązania, nie ma emocji, uczuc, namiętności i intymności... I to może być diabeł, może być pustelnik, może być 4 denarow. 

A potem Koniec związku... Czyli śmierć... ta karta zwykle kończy związek powoli...

Wieża kończy związek nagle, nieoczekiwanie, przez jakieś wydarzenia z zewnątrz.

8 pucharów my odchodzimy

10.mieczy od nas ktoś odchodzi

 

10 denarow - miłość przyjacielska, tutaj już nie ma emocji na takim poziomie jak na początku związku, ale związek jest solidny, wypracowany, ludzie o siebie dbają... To może trwać całe zycie

A jak komuś wychodzi 10 denarów w rozkładach na bardzo krótki okres czasu? Bo mi ostatnio wypadło 10 denarów w pytaniu co będzie pomiędzy mną a pewnym panem w rozkładzie na najbliższe 3 miesiące :) 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No jak na bardzo wczesnym etapie znajomości wychodzi 10 denarow to jest to bardzo zdroworozsądkowe podejście. Co innego jak mówimy o parze że stażem kilku letnim, to jest to normalne, że bardziej już ich łącza sprawy materialne niż emocjonalne ale przy takim krótkim związku to po prostu interesowność. 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Znalazłam filmik, który odpowiada dokładnie na zadane przeze mnie pytanie. Wiadomo, ze są to osobiste doświadczenia tej pani z kartami, ale tematyka jest dokładnie taka, jak w zadanym przeze mnie pytaniu, więc pomyślałam, że Wam go udostępnię. Pozdrawiam Was w ten piękny dzień! 

 

  • Lubię to! 1
  • hmmm 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje doświadczenia z kartami .

U mnie miłość pokazują 

2 kielichy Słońce,  Paz Kielichów a szczegolnie w połączeniu ze Słońcem , Kochankowie też ale obok musi byc karta która potwierdza bo sama karta Kochanków to wybór 

10 Kielichów- pełnią szczęścia 

10 denarów to już rodzina trwałość zwiazku 

Choć przy tych dwóch kartach trzeba uważać bo wybranek może mieć rodzinę 

4 buławy dążenie do bycia razem myślenie o wspólnej przyszłości z tą osobą chcemy mieć dom

 

 

Rycerz Kielichów coś z miłości ma ale nietrwalej 

Krol kielichow ucząc się tarota słyszałam o nim że to facet który dąży do związku że kocha ale dla mnie facet niestabilny, może i kocha..raczej tutaj tez powiedzą następne karty 

Cesarz zimny drań 

Król denarow typowy chłop do zwiazku zadba o strone materialną rodziny ale zbyt wylewny nie jest to typ pracusia 

Krol mieczy tez typ dość chłodnego acz kolwiek logicznie myślącego faceta 

 

  • Lubię to! 3
  • O.K 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szept myśli napisał:

Każdy ma swoje doświadczenia z kartami

 

Dokładnie. Mam podobne doświadczenia z kartami co ty, aczkolwiek nie dokładnie takie same. 

Kochankowie jest miłością z przeznaczenia, losy, boga. Jako taka, bez innych kart sugerujących trójkąt nie wskazuje na osoby trzecie, na wybór.

Rycerz Kielichów jest strasznie podatny na wpływ matki, przyjaciółki. Słucha się kobiet, a one potrafią odstraszyć, oj potrafią. 

 Cesarz to dobry organizator, mądry opiekun co w miłości partnerstwie, szczególnie z dłuższym stażem, ma niebagatelne znaczenie. W relacjach świeżych bywa despotą. 

Król Mieczy w miłości kicha. W miłości nie ma miejsca na logikę. Albo się kocha, albo kalkuluje i to już do miłości pasuje jak pięść do nosa.

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

1) 5 Monet w tarocie rws, gdzie pokazana jest para przy kościele w śniegu, może oznacza w niektórych rozkładach związek na dobre i na złe.

2) Karta kochankowie w tarocie marsylskim może nie przedstawiać wyboru między starszą a młodszą kobietą jak to bywa w niektórych rozkładach, ale to że Młodzieniec pyta o rękę Córki jej Matkę, jak to dawniej bywało...

 

 

 

 

 

Edytowane przez Piko
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Piko napisał:

to że Młodzieniec pyta o rękę Córki jej Matkę, jak to dawniej bywało...

Obecnie bywa odwrotnie. Prosi córkę o rękę matki. Syna o rękę ojca też się zdarza coraz częściej :kawka: Niezależnie od kart znaczenie uzależnione jest od dobrego rozkładu i konkretnego pytania. Wyjątkiem jak dla mnie są karty Crowleya. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert

Obejrzałam sobie raz jeszcze filmik ze szkółki Tarota i albo mi informacje wpadły jednym uchem i wypadły drugim, albo ja tego jednak nie oglądałam. 
I tak: dziwię się, że autorka filmu tak zbagatelizowała Kochanków mówiąc, że jest to karta mówiąca o tymczasowym szczęściu, hedonizmie i tylko i wyłącznie bieżącej chwili. Raz, że jest to karta AW więc działa „szerokopasmowo”, na różnych płaszczyznach( widać, że sprawa o którą pytamy na wpływ na różne dziedziny życia).
A dwa - od bieżącej chwili jest karta 9 Kielichów i tutaj jest „chwilo trwaj, jesteś piękna” i nic poza tym. 
Karta Diabła to karta toksycznej relacji( szkoda, że autorka bardziej tego nie podkreśliła), gdzie faktycznie wszystko rzucamy i podporządkowujemy pod uczucie/relację.
Autorka nie wspomniała o 8 Buław - karta szybkich i ognistych romansów. Karta 6 Buław -również romansowa, tutaj więcej dzieje się niż się śni ;) 

7 Kielichów to karta platonicznej miłości, nieskonsumowanej często, to też karta kontaktów internetowych. 
Nic o kartach dworskich plus - chyba najważniejsze - wszystko zależy od pytania, pytającego i jego sytuacji oraz miejsca karty w rozkładzie( dlatego nie skreślałabym 10 Kielichów kiedy jest „wynikiem” bo zapowiada szczęśliwe zakończenie). 
3 Mieczy to karta zawiedzionych oczekiwań, tego, co sobie sami naroiliśmy w głowie( Miecze/powietrze/intelekt/myśli). U mnie zwykle wychodzą 3 Miecze na informacje które ranią serce i czujemy się rozczarowani( zawiedzione nadzieje, brak złudzeń). 
Rydwan nie jest kartą miłości - to skupienie na sobie i swoich planach, często zawodowych. Tu człowiekowi nie są w głowie żadne figle i romanse a często jego kariera. Karta transformacyjna - jedna z 5 najpotężniejszych w Tarocie.
Karta egoizmu i myślenia o sobie i swoich celach. 

Umiar jest przyjemną kartą i zapowiada szczęśliwy rozwój relacji - tu autorka nic nie wspomina( a ja uważam, że jest to ważna karta odnośnie uczuć bo mówi o emocjach - przelewana woda). 


 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2022 o 20:26, Gringe napisał:

Obejrzałam sobie raz jeszcze filmik ze szkółki Tarota i albo mi informacje wpadły jednym uchem i wypadły drugim, albo ja tego jednak nie oglądałam.

Ja bym nie nazwała filmiku szkółką tarota. To mniej niż przedszkole. Niezwykle skromna interpretacja kart, po części niewłaściwa. 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno karta kochankowie pokazała mi młode małżeństwo obok 3 miecze czyli jakiś kryzys w małżeństwie dalej rycerz pucharów i królowa pucharów on jakby zakochany w kobiecie z cechami wodnymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...