Skocz do zawartości

Czy będziemy się jeszcze odzywać, przyjaźnić jak kiedyś?


aliceice

Rekomendowane odpowiedzi

Przez pewne nieporozumienia straciłam kontakt z dwojgiem moich przyjaciół, bardzo mi na nich zależy i chciałabym żeby było jak dawniej. Czy się to uda?

 

1) obecnie - 5 buław 

2) przeszkoda - as kielichów 

3) przyczyna - siła 

4) rada - walet pałeczek 

5) to co nieuniknione - wieża 

6) wynik - król buław 

 

wydaje mi się ze im tez jest zle z powodu braku kontaktu, biją się z myślami (5 buław), widać ze emocje jeszcze biorą górę (as kielichów), jako wynik wieża czy można to interpretować w ten sposób ze sytuacje się zmieni? Czy raczej wieża pokazuje ze już runęło co miało runąć? Nie mam pojęcia jak interpretować wynik jako król buław oraz kartę rade. Z Góry dziękuje za każda, cenna interpretacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1) obecnie - 5 buław 

2) przeszkoda - as kielichów 

3) przyczyna - siła 

4) rada - walet pałeczek 

5) to co nieuniknione - wieża 

6) wynik - król buław 


 

Obecna sytuacja to konflikt i różnice między wami. Przeszkody być może ktoś poznał nowa sympatie i to mogło dużo pozmieniać między wami. Przyczyna to o co poszło to przekonywanie kogoś o swoich poglądach na sile, brak zrozumienia różnicy. Rada wykonać w ich stronę ruch jeśli to jest z nami w zgodzie. Wieża mówi ze już nie będzie jak było, zburzenie starych struktur. Wynik będzie zależny od osoby w typie króla buław. 

  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to przyjaciele to możesz pójść za radą kart i skontaktować i zaproponować jakąś rozmowę lub spotkanie,aby wyjaśnić.( walet pałeczek).Obecnie 5 buław,czyli skłócenie.Przeszkoda- w asie kielichów w nwgatywie mogą być złe przesadne emocje,a nawet złość,żal,puchar cały kipi z emocji.przyczyna- siła kazdy chciał mieć rację,jesteście uparci,ktoś chce dominować,jakas presja też i walka

To co nieuniknione- wieża znajomość musi przejść całkowite zmiany To,co jest teraz jest źle budowane.Trzeba budowac inaczej.

W królu bulaw na wyniku widzę kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jest teraz chaos, zamieszanie i zmiany.

2. Emocje, uczucia, miłość

3.  Tutaj czytam jako pożądanie 

4. Zaproszenie do rozmowy

5. Zmiany, jakaś granica została przekroczona i niestety nie będzie jak dawniej

6. Kontakty może będą ale na zasdach ustanowionych przez stanowczego człowieka, lidera waszej grupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hopefull
On 8/13/2021 at 5:44 PM, aliceice said:

 

1) obecnie - 5 buław 

2) przeszkoda - as kielichów 

3) przyczyna - siła 

4) rada - walet pałeczek 

5) to co nieuniknione - wieża 

6) wynik - król buław

Widać konflikt i powstrzymywanie złości, jako przeszkoda to raczej brak szczerych chęci co do pogodzenia sie. Karty jednak radzą zaczepić ich na forach społecznościowych, wysłać głupiego śmiesznego smsa itd. Myślę że się to jednak kategorycznie rozpadnie. Wynik , K. Buław jest egocentryczny i zapatrzony w siebie, ktos tu patrzy tylko na swoje korzyści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o 5 buław to widać tutaj konflikt i różnice zdań pomiędzy Wami, ale jest to bardziej „walka o pietruszke” niż konflikt poważnego kalibru. Każde z Was chce przeforsować swoje zdanie i żeby wyszło na jego. Przeszkoda (As kielichow) - każde z Was ma emocjonalna naturę i twoi znajomi unieśli się honorem i najprawdopodobniej nie zamierzają jako pierwsi wyciągnąć reki na zgodę, bo wciąż buzują w nich emocje i chęć postawienia na swoim. Przyczyna kłótni było to, ze każde z was (lub ktoś) chciał ba sile forsować swoje zdanie, nie szanował odmiennych poglądów innych osób i chciał być liderem w grupie, który o wszystkim i za wszystkich będzie decydował. Jeśli chodzi o radę - skontaktuj się z przyjaciółmi, wyciągnij jako pierwsza rękę na pojednanie. Co do wieży - nie zawsze jest to karta o wydźwięku negatywnym, tutaj może informować o tym, ze wasza przyjaźń została poddana zbyt ciężkiej próbie i ta przyjaźń nie przetrwa, nie będzie woli pogodzenia się ze strony Twoich przyjaciół. Ale może tez oznaczać ze dalej będziecie się kumplowali, lecz na innych zasadach, być może już nie tak intensywnie. Jeśli chodzi o wynik to ja Króla Buław interpretowałbym jako osobę w waszej grupie, która ciagle będzie mąciła o ile się pogodzicie 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

