Skocz do zawartości

Ciąża


LordiCordi

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytałam kart tuż po stosunku czy jest możliwość zajścia w ciążę wóczas pokazały mi się 3 karty: Pustelnik, Księżyc i Mag

 

Parę dni później zapytałam kart czy jestem w ciąży pokazały mi się takie karty: Mag, Słońce i Arcykapłanka

 

Według mnie pierwszy rozkład pokazał obawy moje, że mogę zajść w ciążę, naturalnie jeszcze jajeczko nie zostało zapłodnione więc stąd ten pustelnik i Mag to jednak oczekiwanie na dary jakie przyniesie los.

 

Drugi rozkład to już ewidentnie ciąża - Słońce i Arcykapłanka, Mag to oczywiście dary.

 

jak wy uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, LordiCordi napisał:

Zapytałam kart tuż po stosunku czy jest możliwość zajścia w ciążę wóczas pokazały mi się 3 karty: Pustelnik, Księżyc i Mag

Nie ma takiej możliwości o czym mówi karta Pustelnika mi osobiście w tym przypadku skojarzył się z pustką, Księżyc o zludnych nadziejach a Mag o tym, że to jeszcze nie teraz, że trzeba się przebadać 

 

Godzinę temu, LordiCordi napisał:

czy jestem w ciąży pokazały mi się takie karty: Mag, Słońce i Arcykapłanka

Pierwsza karta mówi o potrzebie odwiedzenia specjalisty, zrobieniu badań; a dziecko (Słońce) będzie ale nie teraz ... Arcykapłanka jeszcze nigdy nie pokazała mi ciąży

Choć mimo wszystko trzymam kciuki. Wrozylas z całej talii ?

  • Lubię to! 1
  • W punkt 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z Arkan Wielkich. Gdzieś wyczytałam że właśnie Arcykapłanka + słońce to niespodziewana ciąża. A w sumie to ja tego nie do końca planowałam, mam wrażenie że mój partner chce mnie wrobić w dziziulka, choć ja obecnie niekoniecznie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, LordiCordi napisał:

Nie tylko z Arkan Wielkich. Gdzieś wyczytałam że właśnie Arcykapłanka + słońce to niespodziewana ciąża. A w sumie to ja tego nie do końca planowałam, mam wrażenie że mój partner chce mnie wrobić w dziziulka, choć ja obecnie niekoniecznie chce ;)

Gdyby chciał "wrobic" Cię w dziecko, to powinny wyjść karty, które bardziej wskazują na uwikłanie, toksykę. Ogólnie to uważam, że lepiej gdybyś wrozyla ze wszystkich 78 kart, bo AW to archetypy, nie pokazują wszystkich niuansów danej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stilla
5 godzin temu, LordiCordi napisał:

wóczas pokazały mi się 3 karty: Pustelnik, Księżyc i Mag

 

Pustelnik to też ktoś, kto przygląda się, bada, zastanawia się nad czymś (Pustelnik na większości kart oświetla drogę i skupia się na latarni, ale może oświetlać też kartę obok) to może być np. detektyw. Z księżycem skojarzyło mi się z... testem ciążowym i ogólnie Twoim zastanawianiem się nad ciążą. Księżyc to także niewiadoma i lęki - nie widziałaś czy zaszłaś i się wystraszyłaś. Z Magiem ciężko powiedzieć. Może wskazywać na partnera i zabawę w nocy, a gdyby był w negatywie to na coś nieudanego, czyli tutaj wpadkę. Jeszcze zajrzałam do książki, bo ten Mag jest dla mnie tutaj trudny i znalazłam, że Mag + Księżyc + Arcykapłanka to magia miłosna. Można się chyba więc dopatrzyć w Księżycu i Magu po prostu zbliżenia.

 

5 godzin temu, LordiCordi napisał:

Mag, Słońce i Arcykapłanka

 

Mag i Słońce to sprzyjające okazje. Słońce oczywiście może też mówić o dzieciach, a Kapłanka wskazywać na stateczną matkę, ale... ja odnoszę wrażenie, że karty raczej wskazują na to, że w ciąży nie jesteś i miałaś farta. To są raczej karty sprzyjające Kapłance, czyli moim zdaniem Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lianna

Moim zdaniem żadna karta nie mówi o ciąży. Pustelnik - tu raczej wskazuje na brak zapłodnienia. Księżyc może obrazować Twoją niepewność, może obawy też i lęk.  Mag to może być sam stosunek. Na niektórych kartach widać, że postać trzyma "pałeczkę". Skojarzenie jest jedno ;p

Te drugie karty już bardziej by wskazywały, ale jestem na nie, ze względu na Kapłankę, która nigdy nie wskazuje na ciążę. Jakby była na końcu Cesarzowa, to zupełnie co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...