Jump to content

Tortury


Dairine

Recommended Posts

Kilkakrotnie śniło mi się, że byłam torturowana... Wygląda to tak... Wiem, że mojemu chłopakowi ma się dziać krzywda (ma być toreurowany czy coś w tym rodzają) wiec, pomimo iż jestem już w bezpiecznym miejscu, dołączam do niego... Jest to betonowe pomieszczenie z kratami, wchodzi Niemiec i wiem, że ma bić 3 osoby, które sam wybierze. Nie wybiera mojego chłopaka... Jest tam wiele osób... Ale w ostatniej chwili dostrzega mnie i wybiera mnie jako trzecią. Bije mnie, ale mówi, że ma dobry humor, więc nie oberwę mocno. Gdy z bólu i strachu wyrywa mi się szloch z gardła, on wpada we wściekłość... Innym razem jestem w średniowiecznym lochu... Też 3 osoby (ja, mój chłopak i ktoś jeszcze)... Niestety tu rodzaju tortur nie pamiętam... Wiem jednak, że jedno z nas ma zginąć...

Link to comment
Share on other sites

Dairine, bywa, iż sny o torturach i przemocy pojawiają się wtedy, kiedy odczuwamy w jakiejś sprawie poczucie winy (sądząc po symbolach w Twoim śnie wiązałabym je z chłopakiem). Może "gryzą" Cię jakieś myśli, które tłumisz w sobie?

Link to comment
Share on other sites

Dlatego we śnie dzielisz z nim to cierpienie, wygląda nawet na to, że chciałabyś wziąć to wszystko na siebie, aby jego ochronić.

Link to comment
Share on other sites

Być może... Bo wiem, że ejgo niemoc w ej sytuacji bardzo go męczy... Czasami też widzę jak odchodzi z jakąś koleżanka, inną dziewczyną a ja zostaję i płaczę lub z łzami biegnę za nim...

Link to comment
Share on other sites

To pewnie Twoje wewnętrzne obawy, że Twoja sytuacja może go skłonić do odejścia do innej kobiety, z którą będzie mu "łatwiej". Rozmawiałaś z nim o tym? Bo wygląda troszkę jakbyś mocno swoje obawy dusiła w sobie.

Link to comment
Share on other sites

Nie rozmawiałam w ten sposób... Tzn nie mówiłam mu o tym, że obawiam się, że zostawi mnie dla "łatwiejszej" osoby... Raczej, że po prostu nie chce przysparzać mu cierpienia... Może powiannam...? Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...