Jump to content

Druga połowa sierpnia ZWERYFIKOWANE

Mala_83

Recommended Posts

Jak zawsze położyłam karty na drugą połowę sierpnia

Aura
cesarzowa + kapłanka + słońce

Widać, że będę spełniona, skupiona trochę na swoim wnętrzu, ale szczęśliwa. Nie powinno byc tutaj czasu na smutek i spadek formy. 

Praca
król buław + 7 denarów + as buław

Widać, że dużo będzie się tutaj działo, pojawi się szansa na coś nowego, ale 7 denarów odkłada w czasie.

Uczucia
10 buław + cesarzowa + sąd

Widać, zmęczenie tą sytuacją co jest i tym, że ciężko kogoś znaleźć. Jednak cesarzowa to kobieta stanowcza i atrakcyjna. Może poczuję się taka za sprawą kogoś z przeszłości (sąd to odrodzenie). Może ktoś z przeszłości się odezwie co trochę połechta moje ego :)

Najważniejsze wydarzenie
3 denary + as mieczy + 8 denarów

Dużo pracy, ale też nerwy. Widać, że skupiona będę wyłącznie na pracy.

Rada
diabeł + 5 mieczy + 5 denarów

Odciąć się od tego co mi nie służy i pobyć sama ze sobą

Będę bardzo wdzięczna, gdy ktoś spojrzy i doda swoją interpretację

• Like 1
  • Ekspert
5 godzin temu, Mala_83 napisał:

Aura

Poczucie panowania bad sytuacją i tego, że wszystko od Ciebie zależy. Dowartościowanie. Skupienie na swoim wnętrzu, może tez więcej czadu w domu niż poza nim ale nie będziesz z tego powodu nieszczęśliwa a wręcz w jakiś sposób zyskasz optymizm i radość. 
Ja bym tu widziała trochę leniuchowania w domowych pieleszach. Dopieszczanie siebie. 

Praca

W pracy możesz mieć do czynienia z energicznym, komunikatywnym meżczyzną który jest Tobie przychylny. Może być atrakcyjny, mieć powodzenie u kobiet. Może to Twój szef? Jakaś sprawa związana z pracą na której wyniki będziesz czekać - w 7 Monet nic nie przyspieszysz, wszystko musi dojrzeć do odpowiedniego momentu. 
As Buław to jakaś informacja, wiadomość która otrzymasz a jednocześnie szansa na cis nowego - może gdzieś się zapiszesz w pracy, co może dać korzyści w przyszłości. 

Uczucia

W 10 Buław na początku rozkładu jest zapowiedź, że to, co najgorsze, najcięższe jest już za Tobą. Jakiś cykl się zamyka i odchodzi. Pojawisz się Ty jako osoba pewna siebie i swojej wartości. Możesz sama odnowić z kimś kontakt - Cesarzowa nie jest bierną postacią, sama inicjuje wiele rzeczy( w zależności czy ma ochotę czy nie). 

Najważniejsze wydarzenie

3 Denary skupione na materii, ukończenie wstępnego etapu jakiegoś projektu, zadania, sytuacji. W Asie Mieczy jest szansa na wyjaśnienie czegoś, oczyszczenie z kimś niejasności i wejście w nowy cykl relacji. 8 Monet dopracowywanie szczegółów. Może być skupienie na pracy ale tez pracowanie nad jakaś relacja/ znajomością. 

• W punkt 1
  • Thanks! 1

Dzięki @Gringe za interpretacje. Najbliższy czas to sporo pracy co się zaznaczyło w rozkładzie. To będzie też sprawdzian dla mnie więc może przyniesie to jakieś docenienie lub zmianę w pracy :) co do uczuć to pracuję nad sobą i będąc na portalu randkowym uczę się otwarcie mówić pewne rzeczy jak i znac swoją wartość i nie biorę wszystkiego do siebie jak kiedyś. Chyba cesarzowa to ładnie pokazuje 

Karty nie są złe więc powinien to być dobry czas :)

• Like 2
  • Ekspert
10 minut temu, Mala_83 napisał:

