Jump to content

Wrażenie rozmowy po obudzeniu


Reina

Recommended Posts

Obudziłam się o 5 rano i miałam wrażenie, że rozmawia ze mną kobieta, opowiadając mi "co będzie" - nie wiem tylko, w jakim sensie, ale możliwe, że chodziło o samo poranne wstawanie.

Stwierdziłam, że wstaję dopiero za godzinę i mogę sobie jeszcze pospać. Obudziłam się jeszcze raz, też mając wrażenie rozmowy. Była ona bardzo przyjemna, ale nie słyszałam jej w dosłownym sensie.

Wstałam wypoczęta, bez ociągania się, co jest bardzo dziwne, bo zawsze ledwo się zwlekam o tej porze z łóżka, chyba, że w poniedziałki właśnie, po regenerującym siły weekendzie.

Nie wiem, czy był to sen, moja własna świadomość czy też był ktoś ze mną.

 

Czy miał już ktoś podobną sytuację?

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam i wiem, o co Tobie chodzi ;D. Możliwe,że była to Twoja mentorka/mistrzyni.

Hmmmm... Nie zdziwilabym sie, juz kiedys mialam wrazenie, ze jest nia kobieta (kilka lat temu mialam sen, w ktorym kobieta wyprowadzala mnie z labiryntu), ale nigdy nie mialam pewnosci.

A opiszesz swoje doswiadczenie? Moze przypomina rzeczywiscie moje.

Link to comment
Share on other sites

Ja swoją widziałam,a potem śniła mi się opowiadała mi karty i jak mam je zrozumieć. Dusza o czystej i bardzo silnej wibracji ;).

 

Potem była inna,która jak większość w snach dawała mi wskazówki,co do obecnej sytuacji życiowej oraz mówiła "Dasz radę",zazwyczaj bardzo te sny były związane z przyszłością - ukazywaniem jej.

 

Ta piewsza stawiała mi tarota i tłumaczyła karty,ta druga zrobiła mi wróżbę również,ale inną i raczej niespotykaną obie powtarzały,że dam sobie radę mimo,że będzie ciężko no i że nie potrzebuję kart i wróżb,bo sama potrafię zobaczyć i przewidzieć przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Roznia sie nasze przypadki, byc moze i mi sie snila, ale nie pamietam tego, mialam uczucie, jakby rozmawiala ona z moja uspiona dusza, swiadomie zarejestrowalam to jednak dopiero po otwarciu oczu, lekko drzemiac jeszcze tak naprawde. Pamietam miekkosc glosu, spokojny ton, odprezenie, ale nie pamietam zupelnie tresci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...