Jump to content

Sierpien wildwood ZWERYFIKOWANE

Blackraven
 Share

Recommended Posts

Hej. Tradycyjnie wyciagnelam karty na mc. Stara pana z kotem bezrobotna dla przypomnienia.

Aura: As mieczy Gwiazda 2 kiele
Mysle ze bardziej intelektualnie niz uczuciowo podejde do kwestii swoich marzen i milosci?

Praca: 9 bulaw sila 4 miecze
Tu nie wiem ale zaznacza sie tu sila jako jdyna AW. Moze poskromienie lekow i uczucis zagrozenia zwiazanego z dlugim bezrobociem? I 4miecze moze choroba albo potrzeba wypoczynku?

Uczucia: 5 denarow 8 denarow ksiazyc
Napewno nie bedzie mnie to zajmowac. Moze pochlonie mnie codziennosc i ezo?

Otoczenia: sprawka rycerz kieli smierc.
Napewno kontakty z otoczeniem bede formalne ale jednak mile i przyjazne. Pozniej mamy smierc wiec nastapi jakas zmiana lub transformacja

Finanse: krol mieczyz 10 denarow krol denarow
To nie pierwszy raz gdy widze krola mieczy we finansach w tym roku. Krol nakazuje obiektywne spojrzemie na te kwestie i moze oszczedzanue. FInanse dotyczace domu i jego otoczenia.

Najwazniejsze wydarzenie:
 4 denary krol denarow 10 mieczy

Ciekawe co to moze byc... moze pozbede sie starych rzeczy z domu? Bo mam to w planach... chyba ze odczuje brak finansowego bezpieczenstwa.

Rada 7 mieczy rycerz mieczy ksiezyc (albo kieli... wydaje mi sie ze zle zapisalami byl tam ryc kieli a nie mieczy)
Dzialac sprytnie i szybko w sposob zaowalowany. Gdy kielichow- udawac mila i starac sie nie pokazywac prawdziwej twarzy. Ale zalatwiac wszystko z mysla o swoich interesach.

Glowna sfera dzialania
8mieczy rydwan  krol mieczy.
Mysle ze bede czula ze mam zwiazene rece i moje dzialanie bedzie przyblokowane. Byc moze skupie sie na intelekcie.

• Like 2

2 godziny temu, Blackraven napisał:

Hej. Tradycyjnie wyciagnelam karty na mc. Stara pana z kotem bezrobotna dla przypomnienia.

Mysle ze bardziej intelektualnie niz uczuciowo podejde do kwestii swoich marzen i milosci?

Mogą być jakieś miłe spotkania z kimś. Możesz też się w kimś zauroczyć/skrycie podkochiwać.

Tu nie wiem ale zaznacza sie tu sila jako jdyna AW. Moze poskromienie lekow i uczucis zagrozenia zwiazanego z dlugim bezrobociem? I 4miecze moze choroba albo potrzeba wypoczynku?

możesz być bardzo zmęczona tematem pracy i szukania pracy

Napewno nie bedzie mnie to zajmowac. Moze pochlonie mnie codziennosc i ezo?

możesz ukierunkować swoje działanie na poznanie kogoś, ale nic konkretnego z tego nie wyjdzie

Napewno kontakty z otoczeniem bede formalne ale jednak mile i przyjazne. Pozniej mamy smierc wiec nastapi jakas zmiana lub transformacja

możliwe odnowienie przyjaźni/znajomości z kimś

To nie pierwszy raz gdy widze krola mieczy we finansach w tym roku. Krol nakazuje obiektywne spojrzemie na te kwestie i moze oszczedzanue. FInanse dotyczace domu i jego otoczenia.

stabilnie

Ciekawe co to moze byc... moze pozbede sie starych rzeczy z domu? Bo mam to w planach... chyba ze odczuje brak finansowego bezpieczenstwa.

uważaj na zdrowie i smaopoczucie

Rada 7 mieczy rycerz mieczy ksiezyc (albo kieli... wydaje mi sie ze zle zapisalami byl tam ryc kieli a nie mieczy)
Dzialac sprytnie i szybko w sposob zaowalowany. Gdy kielichow- udawac mila i starac sie nie pokazywac prawdziwej twarzy. Ale zalatwiac wszystko z mysla o swoich

interesach.

zgadzam się

Glowna sfera dzialania
Mysle ze bede czula ze mam zwiazene rece i moje dzialanie bedzie przyblokowane. Byc moze skupie sie na intelekcie.

ogarnięcie lęków i wyrwanie się z błędnego koła

• Like 1
  • Thanks! 1

• Ekspert
W dniu 27.07.2021 o 18:37, Blackraven napisał:

As Mieczy pozwoli coś wyjaśnić, może jakaś rozstrzygająca rozmowa. Wszystkie Asy to szanse by coś zyskać dlatego też i ten nie jest dla mnie negatywem. Masz szansę cis wyjaśnić, sprostować i zyskać spokój ducha. 
Gwiazda roztacza opiekę - Siła Wyższa czuwa byś dotarła we właściwe miejsca i we właściwym czasie. Z kolei 2 Kielichów mówi o zaangażowaniu emocjonalnym z drugą osobą. Miłe sytuacje. Nie będziesz sama bo jakby nie było to dwójka to ktoś do pary :),niekoniecznie w sensie męsko damskim. 

