Skocz do zawartości

Przebieg rozmowy


Gość Sajya

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sajya

Dla sprawdzenia i  nie całkiem na serio wysłałam ostatnio cv i zaprosili na rozmowę.

Na razie nie zamierzam zmieniać obecnej pracy,  pójdę dla rozeznania.

Jak przebiegnie rozmowa? 

 

9 kielichów, 9 denarów, 10 mieczy

 

Myślę, że dość zadowalające  będzie to spotkanie , miłe i owocne w pewnym sensie .Dziewiatki to karty niezależności, 10 mieczy dobija układ w tym rozkładzie więc nic z tego nie będzie. I ja i oni mają niezależne od siebie rozwiązanie. 

 

Weryfikacja w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem karty mowia o przebiegu spotkania a nie czy Cie przyjma czy nie.

 Jesli rozmowe bedzie przeprowadzac mezczyzna bedzie goscinny i wprowdzi dobra atmosfere. Napewno bedziesz pewna siebie i zaprezentujesz sie jako kobieta sukcesu.  No ale chyba w tej 10 mieczy moze Ty uznasz ze to nie dla Ciebie i zakonczysz swoje marzenia o tym stanowisku?

  

 

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie jak przebiegnie rozmowa - nie dogadacie się. 9 denarów zna swoją wartość, 9 kielichów jest wygodna. 10 mieczy przekreśla negocjacje. 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zgadzam się z @Sunrise009

9 pucharów a 9 denarów to inne oczekiwania; jedno jest wygodne, drugie sprzedałoby własną matkę, rozmowy w 9 pucharów są zawsze pełne ohów, ahów, z których potem nic nie wynika, to jest trochę tak, jakbyś poznała Pana, który mówi, że pracuje na uczelni... no pracuje, ale jako cieć, a nie profesor... a 9 denarów to są jednak konkrety takie, namacalne, które można wziąć do ręki, zmierzyć, zważyć itp czyli jedna strona będzie bajdurzyła, a druga strona będzie chciała konkretów, co doprowadzi finalnie to sytuacji 10 mieczy, czyli rozmowa skończy się zgrzytem

  • Lubię to! 1
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sajya

Weryfikacja:

Rozmawiałam z kobietą i mężczyzną, z panem bardzo dobrze zrozumiałam się od początku,  po kilku zdaniach wiedzieliśmy, że ta posada jest nie dla mnie. Arbogast miał rację z tym profesorem, bo w trakcie okazalo się, że tak naprawdę proponują jakby pracę dozorcy- z punktu mojego doświadczenia zawodowego.

I pan to zrozumiał od razu , a pani próbowała prowadzić rozmowę nadal wedle korporacyjnego schematu, co dla mnie nie miało sensu. Z grzeczności wykonałam zadania, na ostatnie korpo-bzdury szkoda mi było już czasu więc oddałam puste kartki.  

Uścisk i pokłon pana na koniec był ciepły, a pani ze sztywną postawą dosć chłodno podała mi rękę. 

:)

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Sajya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 10 mieczy wskazywało zakończenie rozmowy o pracy z rezultatem braku Twojego zainteresowania oferowana praca :) choć równie dobrze mogło by być na początku rozkładu, ale może nieświadomie wyobrażałem sobie lepsza prace. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...