Skocz do zawartości

Wczasy ZWERYFIKOWANY


nastek96

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, dziś wyjeżdżam na wczasy i przed oczyszczeniem wszystkich talii postanowiłem zrobić rozkład z wszystkich trzech. Każda odpowiada na jedno pytanie.

 

1.Jak przebiegną wczasy?

7 monet, Księżyc, 2 kielichów 

Na początku będą mi się dłużyły. Może mi się nudzić, albo podróż przebiegnie o wiele dłużej niż zaplanowałem.

Tak patrząc na cały rozkład Księżyc może pokazywać jakieś romansowanie, albo na jaw wyjdzie jakaś tajemnica, coś co ktoś ukrywał, może np hotel nie będzie taki jakim go przedstawiono. Na pewno będzie dość emocjonalnie. Na samym końcu będę bardzo zadowolony i szczęśliwy z pobytu tam. Jednak patrząc na 2 kielichów skłaniam się ku interpretacji Księżyca jako romansowanie. 

 

2.Moje życie miłosne na wczasach?

Król buław, 6 mieczy

Poznam kogoś. Jak najbardziej może być jakiś flirt. Jadę na spływ łódką, tak się zastanawiam, czy 6 mieczy nie pokazuje miejsca spotkania. 

 

3.Moje życie erotyczne?

Królowa Buław 

Myślę, że będzie trochę flirtu i zalotów. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1. 7 monet moze pokazywac wlasnie wczasy/moment wypoczynku. A takze ze bardzo dlugo na nie czekales. Jezeli chodzi o sam przebieg to tu nie ma takich kart pokazujacych aktywnosc a to przeciez splyw. To troche dziwne.

Ksiezyc kojazy mi siee z pobytem nad woda. czesto pokazuja tez moja pomylke ze czegos nie zauwazylam i wyszedl ambaras, a takze robienie czegos ukryciu i pod oslona nocy. Z 2 kielichow kojazy mi sie z jakims romansem w ukryciu wlasnie.

 

2 i 3.Szkoda ze nie dociagnales trzeciej karty. Bo 6 mieczy to karta brama i ewidentnie tu cos za nia jest. Krol bulaw kojazy mi sir z napalonym facetem. Ciekawe ze i na milosc i erotyke ta sama karta.

 

 

 

 

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Znaczy to nie jest spływ. Na spływie będę jeden dzień. Jadę w góry i faktycznie tej aktywności brak. W pobliżu będzie jezioro. 

Już nie dociagne nic, ponieważ oczyściłem karty i chce, aby tak tydzień sobie odpoczęły. 

Mnie najbardziej ciekawi ten Księżyc. Za tydzień zweryfikuje. Dziękuję bardzo :)

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, nastek96 napisał:

Znaczy to nie jest spływ. Na spływie będę jeden dzień. Jadę w góry i faktycznie tej aktywności brak. W pobliżu będzie jezioro. 

Już nie dociagne nic, ponieważ oczyściłem karty i chce, aby tak tydzień sobie odpoczęły. 

Mnie najbardziej ciekawi ten Księżyc. Za tydzień zweryfikuje. Dziękuję bardzo :)

To wiesz to 7 denarow moze to byc podziwianie krajoobrazu tudziez ksiezyca.

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.07.2021 o 08:33, nastek96 napisał:

Witajcie, dziś wyjeżdżam na wczasy i przed oczyszczeniem wszystkich talii postanowiłem zrobić rozkład z wszystkich trzech. Każda odpowiada na jedno pytanie.

 

1.Jak przebiegną wczasy?

7 monet, Księżyc, 2 kielichów 

Księżyc może wskazywać miejsce, gdzie jest woda. Karty dosyć romansowe, więc możliwe, że na wyjeździe pojawi się osoba, która Cię zauroczy, wywoła szybsze bicie serca. Aczkolwiek 7 denarów może wskazywać oczekiwanie, aby coś się zadziało, a przy księżycu to pragnienie, tęsknota. za emocjami. Możliwe jednak, że nie do końca to się na tym wyjeździe wydarzy.

W dniu 31.07.2021 o 08:33, nastek96 napisał:

 

2.Moje życie miłosne na wczasach?

Król buław, 6 mieczy

Będzie działał, próbował, ale chyba wyjazd się skończy, a niewiele się zadzieje w tym temacie.

 

3.Moje życie erotyczne?

Królowa Buław 

Będzie jakaś kobieta, ale jedna karta to za mało, aby powiedzieć, czy coś się zadzieje. Na pewno ktoś może kusić albo być w twoim typie.

 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza
  • Moderator
W dniu 31.07.2021 o 08:33, nastek96 napisał:

1.Jak przebiegną wczasy?

7 monet, Księżyc, 2 kielichów

Na leniuchowaniu i odpoczynku nad wodą podczas którego zregenerujesz siły, a może poznasz kogoś ciekawego

 

W dniu 31.07.2021 o 08:33, nastek96 napisał:

2.Moje życie miłosne na wczasach?

Król buław, 6 mieczy

Będziesz chyba próbował zadziałać, aby coś się wydarzyło 

W dniu 31.07.2021 o 08:33, nastek96 napisał:

3.Moje życie erotyczne?

Królowa Buław 

Może jakaś kobieta przejmie inicjatywę albo będzie bardzo mocno siedziała w Twojej głowie 

  • Super 2
Odnośnik do komentarza

Czas na weryfikację :)

1.Jak przebiegną wczasy?

7 monet, Księżyc, 2 kielichów 

Podróż trwała dłużej niż oczekiwaliśmy, a pierwszy dzień strasznie mi się dłużył. Byłem zachwycony starym domkiem gdzie spałem, ale na początku byłem strasznie zawiedziony okolicą. Nie podobało mi się tam. Dopiero w połowie pobytu zaczął podobać mi się krajobraz i nowe miejsca. Te pierwsze nie były zbyt atrakcyjne. 

Przez prawie cały pobyt było mgliście i deszczowo, o czym może mówić Księżyc. Jednak ostatnie 2-3 dni podobały mi się bardzo i byłem wręcz zachwycony. Ostatecznie z wczasów jestem bardzo zadowolony.

Jak najbardziej pojawił się flirt i nowopoznane osoby. 

 

2.Moje życie miłosne na wczasach?

Król buław, 6 mieczy

Król buław to ja. Miałem ogromne powodzenie w nowym miejscu, sam się zdziwiłem. Poznałem mnóstwo nowych osób. Tyle, że były to znajomości internetowe o czym mówi 6 mieczy. Choć mam już zaplanowane spotkania. Zobaczymy, czy się odbędą. 

 

3.Moje życie erotyczne?

Królowa Buław

Było dużo flirtów i gorących rozmów. 

 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc 

:)

Edytowane przez nastek96
  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
  • Lunaria zmienił tytuł na Wczasy ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...