Jump to content
katia

dolegliwości a stan umysłu

Recommended Posts

katia

Dowiedziałam się, że choroby, które nas dotykają mają odzwierciedlenie w naszej psychice i żeby wyleczyć daną chorobę należy najpierw wyleczyć nasz stan umysłu. Czy jest tak, że dana choroba np. w moim przypadku co jakiś czas pojawiające się kurzawki, trądzik od kilku lat, czy w końcu przetłuszczająca się skóra głowy, czy te dolegliwości są związane z konkretnymi zaburzeniami psychicznymi np. że trądzik dotyczy leku przed czymś a przetłuszczająca się skóra głowy czegoś tam. Nie wiem czego dlatego chciałabym się dowiedzieć czego konkretnego. Czy jest to możliwe do ustalenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
alexis

Zazwyczaj tak jest. Twoj organizm poprzez chorobe sygnalizuje ci, ze cos jest nie tak, cos robisz zle.

Jest ksiazka Louise L. Hay "Mozesz uzdrowic swoje zycie", ktora na koncu opisuje, skad sie biora poszczegolne dolegliwosci. Dla przykladu tradzik znaczy " Brak akceptacji siebie. Nielubienie siebie". Twoj nowy wzorzec myslowy powinien byc taki: "Jestem boskim przejawem zycia. Kocham i akceptuje siebie tu i teraz".

Kurzajki tez sa: "Drobne wyrazy nienawisci. Przekonanie o wlasnej brzydocie." Wzorzec myslowy:" Jestem miloscia i pieknem zycia w calej jej okazalosci".

 

Mi sie jednak wydaje, ze to sa jedne z mozliwych interpretacji danej choroby. I czy tak jest w danym wypadku musisz sie sama zastanowic. Sa tez choroby spowodowane np. nieprawidlowym odzywianiem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
katia

dziękuję za odpowiedź, jeśli chodzi o brak akceptacji siebie to jedyna rzecz której nie akceptuje to jest fakt, że przetłuszczają mi się włosy, jeśli chodzi o odżywianie, to staram się jak najbardziej dobrze odżywiać. Jednak co do tej nienawiści jest mi obca.

A może jest jakiś uniwersalny sposób, który pomoże mi dowiedzieć się co jest przyczyną moich dolegliwości, czy wystarczy np. codzienne oczyszczanie czakr?

Share this post


Link to post
Share on other sites
gusherra

Tak, działanie z czakrą, wytrwałe może pomóc Ci wyleczyć się z tych dolegliwości. dobrze byłoby określić przyczynę tych obajawów. Zawsze najpier pojawia się energia a potem dopiero ujawnia się w materialnym kształcie. Więc prawdopodobnie robisz coś źle, Twoje myśli mają jakiś brak, negatywny wzorzec, który wpływa na niewłaściwie działanie którejś z czakr. Trzeba określić która to - wg mnie czakra gardła lub serca i starać się uleczyć Twoje myslenie - poprzez działanie w materialnym świecie lub poprzez opiekę nad źle działającą czakrą.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
katia

Dziękuję za odpowiedzi, ale mam jeszcze małe pytanko. Ponieważ jestem nowicjuszką w oczyszczaniu czak, chciałabym zapytać o skuteczne metody oczyszczania. Mnie uczono, że mam skupiać uwagę na konkretniej czakrze następnie wyobrażać sobie jak wdycham kolor danej czakry i wydycham zanieczyszczenia. Tak też zrobiłam, i tu skłon do "gusherra" :_kwiatek:, kiedy oczyszczałam czakrę serca miałam problemy z wyobrażeniem sobie jak wydycham z niej zanieczyszczenia, poczułam blokadę.

Naimad dziękuję za linka :_kwiatek: takiej informacji szukałam.

Może w czasie oczyszczania przemknie mi jakaś myśl, która pozwoli mi wyjaśnić przyczynę moich objawów.

Dla Wszystkich :serducho:

Share this post


Link to post
Share on other sites
gusherra

Bardzo dobry sposób to wizualizowanie sobie unoszącej sie przed Tobą, złotej kuli, wokół której żarzy się czerwony ogień. Ta kula wyciaga z Ciebie - po kolei z każdej czakry i całego pola- zanieczyszczenia i spala je tym czerwonym ogniem. Taki wsysacz :) kiedy już wyciągnie wszystkie brudy, wyobraź sobie, że ogień znika, a tej kuli płynie do Ciebie najczystsza, biała energia i wypełnia dziury po zabrudzeniach, które zostały spalone. Ona wypełnia dziury, integruje się z Twoim ciałem energetycznym i zmienia się w harmonizującą zieloną energię, która stapia się z resztą. Wyobraź sobie, że pod koniec masz piękną tęczową energię, która mieni się jasnymi pięknymi kolorami, że jest zdrowa i "rozbłyśnij nimi" :)

To cudowny sposób oczyszczania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
koliber*

:)gusherra, to i ja spróbuję jutro :)

 

dziękuję

Share this post


Link to post
Share on other sites
katia

od dwóch dnia ćwiczę ten sposób oczyszczania czakr, nasunęło mi się też pewne pytanie, czy w czasie oczyszczania mogą wystąpić inne dolegliwości?

Share this post


Link to post
Share on other sites
gusherra

jakie np. dolegliwości?

mozesz odczuwac przróżne oczywiście, przy oczyszczaniu czakry serca - kołatanie i przyspieszenie bicia, przy gadle - gulę w nim - przy koronie czy 3 oku ucisk na głowie. Gdy poruszysz którąś z czakr dostatecznie mocno, moga wracać do Ciebie różne wspomnienia (szczegolnie czakra splotu) oraz manifestowac sie w swiecie fizycznym rozne wydarzenia ktore maja Ci pomoc przezwyciezyc blokady, jakie sa na tych czakrach. poruszajac czakre - poruszasz cale swoje zycie.

O jakie dolegliwości Ci chodzi?

 

ps. dziękuję za punkt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
katia

Nie zauważyłam żadnych większych dolegliwości, chciałam tylko zapytać, czy takowe mogą wystąpić, myślałam na przykład o tym, że coś zacznie mnie boleć, czy odezwie się dawna kontuzja, czy coś innego i nie wiem, czy to jest wynikiem akurat oczyszczania czakr, czy z innych powodów, zaczęły mi się bardziej przetłuszczać włosy i na moją buzie wysypało się więcej trądziku. Owszem w czasie oczyszczania czuje w czakrze gardła ucisk a w trzecim oku mrowienie i na razie tylko tyle. Nie miałam jednak pojęcia, że mogą także wystąpić w świecie fizycznym zdarzenia, które pozwolą mi przezwyciężyć blokady, oby udało mi się je pokonać.

Dzięki serdeczne za wszystkie wypowiedzi. :roza:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...