Jump to content

czy jutro kurier dostarczy paczkę? ZWERYFIKOWANE

Blackraven
 Share

Recommended Posts

Cesarzowa 4 miecze paz mieczy

Jesli chodzi o dostarczenie paczki to zazwyczaj pokazywaly mi to bulawy ew asy i rycerz mieczy.

Paczka miala przyjsc dzis ale dostalam maila ze "zgodnie z dyspozycja psczka przyjdzi jutro" . Tylko ze ja nie skladalam takiej dyspozycji. Na infolinii powiedzieli ze to prawdopodobnie blad kuriera.

Co mowia karty?

Edited by Wildwood
  • Like 3

• Blackraven changed the title to czy jutro kurier dostarczy paczke?szybka weryf
  • Ekspert

Nie mam dzisiaj mocy twórczej w analizie kart, ale tam mi przyszło do głowy, że paczka była uszkodzona (Miecze). Albo był po prostu złośliwy (Paź Mieczy) i mu się nie chciało (4 Mieczy) i rozsiadł swój cesarski tyłek wygodnie (Cesarzowa).

• Like 4
  • Haha 1

2 minuty temu, Ragna napisał:

Nie mam dzisiaj mocy twórczej w analizie kart, ale tam mi przyszło do głowy, że paczka była uszkodzona (Miecze). Albo był po prostu złośliwy (Paź Mieczy) i mu się nie chciało (4 Mieczy) i rozsiadł swój cesarski tyłek wygodnie (Cesarzowa).

Paczka wogole nie byla wzieta z magazynu wg konsultanta i jest przygotowana na jutro.a smsa o 14 dostalama  a paczka miala byc miedzy 13:30 a 15 :30 wic moze za pozno przyjechal i stwierdzil ze nie zdazy albo mial jakies spotkanie stad 3 kiele.

• Like 3

44 minuty temu, Wildwood napisał:

I pytanie jest: „Czy kurier jutro dostarczy paczkę?”.  Tak, Cesarzowa to sprzyjająca karta, nie to co Cesarz. W Cesarzowej ktoś udziela nam opieki, sami jesteśmy spolegliwi wobec otoczenia i roztaczamy matczyną opiekę. Plus, widziałabym w tej karcie „ rozpieszczanie”( porozpieszczasz się zakupionymi rzeczami ;) 

4 Mieczy mówi o przymusowym czekaniu - w domu, jak to czwórkami bywa. 
Paz Mieczy tez dobry na przesyłki- może to jakiś niwy kurier i trochę nieogarniety jeszcze w robocie. 

• Like 5

Paź mieczy na pewno zapowiada, że paczka dojdzie 

Aczkolwiek ta firma może szwankować, więc możesz dostać ją trochę później niż napisali

• Like 4

1 hour ago, Wildwood said:

W cesarzowej chyba dojdzie. Czy to są jakieś pałeczki lub podobne ? Bawię się w zgaduj zgadula ;)

• Like 3

24 minuty temu, HopeNot napisał:

W cesarzowej chyba dojdzie. Czy to są jakieś pałeczki lub podobne ? Bawię się w zgaduj zgadula ;)

Ezoksiazki.

• Like 2

Posted (edited)

Dostalam wlasnie paczke i to o wiele szybciej niz bylo napisane w mailu. Nawet nie bylu zgniecione czy cos. Paczka mimo tego ze byla kiepsko zapakowana byla w dobrym stanie. Ksiazki nie sa zagniecione.

Propo kuriera to nie jets nowy ale zauwazylam ze jak on ma przywiezc paczke to jest opoznienie.

Edited by Wildwood
  • Like 2

21 godzin temu, Wildwood napisał:

Jesli chodzi o dostarczenie paczki to zazwyczaj pokazywaly mi to bulawy ew asy i rycerz mieczy.

Paczka miala przyjsc dzis ale dostalam maila ze "zgodnie z dyspozycja psczka przyjdzi jutro" . Tylko ze ja nie skladalam takiej dyspozycji. Na infolinii powiedzieli ze to prawdopodobnie blad kuriera.

Co mowia karty?

Tak, jak będziesz odpoczywała. Dostaniesz sms i nie zauważysz.

• Like 3
  • Super 2

6 minut temu, Sunrise009 napisał:

Tak, jak będziesz odpoczywała. Dostaniesz sms i nie zauważysz.

Tak to bylo nagle. Nie spodziewalam sie bo myslalam ze bedzie miedzy 15:50 a 17:50 jak w wiadomosci.

Lezalam na lozku i pisalam cos na forum. A po paczke wyszla matka.

• Like 4
  • Thanks! 1

• Ismer changed the title to czy jutro kurier dostarczy paczkę? ZWERYFIKOWANE