Skocz do zawartości

Ona Waga a on Ryby !!!


samotna0208

Rekomendowane odpowiedzi

PANI WAGA i PAN RYBY

 

 

 

To fascynująca para. Oboje wyrafinowani i wrażliwi, od razu przypadną sobie do serca. Uwielbiają romantyczne spacery w świetle Księżyca, prezenty i wspólne kolacje. Ich rozmowy przeciągać się będą do białego rana. Pan Ryba będzie analizować każdy gest i słowo partnerki i odczytywać ich miłosne znaczenie. Pani Waga po pewnym czasie przestanie poświęcać cały swój czas na kontakty z partnerem. Wtedy nastąpić może kryzys. Pani Waga nie zrozumie humorów i emocjonalnych szantaży Ryby. Pan Ryba natomiast może odkryć w partnerce duże pokłady egoizmu i emocjonalnej powierzchowności. Aby para żyła długo i szczęśliwie, Pani Waga powinna poświęcać partnerowi więcej czasu. Pan Ryba powinien pozwolić partnerce na bardziej swobodne życie towarzyskie.

 

 

cyt.Czary.pl - portal magiczny

 

 

 

Ona: On:

WAGA RYBY

 

Bez magii ani rusz. W zasadzie para ta ze sobą ma niewiele wspólnego. Rezolutną i przytomną Wagę może irytować flegmatyczny i zbyt spokojny partner Ryba. Ona prawdziwa kobieta pełna wdzięku i powabu potrzebuje kogoś kto będzie ją nosić na rękach. Pod tym względem na Rybę liczyć nie można. Jemu zależy, aby w jak najmniej męczący sposób przejść przez życie. Waga także nie jest skora to poświęceń i wysiłków, chętnie prześlizguje się tu i ówdzie, byle jak najmniejszym wysiłkiem. Nie ma więc komu borykać się z problemami, które czyhają na każdym kroku.

 

Potrzebny jest ten trzeci, który ich popchnie do działania. Z resztą, żeby tych dwoje zwróciło na siebie uwagę potrzebna jest mgiełka tajemniczości i odrobina magii. Gdzieś na górze mocy, podczas ćwiczeń jogi czy Tai Chi, gdzie umysł i serce pracuje inaczej Ryba i Waga będą dla siebie atrakcyjni.

 

Gdy patrzeć będą na siebie z pozycji "meta", dostrzegą swe zalety, lecz gdy powrócą do szarej rzeczywistości czar pryśnie. W seksie też bywa różnie, wszystko zależy od aktualnego nastroju obojga.

 

W zasadzie niewiele macie ze sobą wspólnego poza zainteresowaniami magią i psychotroniką. Niesamowitości pociągają Was oboje. To zbyt za mało na trwały związek. Powinniście poprzestać co najwyżej na krótkim niezobowiązującym romansie.

 

 

 

samotna0208 jeśli chcesz jeszcze dokładniej to zapraszam do numerologi lub cyfrologi partnerskiej ...

 

poz. doty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam! Ten horoskop pasuje dokladnie do mnie i mojego męża.

ja jestem Waga a on Ryba i niestety wszystko jest tak jak tutaj zostało opisane.

Rutyna i monotonia wtargneła i zero zainteresowania raczej przyzwyczajenie po 6 latach.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

JA WAGA

 

Wspolne mamy wszystko , ja waga i nie moge zyć bez swojej rybki , zakochane po uszy najlepiej by było narośla u rybki i zyło na niej.Cały swiat to rybka .Jestesmy parą od ponad roku.Jest miłoscią mojego zycia i tylko moja rybka.Ja spokojna waga , wogóle odizolowana od znajomych od kiedy mam rybke .Rybka mi weszła na głowe i jest moim szczesciem mi to nie przeszkadza.Kreci mna ja lewo i prawo.Moje serduszko jest hałąsliwe, nerwowe ukochane i zimne jak rybka.Ja poswiecą cały czas wolny rybce tule sie szepce słodkie słowka ,ze az moja rybka ma mnie dosyc , gdyby była mozliwosc to bym sie przyszyłą do swoje rybki bo jest moim swiatem odziennie odkrywam w niej miłosc , tesknie za swoja rybka nawet jak pojdzie do sklepu.Z mojego punktu widzenia jeszcze nie było kłotni ani razu , bo jesli nawet moja rybka się denerwuje na mnie to i tak słysze tylko kocham Cię , wiec ja sie nie kłoce , ale moja rybka sadzi ze są to kłotnie, ja milcze zawsze.

Jesli chodzi o problemy to tylko finansowe ale wynikło to z kryzysu gdzie wiele ludzi straciło prace, a sadze ze akurat znaków sie to nie tyczy , bo kazdy moze stracic prace, ale pomimo wielu problemow razem wszystko przezyciezone i najwazniejsze ze wspolnie, razem sie wspieramy , super dogadujemy , i o wszystkim rozmawiamy , co do łozka hmmm

fakt ze ja chce urozmaicenia i eksperymentow ,zeby wiecej było pikanteri ,ale moja rybka nie chce i nazywa mnie zbokiem hehehe ale w zartach tylko ogolnie bardzo ją kocham i nic tego nie zmieni , bez swojej rybki nie istnieje ,

 

moJA RYBKA O MNIE DBA BARDZO troszczy sie o mnie , gotuje dla mnie chociaz nie robiła tego dla nikogo.

kocham swoja rybke !!:jezyk2_na::jezyk2_na::jezyk2_na:

i zawsze ma racje jest najmadrzejsze na swiecie najukochansze , najwspanialsze , najcudowniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ryba

powyzej pisala moja waga teraz z mojej strony jak to wyglada :

 

Tak to ja ryba :D nieuleczalna romantyczka, egocentryczna i naiwna ryba... To tak, Swoja wage podziwiam i kocham za : to ze szaleje za mna :D zarcik, za to ze rozumiemy sie, wspieramy i portafimy isc na kompromisy. Za to ze gdy czegos potrzebuje zawsze jest obok. Ze mimo tak trudnych chwil ktore sa za nami nadal ze soba jestesmy. Mimo ze jestem impulsywna osoba potrafi ukoic moje nerwy i z usmieche znosic moje zachcianki. Jest wspaniala osoba i poprostu jest :) Nie zawsze jest rozowo, ale razem potrafimy pokolorowac nasz swiat. YY sprostuje z co do posta wyzej, nie jestem oziebla istota i mam wyrafinowana wyobraznie jednak nie przesadzam w pewnych kwestiach. Lubie spontaniczny, namietny sex.

Edytowane przez minirybki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Hej wracam na ten watek po 5 latach. Jestem waga i z moja rybka juz 6 lat. czy cos sie zmienilo u nas? Ano nic . Jestesmy ciagle w tym samym miejscu . Bardzo sie kochamy mamy pomysl na zycie ale kasy nam brakuje wcisz i to nas trzyma ciagle w tym samym miejscu. Przez te 6 lat moja rybka chciala mnie rzucic 2 razy ale zostala bo jest uzalezniona juz odemnie . Tak bardzo uzalezniona ze przeciwniczka dzieci teraz chce malzenstwa i minimum 3 dzieci. Jedyny problem jaki mamy to pieniadze . Fakt jest ze to minus takiego zwiazku alenie powod aby sie rostawac. Bedziemy ze soba do konca kocham cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...