Dzięki @Gringe za interpretacje. Najbliższy czas to sporo pracy co się zaznaczyło w rozkładzie. To będzie też sprawdzian dla mnie więc może przyniesie to jakieś docenienie lub zmianę w pracy :) co do uczuć to pracuję nad sobą i będąc na portalu randkowym uczę się otwarcie mówić pewne rzeczy jak i znac swoją wartość i nie biorę wszystkiego do siebie jak kiedyś. Chyba cesarzowa to ładnie pokazuje 

Karty nie są złe więc powinien to być dobry czas :)

To Cesarzowa jak najbardziej pokazuje, że to Ty rozdajesz karty :) 

Bardzo sympatycznie wyglądają i powinien to być przyjemny czas dla Ciebie :) 

• Like 1
  • Thanks! 1
  • Ekspert
7 godzin temu, Mala_83 napisał:

Rada

Zapomniałam o radzie :obled: 

A rada jest co robić( zwykle takie ma znaczenie) a więc: korzystać z uroków życia a wręcz się w nich zatopić i delektować. Niczego nie odcinać. Jeśli cis nie wyjdzie, poczujesz się pokonana na jakimś gruncie - nie odpuszczaj. 5 Monet jest aktywna mimo, że mówi o braku. Jeśli poczujesz „brak” czegokolwiek - bądź aktywna i szukaj rozwiązania problemu. 
Doabel kojarzy mi się z niedopuszczaniem. Karta w negatywie mówi o uzależnieniu które niszczy i nie pozwala się rozwijać - tkwimy na jednym poziomie - tutaj, jako rada - trzymaj to, co masz. Użyj swojego magnetycznego uroku - Diabeł to tez charyzma. 

• Like 1
  • Thanks! 1
  • Moderator
W dniu 10.08.2021 o 09:05, Mala_83 napisał:

Aura

Przyjemna aura końca wakacji. Widać tu radość, spełnienie, powinnaś mieć dużo sił witalnych i zarażać dobrym humorem 

Praca

Pracowicie, sporo obowiązków nad którymi trzeba bedzie posiedzieć i podłubać, poświęcisz na to sporo swojej energii 

Uczucia

Będziesz zmęczona komplementami i propozycjami od mężczyzn, którzy są albo z przeszłości albo w związkach małżeńskich 

Najważniejsze wydarzenie

Pomysł na nowy kurs lub coś w czym chcesz się dokształcać albo karty pokazały, że coś nad czym pracowaliście całą grupą zostało spartolone i będziesz musiała się sama z tym bujać ...

Rada

Emanuj swoją kobiecością nawet jeśli wzbudzi to u innych zazdrośc i kompleksy :)

• Super 1
  • Thanks! 1

Dzięki serdeczne @Lunaria faktycznie teraz końcowka miesiąca będzie ciężka w pracy, bo muszę skończyć kilka projektów więc pracy będzie ogrom. Co do uczuć to faktycznie może tak być bo obecnie przypomina sobie o mnie sporo osób z przeszłości, ale to osoby albo w związku małżeńskim albo takie które wcześniej się wycofały bo nie wiedziały czego chcą. Kompletnie mnie takie osoby nie interesują chcę czegoś nowego a nie grzebać w przeszłości w której już byłam :)

• Like 3
  • 4 weeks later...

Aura

Końcówka wakacji dała faktycznie radość, spełnienie, trochę też skupiłam się na swoim wnętrzu i dbałam o siebie. fajny czas

Praca

Była pracowicie co trochę zabrało mi energii, bo dostała jeden projekt gdzie dużo trzeba było posiedzieć i podłubać

Uczucia

Dopadło mnie przemęczenie z nadmiaru obowiązków i osób z przeszłości, które odzywały się, ale były to przeważnie osoby zajęte gdzie nic tutaj nie mogło się rozwinąć

Najważniejsze wydarzenie

Projekt, który dostałam niestety spadł na moje barki bo został nie do końca zrobiony dobrze a ja musiałam to prostować

Rada

Chyba faktycznie powinnam sie delektować urokami użycia, bo za bardzo się we wszystkim pogubiłam i brakło mi czasu dla siebie

Dzięki serdeczne za interpretacje :) pozdrawiam serdecznie :)

• Super 1
  • Lunaria changed the title to Druga połowa sierpnia ZWERYFIKOWANE