Jump to content

Poproszę o pomoc w interpretacji


JagodowaTruskawka
 Share

Recommended Posts

Pan ze mna w maju zakończył znajomość, mówiac, że nie może mi dać tego czego potrzebuje. Przejechał 2h drogi żeby mi to poweidzieć i zakończyć znajomość. Nadal mnie trzyma uczucie. Zmuszam się do spotkań z innymi panami, aby ruszyć energie i pójść dalej. Nie mamy kontaktu 2 miesiące. Stawialam na niego podobne karty, ale myślalam, że to może życzeniówki, albo moje uczucia, ale odpowiedzi się powtarzają, więc wstawiam rozkład.

 

Czy myśli czasem o mnie? 5 buław, 9 mieczy, Cesarzowa, paź kieli - Wygląda że myśli, bije się z myślami. Miotają nim emocje, martwi się, jakby chciał się odezwac?

 

Czym martwi się w tej 9 mieczy: As buław, Kapłan, Cesarz, 5 pucharów - Jakby chciał się odezwać, ale martwi się jak ja zareaguje? W tej 5 pucharów jest jakiś smutek, tęskni za mną?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W tej 5 buław może zaznaczać się, iż pan jest niestabilny i „raz chce a raz nie chce”, ma mętlik w głowie co do dalszych kontaktów, jednak ta 9 mieczy pokazuje, ze facet ma poczucie, ze znalazł się w błędnym kole, przeżywa duży stres w związku ze znajomością z Panią, a to dlatego, ze prawdopodobnie jest żonaty (Cesarzowa), niewykluczone, że Pan ma już dzieci. W paziu kielichów może zaznaczać się chęć kontaktu z Panią, lecz bardziej obstawiałbym tutaj oddanie się sprawom rodzinnym - żonie i dzieciom i niepowracanie do romansu (w połączeniu z Cesarzowa).

 

Czym się martwi? W Asie buław zaznacza się, ze boi się ponownego kontaktu i wejścia w romans, gdyż to może zniszczyć jego rodzine ;obstaje przy tym ze ma żonę i dzieci). W kapłanie znowu widziałabym, ze zaznacza się ten pan jako mąż i ojciec. W cesarzu znowu zaznacza się ten Pan jako głowa rodziny i mamy tu pare/ małżeństwo Cesarz i Cesarzowa). W 5 pucharów widziałabym rozczarowanie i wyrzuty sumienia w związku ze znajomością z Panią. 
 

podsumowujac - ja nie widzę tu szansy na ponowny kontakt, uważam, ze pan jest osoba żonata i z dziećmi i ma wyrzuty sumienia co do znajomosci z Panią. Może czasem o tej sytuacji myśli, ale w kontekście, ze był to błąd. Moim zdaniem rozstanie było na zawsze i nią ma szans na powrót ze względu na zobowiązania rodzinne, które przed Panią ukrył. 

  • Like 2
  • Super 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
W dniu 1.08.2021 o 10:02, JagodowaTruskawka napisał:

 

 

Czy myśli czasem o mnie? 5 buław, 9 mieczy, Cesarzowa, paź kieli - Wygląda że myśli, bije się z myślami. Miotają nim emocje, martwi się, jakby chciał się odezwac?

Niestety nie mysli juz, moze czasem cie wspomni, ale juz nic nie czuje.

Masz rywalke (5 palek), tam osoby walcza ze soba, czyli walka z rywalami. On sie interesuja inna, 9 mieczy, kontakt z toba go niepokoju (9 mieczy), wiec zerwal, i tak naprawde jego interesuja tylko wlasne wygody (cesarzowa - jest wygodnicka).

W dniu 1.08.2021 o 10:02, JagodowaTruskawka napisał:

 

Czym martwi się w tej 9 mieczy: As buław, Kapłan, Cesarz, 5 pucharów -

On juz cos nowego rozpoczal (as palek), dodatkowo tutaj mu nie odpowiadala sprawa (kappan) moze zwiazana z tym, ze ty mu glowe suszylas, pouczalas o badz wymagalas od niego powaznych deklaracji, a on jest tym zmeczony...

  • Thanks! 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...