9 Buław jeszcze nie jest zamknięciem obecnego cyklu - sytuacja w sierpniu będzie taka sama jak dotychczas. Jeśli borykasz się z brakiem pracy to tutaj nie widzę zmiany, jednakże Siła da Ci hart ducha by przejść tą sytuację z godnością i hartem ducha. 4 Mieczy mówi o konieczności czekania. Odpowiedni moment jeszcze nie nadszedł i nic tutaj nie możesz zrobić - pozostaje korzystać i relaksować die póki masz jeszcze na to czas. 

5 Denarów mówi o poczuciu „braku”. Możesz czuć tą emocjonalną „biedę”, niemożność otrzymania emocjonalnego wsparcia. Przy czym 5 są dynamiczne i nie siedzą bezczynnie - możesz podejmować różne próby nawiązania kontaktu, szukania przy czym będziesz czuć, że pozostajesz z niczym. 8 Denarów mówi o szlifowaniu rzemiosła i niepoddawanie się. To cierpliwy czeladnik który niestrudzenie podejmuje kolejne próby by uszlachetnić swoj warsztat. 
W Księżycu sytuacja wyglada na zupełnie inną niż Ty to widzisz na  dany moment. O czymś możesz nie wiedzieć. 

W otoczeniu zaznaczają się formalne kontakty z kimś o cechach Rycerza Kielichów -  może być to ktoś kto pojawia się od czasu fi pory w Twoim życiu. Ktoś równy z Tobą „rangą”. Śmierć to zmiany które nastąpiły pod wpływem pewnego procesu obniż nie ma powrotu do starej rzeczywistości. 

Król u mnie zwiastuje zwykle jakieś konieczne cięcia budżetowe, wymuszone odgórnie( banki, urzędy itp) bo Król to status i jest wyżej od Ciebie. Może mówić o kimś od kogo jesteś zależna finansowo i w tym miesiącu może być mniejszy wpływ finansowy id tej osoby. Lekko uszczuplony. Przy czym 10 Monet mówi, że kasy i tak nie zabraknie a z Królem Denarów - zdecydowanie masz mocne i stabilne podstawy finansowe. Byt zapewniony a nawet z nadwyżką. W Królu Denarów to Ty wykonujesz ruch i wykazujesz się inicjatywą. Możesz tez mieć do czynienia z bogatym mężczyzną lub ma on wpływ na Twoje finanse. 

Coś utrzymasz na stałym poziomie. Zaoszczędzisz. Ja bym stawiała, że zaznacza się tutaj bogaty mężczyzna i jego wpływ na Twoje finanse. Przy czym przy 10 Mieczy -ten kontakt lub jakaś sprawa która Was łączy może sue zakończyć. 10 Mieczy jest dla mnie kartą zerwania kontaktu. 

Rada 7 mieczy rycerz mieczy ksiezyc (albo kieli... wydaje

Działać sprytnie i nie do końca odkrywać swoje karty( zwłaszcza, że masz dwie karty mówiące o tym:7 Mieczy i Ksiezyc). 

Glowna sfera dzialania

Jako sferę działania rozumiem tutaj, że skupisz się na intelektualnej stronie życia. Więcej będzie się dziać w Tobie niż na zewnątrz - zwłaszcza w 8 Mieczy gdzie człowiek wsłuchuję się w siebie jo ma związane ręce i przysłonięte oczy. Rydwan to kierowanie się racjonalnymi przesłankami które będziesz analizować w Królu Mieczy( skupiony na ideach i myśli). 

• Thanks! 1

• 5 weeks later...

Weryfikacja

Ogolnie to leniwy miesiac. Jezeli chodzi o pozycje praca i uczucia to totalnie nic sie nie dzialo i zadnych dzialan w tym kierunku nie podejmowalam.

Jezeli chodzi to mialam duzo planow o ktorych myslalam ale wyszlo jak zwykle. Ale sa nadal w mojej glowie. Mam nadzieje ze gwiazda pokazuje opoznienie w realizacji.

Otoczenie-jedno ciekawe spotkanie. Poza tym.glownie siedzialam na forum. Duzo tu gadalam.

Do najwazniejszych wydarzen nalezala depilacja laserowa. Finansowo stabilnie..to prawda ze najwiecej dzialo sie  w mojej glowie.

glowna sfera dzialania-jak pojawia sie 8mieczy to jakies blokady w glwowie dzialas nie pozwalaja. J tak bylo tez u mnie.

• Like 2
  • Super 1

• Ismer changed the title to Sierpien wildwood ZWERYFIKOWANE