Skocz do zawartości

Tarotowy portret pomoc analiza


Agness1666

Rekomendowane odpowiedzi

Portret 1 
osoba 1 
1. Dzień Kapłanka ( dzieciństwo ) 
2. Miesiąc Koło Fortuny (w średni 
3. Głupiec (w dojrzały ) 
4. Wisielec (podświadomość ) 
5. Koło Fortuny (świadomość ) 
6. głupiec ( nadświadomość ) 
7. Wisielec (misja ) 
8. Koło Fortuny ( środki do realizacji ) 
9. Karma 8 ( w portrecie Chrzanowskiej to sprawiedliwość )? 


portret 2 
1. Księżyc 
2. kapłan 
3. sąd 
4. Mag 
5. kochankowie 
6. Rydwan 
7. Kapłanka 
8. Wisielec 
9. smierć 


portret łączony razem 

1 Początek znajomosci 
2 +18 - 20 Sad 
2 rozwój 
10+5 -15 Diabeł 
3. 
okres schyłku 0+20-20 Sad 
4. Trudności 
12+1 -13 smierć 
5. wspólne plany 
10+6 -16 wieża Surprised 
6. rozwój 
0+7 -7 Rydwan 
7.Zadanie 
12+2 -14 Umiarkowanie 
8 . Jak wypełnić zadanie 
0 Głupiec 

Doniczka jest na podstawie książki p. Alicji Chrzanowskiej ? 

jak rozumiem portret 
Ludzie spotkali się ponownie punkt 1 Zmartwychwstanie ( zeby coś ze sobą przerobić Sad ) 
2. Rozwój znajomosci to Diabeł czyli uzależnienie jedno z partnerów , ciężkie dzieciństwo , traumy odbyte na życiu dorosłym 
Okres schyłku to sąd ? Jego mam przeczytać w negatywie ? 
4. Trudności to smierć ciągła transformacja ( destrukcja odradzanie się ) chociaż mam problem czy nie przeczytać jako Koniec ? 
5. Wspólne plany wieża 
i tu mam schody w tarocie 16 jako koniec destryrukcja zakończenie , rozstanie ( tzw wieża Boga negatyw ) 

tymaczasem znajduje to : 

WIEŻA – poważne podejście do partnera; wspólne, konsekwentne budowanie związku; długotrwały, stabilny z dobrymi perspektywami na przyszłość układ partnerski; odpowiedzialność; dojrzałość, mądrość życiowa obojga partnerów; świadomość, że złe chwile szybciej mijają, jeśli razem i zgodnie stawi się im czoła 

(skopiowałam z tej strony dotyczyło portretu wg tej pani ) czyli tu się interpretuje inaczej ? 
7. 
zadanie umiarkowanie 

UMIARKOWANIE – zrównoważony, harmonijny, rozsądny związek, partnerzy doskonale dobrani pod względem temperamentów i charakterów; cierpliwe, stateczne i dyplomatyczne podejście do partnera i spraw uczuciowych w ogóle; cicha wielbicielka lub adorator 

To jako Misja 

zaczerpnęłam informacje z tego linku 

niestety nie przeczytałam jeszcze książki ( ale chyba ja dorwę i to zrobię ) 

pytam bardziej doświadczonych .. 
rozumien , ze to inna Analiza i czyta się w inny sposób ? 

bo np misja osoby 1 to wisielec 
czyli skłonności depresyjne ( czytam w negacji bo jest 2 razy ) a drugiej osoby misja to Kapłanka 

niewiem 
ale przyszło mi jeszcze na myśl , ze ta druga osoba ma w swoim portrecie Kaplanke po to , zeby zobaczyć na świat oczami kobiety ( i poczuć się jako ta kochanka odrzucona osoba )? Czy dobrze myśle ? I ta życiowa lekcje ( jako misja ) będzie musiała odebrać ze mną ? ( bo jest wieża )? Chyba ze naprawdę czyta się to inaczej 

pomóżcie mam mętlik 
dobrego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...