Skocz do zawartości

Poproszę o pomoc w interpretacji


JagodowaTruskawka

Rekomendowane odpowiedzi

Pan ze mna w maju zakończył znajomość, mówiac, że nie może mi dać tego czego potrzebuje. Przejechał 2h drogi żeby mi to poweidzieć i zakończyć znajomość. Nadal mnie trzyma uczucie. Zmuszam się do spotkań z innymi panami, aby ruszyć energie i pójść dalej. Nie mamy kontaktu 2 miesiące. Stawialam na niego podobne karty, ale myślalam, że to może życzeniówki, albo moje uczucia, ale odpowiedzi się powtarzają, więc wstawiam rozkład.

 

Czy myśli czasem o mnie? 5 buław, 9 mieczy, Cesarzowa, paź kieli - Wygląda że myśli, bije się z myślami. Miotają nim emocje, martwi się, jakby chciał się odezwac?

 

Czym martwi się w tej 9 mieczy: As buław, Kapłan, Cesarz, 5 pucharów - Jakby chciał się odezwać, ale martwi się jak ja zareaguje? W tej 5 pucharów jest jakiś smutek, tęskni za mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W tej 5 buław może zaznaczać się, iż pan jest niestabilny i „raz chce a raz nie chce”, ma mętlik w głowie co do dalszych kontaktów, jednak ta 9 mieczy pokazuje, ze facet ma poczucie, ze znalazł się w błędnym kole, przeżywa duży stres w związku ze znajomością z Panią, a to dlatego, ze prawdopodobnie jest żonaty (Cesarzowa), niewykluczone, że Pan ma już dzieci. W paziu kielichów może zaznaczać się chęć kontaktu z Panią, lecz bardziej obstawiałbym tutaj oddanie się sprawom rodzinnym - żonie i dzieciom i niepowracanie do romansu (w połączeniu z Cesarzowa).

 

Czym się martwi? W Asie buław zaznacza się, ze boi się ponownego kontaktu i wejścia w romans, gdyż to może zniszczyć jego rodzine ;obstaje przy tym ze ma żonę i dzieci). W kapłanie znowu widziałabym, ze zaznacza się ten pan jako mąż i ojciec. W cesarzu znowu zaznacza się ten Pan jako głowa rodziny i mamy tu pare/ małżeństwo Cesarz i Cesarzowa). W 5 pucharów widziałabym rozczarowanie i wyrzuty sumienia w związku ze znajomością z Panią. 
 

podsumowujac - ja nie widzę tu szansy na ponowny kontakt, uważam, ze pan jest osoba żonata i z dziećmi i ma wyrzuty sumienia co do znajomosci z Panią. Może czasem o tej sytuacji myśli, ale w kontekście, ze był to błąd. Moim zdaniem rozstanie było na zawsze i nią ma szans na powrót ze względu na zobowiązania rodzinne, które przed Panią ukrył. 

  • Lubię to! 2
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.08.2021 o 10:02, JagodowaTruskawka napisał:

 

 

Czy myśli czasem o mnie? 5 buław, 9 mieczy, Cesarzowa, paź kieli - Wygląda że myśli, bije się z myślami. Miotają nim emocje, martwi się, jakby chciał się odezwac?

Niestety nie mysli juz, moze czasem cie wspomni, ale juz nic nie czuje.

Masz rywalke (5 palek), tam osoby walcza ze soba, czyli walka z rywalami. On sie interesuja inna, 9 mieczy, kontakt z toba go niepokoju (9 mieczy), wiec zerwal, i tak naprawde jego interesuja tylko wlasne wygody (cesarzowa - jest wygodnicka).

W dniu 1.08.2021 o 10:02, JagodowaTruskawka napisał:

 

Czym martwi się w tej 9 mieczy: As buław, Kapłan, Cesarz, 5 pucharów -

On juz cos nowego rozpoczal (as palek), dodatkowo tutaj mu nie odpowiadala sprawa (kappan) moze zwiazana z tym, ze ty mu glowe suszylas, pouczalas o badz wymagalas od niego powaznych deklaracji, a on jest tym zmeczony...

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...