Skocz do zawartości

Miesiąc do urodzin


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie mam miesiąc do urodzin. Jaki to będzie okres ?

 

tło - Wieża (10 mieczy) - akurat pokazała się obecna sytuacja. Zawsze było w rodzinie osoba, które ustępowała by nie tworzyć niepotrzebnych konfliktowa, ale ostatnio przemęczenie i badania obowiązków spowodował, ze nie ugryzłam się w język. Z kart wynika jednak ze sytuacja zostanie szybko zakończona. Dorośli ludzie rozmawiają. 
Przeszłość - Giermek mieczy - sytuacja która opisałam powyżej 

Przeszkody - Księżyc - jakieś leki i negatywne mysli, a najbardziej stawiałabym na przewrażliwienie jeśli chodzi o pewne sprawy zwiazne z rodem kobiecym 

Pomaga - 8 monet - słabszy okres przetrwam dzięki dziej ilości pracy i regularnym treningom. W ostatnim czasie te dwie rzeczy sprawiają mi duża przyjemność. 
Rada - Umiarkowanie (As pucharów) - karta radzi aby się opanować, wrowadzona równowagę, zachować umiar, życ zgodnie w pełnej harmonii ze sobą i otoczeniem. As pucharów pokazuje by byc dobrym dla siebie i najbliższych. 

Nieuniknione - 9 mieczy (Słońce) - zderzenie się ze zmartwieniami i nagatywnym schematami które trzeba przepracować. Konstrukcja i pewne programy powodują negatywne myśli i tutaj trzeba się temu procesowi przyjrzeć. 
Wynik - Cesarz Pustelnik Koło Fortuny 9 monet - porządkowanie wewnętrznych struktur, które zostało nie jako wymuszone przez los obróci się na moja korzyść 

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawe rzecz się stała, choć Wieża na początku rozkładu z 10 mieczami o tym mnie informowały, ze nastąpi nagła zmiana. I faktycznie wszystko się odwróciła. Z ciekawości postanowiłam położyć taki sam rozkład jeszcze raz. 
 

tło - 9 pucharów  - oczyszczona atmosfera przyciągnęła komfortowe samopoczucie i zmieniła energię 
Przeszłość - 8 monet - przepracowanie sytuacji

Przeszkody - Księżyc - nadal na tej pozycja ta sama karta, dociagnelam Królowa pucharów wiec nadal twierdze przewrażliwienie na pewne tematy 

Pomaga - Koło fortuny  - wcześniej byli 8 monet które szybko wykorzystałam by odwrócić energię, teraz los będzie mi sprzyjał 
Rada - Kapłanka  - wyciszyć się, kierować się intuicja, nie dzielić się swoimi przemyśleniami, szukać odpowiedzi głębiej 

Nieuniknione - Kapłan  - nauka czegoś nowego 
Wynik - Sprawiedliwość as monet  - uporządkuje swoje sprawy i zyskam szanse 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...