Skocz do zawartości

Rozgryźć faceta nie jest łatwo


AsiaS89

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za pomoc przy poprzednich pytaniach. Co do spotkania to pewnie będzie weryfikacja więc napiszę w tamtym wątku. Wczoraj rozłożyłam karty z pytaniem o tego samego Pana, ale nieco inaczej. Było już jaką kobietą jestem wg niego, ale tym razem chciałam wiedzieć czy mu sie podobam typowo od strony fizycznej. Rozkład z 3 kart

As denarow, 2 puchary, paź kielichów 

Takie dość romantyczny karty, ale pytanie o odbiór ze strony fizycznej więc myślę tak 1. jestem cenna? Może się wyróżniam spośród kobiet które zna, może traktuje mnie inaczej niż inne

2. Tu karta która w miłości jest fajna, a co do wyglądu to może lubi sobie na mnie popatrzeć, lubi że mną spędzać czas

3. Paź to młodość, delikatność, wrażliwość, może to dostrzega.

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pazia znalazłam taki opis:

Jak widać Giermek Kielichów to bardzo miła karta. Jedyne co może nas w niej zaniepokoić to fakt, że mężczyzna choć wprawdzie zauroczony- to może obawiać się dalszego kroku. Potraktować kobietę jak istotę na którą sobie patrzy i którą się pozachwyca, ale nie spieszy się wcale  wyjść z dalszą inicjatywą. I możesz tak czekać nawet kilka miesięcy, bo do tańca przecież cię nie poprosi (bo on nie tańczy), a na propozycję spotkania się też się nie zdecyduje, bo go onieśmielasz.

 

I to się bardzo sprawdza w przypadku tego Pana.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
26 minut temu, AsiaS89 napisał:

Było już jaką kobietą jestem wg niego, ale tym razem chciałam wiedzieć czy mu sie podobam typowo od strony fizycznej. Rozkład z 3 kart

As denarow, 2 puchary, paź kielichów 

Widzi w Tobie szansę na „coś”. As Monet jest dość przyziemny, materialny, daje wymierne korzyści. W kontekście tego pytania można interpretować, że traktuję Cię jako szansę na duchowe spełnienie( 2 Kielichów), widzi Cię jako młodą, niedoświadczoną i delikatną osobę. Nie ma tu kart mówiących o szalejącej żądzy ale postrzeganiu Ciebie przez duchowy pryzmat. As Monet wśród tych trzech kart jest najbardziej mówiący o fizyczności - jesteś dla tego pana szansą na zaspokojenie - duchowych potrzeb. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ekspert
38 minut temu, AsiaS89 napisał:

Co do Pazia znalazłam taki opis:

Jak widać Giermek Kielichów to bardzo miła karta. Jedyne co może nas w niej zaniepokoić to fakt, że mężczyzna choć wprawdzie zauroczony- to może obawiać się dalszego kroku. Potraktować kobietę jak istotę na którą sobie patrzy i którą się pozachwyca, ale nie spieszy się wcale  wyjść z dalszą inicjatywą. I możesz tak czekać nawet kilka miesięcy, bo do tańca przecież cię nie poprosi (bo on nie tańczy), a na propozycję spotkania się też się nie zdecyduje, bo go onieśmielasz.

 

I to się bardzo sprawdza w przypadku tego Pana.

Tak, opis się zgadza jeśli pytasz i faceta i jego uczucia a Twoje pytanie było: Czy mu się podobasz od strony fizycznej. 
Czyli karty mówią co o on myśli o Tobie a nie jakie jest jego nastawienie do Ciebie. 

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Gringe napisał:

Widzi w Tobie szansę na „coś”. As Monet jest dość przyziemny, materialny, daje wymierne korzyści. W kontekście tego pytania można interpretować, że traktuję Cię jako szansę na duchowe spełnienie( 2 Kielichów), widzi Cię jako młodą, niedoświadczoną i delikatną osobę. Nie ma tu kart mówiących o szalejącej żądzy ale postrzeganiu Ciebie przez duchowy pryzmat. As Monet wśród tych trzech kart jest najbardziej mówiący o fizyczności - jesteś dla tego pana szansą na zaspokojenie - duchowych potrzeb. 

No tak, szału jakiegoś nie ma w tych kartach. Cóż zrobić. Same AM. 

Kiedyś w innym rozkładzie na to pytanie wypadł Diabeł, As pucharów i 9 mieczy- ale to nie ja stawiałam sobie te karty. 

Może też nie ma sensu pytać o to samo. 