Przez pewne nieporozumienia straciłam kontakt z dwojgiem moich przyjaciół, bardzo mi na nich zależy i chciałabym żeby było jak dawniej. Czy się to uda?

 

1) obecnie - 5 buław 

Gonitwa mysli w zwiazku z ta sprawa.

W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

2) przeszkoda - as kielichów 

Za duzo emocji, cos sie przelalo.

W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

3) przyczyna - siła 

Te proby silowaia sie wzajemnego, was zmeczyly.

W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

4) rada - walet pałeczek 

miej odwage i zadzialaj pierwsza...

 

W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

5) to co nieuniknione - wieża 

jednak jakas struktura runie, i juz nie bedzie jak dawniej, cos sie zmieni

W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

6) wynik - król buław 

moze byc tak, ze kazdy w tej relacji badz ty uniesiesz sie duma, aby zachowac twarz w tej sytuacji, kazdy bedzie chcial czuc sie w tym problemie zwyciezca...oraz nie bedzie latwo, aby sie poklonic, zejsc z tronu (krol) i wyciagnac pierwszy reke

W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

Przez pewne nieporozumienia straciłam kontakt z dwojgiem moich przyjaciół, bardzo mi na nich zależy i chciałabym żeby było jak dawniej. Czy się to uda?

 

1) obecnie - 5 buław 

2) przeszkoda - as kielichów 

3) przyczyna - siła 

4) rada - walet pałeczek 

5) to co nieuniknione - wieża 

6) wynik - król buław 

Pytasz o 2 osoby, stawiasz jeden rozkład, więc nie uzyskasz odpowiedzi na pytanie, czy się uda, bo pytanie brzmi: kto jest Królem Buław w karcie wynikowej?

Pierwsze 4 karty nie są złe:  5 Buław mówi o "tarciach" rywalizacji, chęci "wygranej", rozpychaniu się - lecz jest to sytuacja na zasadzie fair play. Nikt tu nie chce nikogo "dobić". W przeszkodzie są po prostu emocje, które wzięły górę, a w przyczynie Siła, czyli każde chciało przeforsować coś "na swoje". W radzie Walet Pałeczek czyli komunikacja - porozmawiajcie, wyjaśnijcie to sobie. Tu kontakt jest kluczowy. I ktoś musi go zainicjować.

Karta Wieży może podpowiadać, że tak jak było, tak już nie będzie. Ale na pewno nie odpowiada na pytanie, czy lepiej czy gorzej. Po prostu inaczej.

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2021 o 18:44, aliceice napisał:

1) obecnie - 5 buław 

2) przeszkoda - as kielichów 

3) przyczyna - siła 

4) rada - walet pałeczek 

5) to co nieuniknione - wieża 

6) wynik - król buław

"Przez pewne nieporozumienia straciłam kontakt z dwojgiem moich przyjaciół, bardzo mi na nich zależy i chciałabym żeby było jak dawniej. Czy się to uda?"

 

Myślę że przeszkodą jest silne uczucie jakim Cię darzą (As Kielichów), a chcą trochę dominować aby były uznane ich racje.. Więc związek koleżeński , partnerski jest jak najbardziej możliwy, jeśli wykażesz przyjacielską postawę i chęć pomocy im...

 

 

I mometka na szczęście :

pentagrammoneta.png.5d6108a9af2579f91b34c407fdebdd13.png

 

Edytowane przez Piko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...