Skocz do zawartości

Co mnie czeka do końca sierpnia?


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nieciekawą sytuację w pracy. Dostałam bezzasadne upomnienie, wynajęłam prawnika, który napisał sprzeciw. Sprzeciw został zaakceptowany przez pracodawcę, nie miał innego wyjścia. 

Zadałam pytanie: co teraz mnie czeka w tej firmie do końca sierpnia?

Kapłan, słońce, królowa denarów, 6 mieczy, księżniczka denarów

 

Talia: wheel of the year

 

Nie powinno być źle, aczkolwiek ja już w to nie wierzę, że znajdę normalnego szefa:( dwie ostatnie karty mówią o zmianie. Może będę mieć jakąś propozycję pracy...

 

Będę wdzięczna za Wasze interpretacje.

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Gość Stilla

Sprawdziłam sobie jak wygląda ta talia, bo spodobała mi się idea robienia komiksu z rozkładu ;) Z ciekawostek: Yoav Ben-Dov którego teraz czytam, wspomina, że kapłan preferuje jednego z uczniów na oryginalnej, marsylskiej karcie (moją 1 myślą było, że Twój szef będzie preferował Królową Denarów).

 

U Ciebie kapłan ma tylko jedną dodatkową postać, która go całuje po rękach, ale znaczenie moim zdaniem będzie ciut podobne.

 

Twój szef zlituje się nad kimś i go wyższy (słońce). Na Twoim słońcu jest też rogaty mężczyzna, więc może komuś przy okazji przyprawi rogi...

 

Potem mamy Królową Denarów. Patrzy na tę sytuację i się cieszy, i trzyma w garści sporą skrzynkę z pieniędzmi. Myślę, że to nowa pupilka szefa.

 

Później jest 6 Mieczy i Księżniczka. 6 Mieczy pojawia się od strony Królowej. Może ona je ciska? Księżniczka ma mało pieniędzy. Liczy je na liczydle i coś pisze. To chyba Ty. Uciekniesz się w tej sytuacji do pisania: CV albo kolejnego dokumentu od prawnika... Albo maila gdzieś, bo może tu chodzi o to, że dowiesz się ile zarabia Denarowa i wyjdzie Ci, że coś sporo więcej od Ciebie.

 

Edytowane przez Ragna
Odnośnik do komentarza

Z pozoru wszystko wróci do normy, czyli szef będzie udawał, że tematu nie było, nie będziesz miała dodatkowych nieprzyjemności. Jednak 6 mieczy sygnalizuje porzucenie przeszłości, a więc pytanie, czy ty zdecydujesz się poszukać czegoś nowego, czy szefostwo zaproponuje Ci jakieś przeniesienie, zmianę obowiązków. Myślę, że ty dobrze tam stoisz finansowo albo doceniasz, że masz pracę i dlatego nie za bardzo bierzesz pod uwagę zmianę.

  • Lubię to! 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, mezza napisał:

Z pozoru wszystko wróci do normy, czyli szef będzie udawał, że tematu nie było, nie będziesz miała dodatkowych nieprzyjemności. Jednak 6 mieczy sygnalizuje porzucenie przeszłości, a więc pytanie, czy ty zdecydujesz się poszukać czegoś nowego, czy szefostwo zaproponuje Ci jakieś przeniesienie, zmianę obowiązków. Myślę, że ty dobrze tam stoisz finansowo albo doceniasz, że masz pracę i dlatego nie za bardzo bierzesz pod uwagę zmianę.

Szukam pracy, chcę wrócić do administracji i w tym kierunku szukam pracy. Finanse są bardzo słabe, dostałam podwyżkę po 2 latach pracy, ale to na otarcie łez...

Trzymają mnie tam tylko i wyłącznie dojazdy (15 minut autem) i trochę wczesne godziny pracy, ale widzę, dzięki pandemii można się w tym zakresie dogadać, pracodawcy są coraz bardziej elastyczni.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza

W takim razie ta 6 mieczy świadczy o odejściu do nowego, masz dużą szansę na zmianę, bo ten paź monet zazwyczaj przychodzi z ofertą finansową, a Krolowa Denarow może mowic, ze wbrew pozorom masz tam pewną pozycję.

Edytowane przez mezza
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, mezza napisał:

W takim razie ta 6 mieczy świadczy o odejściu do nowego, masz dużą szansę na zmianę, bo ten paź monet zazwyczaj przychodzi z ofertą finansową, a Krolowa Denarow może mowic, ze wbrew pozorom masz tam pewną pozycję.

Mam taką nadzieję..

Dziękuję!

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Jakby szef miał Cię docenić, spojrzeć przychylniejszym okiem, może się to przełożyć na finanse ( Królowa Denarów). Dalej jest jednak karta 6 Mieczy, karta brama. Na kilku wizerunkach karty jest motyw podróży. Myślę, że ruszysz z miejsca, odejdziesz z tej pracy. Pojawi się korzystna oferta dla Ciebie, szansa, bowiem jest Giermek Denarów. On też mówi, że będziesz się dalej rozwijać :)

Bez dwóch zdań karty mówią, że idzie nowe.

Wiesz, że mocno trzymam kciuki za Ciebie ! :koniczynka:

Odnośnik do komentarza

Zadałam pytanie: co teraz mnie czeka w tej firmie do końca sierpnia?

Kapłan, słońce, królowa denarów, 6 mieczy, księżniczka denarów
 

W kartach mocno zaznacza się miesiąc sierpień , osoba wysoko postawiona zaproponuje Ci nowa prace. Kapłan Słońce odczytałabym jako wysoko postawiony mężczyzna, ale zaraz jest królów denrow, wiec również może to by kobieta. 6 mieczy giermek moment to nowa propozycja pracy, na która moim zdaniem się zdecydujesz. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 12.07.2021 o 11:49, Iwka78 napisał:

Zadałam pytanie: co teraz mnie czeka w tej firmie do końca sierpnia?

Kapłan, słońce, królowa denarów, 6 mieczy, księżniczka denarów

Może będziesz teraz bardziej oceniana, sprawdzana (Kapłan), ale powinny trafić się momenty podczas których będziesz doceniona (Słońce), choć i obowiązków może przybyć (Królowa Denarów), z których będziesz próbowała się wymiksować, scedować na kogoś innego (6Mieczy), może młodszego stażem (Księżniczka Denarów) 

  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...