Poza tym to taki typ. Nawet na torturach nic nie powie ;)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, AsiaS89 napisał:

Dziękuję za pomoc przy poprzednich pytaniach. Co do spotkania to pewnie będzie weryfikacja więc napiszę w tamtym wątku. Wczoraj rozłożyłam karty z pytaniem o tego samego Pana, ale nieco inaczej. Było już jaką kobietą jestem wg niego, ale tym razem chciałam wiedzieć czy mu sie podobam typowo od strony fizycznej. Rozkład z 3 kart

As denarow, 2 puchary, paź kielichów 

Takie dość romantyczny karty, ale pytanie o odbiór ze strony fizycznej więc myślę tak 1. jestem cenna? Może się wyróżniam spośród kobiet które zna, może traktuje mnie inaczej niż inne

2. Tu karta która w miłości jest fajna, a co do wyglądu to może lubi sobie na mnie popatrzeć, lubi że mną spędzać czas

3. Paź to młodość, delikatność, wrażliwość, może to dostrzega.

 

odpowiadając na pytanie, bo odpowiadamy na aspekt fizyczny - tak podobasz mu się, a nawet bardzo a wskazuje na to As denarów, która jak mało która mówi o materii. Uważa, że jesteś zadbana i elegancka. W połączeniu z 2 kielichów, może mówić, że jesteś w jego typie; paz kielichów wskazuje na osobę o delikatnych rysach, raczej drobną i subtelną.

Trochę w interpretacjach wybiegasz poza pytanie - jeśli pytasz o fizyczność, to nie doszukuj się aspektów duchowych i uczuciowych.

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sunrise009 napisał:

odpowiadając na pytanie, bo odpowiadamy na aspekt fizyczny - tak podobasz mu się, a nawet bardzo a wskazuje na to As denarów, która jak mało która mówi o materii. Uważa, że jesteś zadbana i elegancka. W połączeniu z 2 kielichów, może mówić, że jesteś w jego typie; paz kielichów wskazuje na osobę o delikatnych rysach, raczej drobną i subtelną.

Trochę w interpretacjach wybiegasz poza pytanie - jeśli pytasz o fizyczność, to nie doszukuj się aspektów duchowych i uczuciowych.

Dziękuję! Ja się na kartach słabo znam i tak odczytuję dużo w oparciu o internet. No i z tego co już zdążyłam zauwazyc to ilu ludzi tyle może być interpretacji. To trochę dołujące jednak. Ale gdyby z kart się czytało jak z książki to by życie było zbyt proste chyba ;) Troszkę loteria z tymi kartami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 26.07.2021 o 11:32, AsiaS89 napisał:

czy mu sie podobam typowo od strony fizycznej. Rozkład z 3 kart

As denarow, 2 puchary, paź kielichów 

Ceni sobie znajomość z Tobą (As Denarów), lubi Cię (2 Kielichów), może przypominasz mu kogoś z rodziny (kuzynkę, młodszą siostrę) ma do Ciebie sentyment, ale kart stricte pożądania tutaj nie ma

  • Lubię to! 2
  • W punkt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lunaria napisał:

Ceni sobie znajomość z Tobą (As Denarów), lubi Cię (2 Kielichów), może przypominasz mu kogoś z rodziny (kuzynkę, młodszą siostrę) ma do Ciebie sentyment, ale kart stricte pożądania tutaj nie ma

Dziękuję:) poprosiłam o odczyt tego ciocie koleżanki ktora wróży od ponad 20 lat. Ciekawe bo powiedziała że kart pożądania nie ma ale podobanie się tak jako kobieta tak. No i to by nawet pasowało, bo pożądania być nie powinno... 

Jeszcze się zastanawiam czy też temat nie jest przewróżony bo na tego gościa było tyle kart stawianych że hej i to profesjonalnie. 

I wychodziło też coś innego.

Trzeba zluzować i trzymać się tych co karty stawiać potrafią ;)

Edytowane przez AsiaS89
  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lunaria napisał:

Ceni sobie znajomość z Tobą (As Denarów), lubi Cię (2 Kielichów)

Tylko ze pytanie było typowo o wygląd,  sferę fizyczną , a nie odbieranie mnie jako osoby.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, AsiaS89 napisał:

Tylko ze pytanie było typowo o wygląd,  sferę fizyczną , a nie odbieranie mnie jako osoby.

Wydaje mi się, że karty wskazały na utkwienie we "friend zone", jeśli pytasz o aspekt typowo seksualny, to tego nie ma, są karty AM z dworu Kielichów i Denarów, czyli patrzy przez pryzmat koleżeństwa, ciepłych uczuć też, ale takie jak żywi się do kogoś z rodziny. Wyszłaś w karcie Giermka Kielichów, to ktoś kto nie jest równy Królowi, czyli może być młodszy, mniej doświadczony, często wskazuje na dzieci stąd było moje skojarzenie, że kogoś mu przypominasz albo właśnie traktuje Cię  jakbyś była jego młodsza siostra  

  • W punkt 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...