Skocz do zawartości

Planowana ciąża


motherofcats

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu, który przyśnił mi się dzisiaj z 21 na 22 sierpnia :).

Otóż śniło mi się, że chyba miałam rozstać się z mężem czy coś w tym stylu, w każdym razie mieliśmy nie być już razem. Ja miałam zajść w ciążę z innym, wybranym specjalnie do tego mężczyzną. W tym celu mnie nawet przygotowano. Wybrano dzień. W ten dzień przygotowano mi specjalną kąpiel z ziołami, które miały mi pomóc. Kąpiel była przyjemna, ale ciągle miałam obawy. W końcu powiedziałam mężowi, żeby nie odchodził, że wolę to dziecko mieć z nim, jak już mam je mieć. 

Nadmienię, że w realnym życiu nie planuję dziecka w ogóle, gdyż uważam, że nie byłabym dobrym rodzicem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.08.2021 o 13:35, motherofcats napisał:

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu, który przyśnił mi się dzisiaj z 21 na 22 sierpnia :).

Otóż śniło mi się, że chyba miałam rozstać się z mężem czy coś w tym stylu, w każdym razie mieliśmy nie być już razem. Ja miałam zajść w ciążę z innym, wybranym specjalnie do tego mężczyzną. W tym celu mnie nawet przygotowano. Wybrano dzień. W ten dzień przygotowano mi specjalną kąpiel z ziołami, które miały mi pomóc. Kąpiel była przyjemna, ale ciągle miałam obawy. W końcu powiedziałam mężowi, żeby nie odchodził, że wolę to dziecko mieć z nim, jak już mam je mieć. 

Nadmienię, że w realnym życiu nie planuję dziecka w ogóle, gdyż uważam, że nie byłabym dobrym rodzicem.

 

 W Twoim śnie odnajduję kilka znaczących motywów. Jednym z nich jest nie tylko planowana ciąża w wyniku zdrady,  Pytanie  zasadnicze - czy masz męża, partnera, który chce odejść, czy może to odbicie Twoich planów, być może zdrady z której chciałabyś się oczyścić. Stąd kąpiel w ziołach. Być może chodzi o Twoje skryte marzenia dotyczące zmiany trybu życia. Ogólnie zmian. Tym bardziej, że planowanie ciąży, bycie w ciąży,  oznacza odrodzenie, rozpoczęcie nowego życia. W tym przypadku Twojego. Reasumując - moim skromnym zdaniem, sen był odzwierciedleniem Twoich, cichych pragnień związanych z generalną zmianą trybu życia i pozbycie się pamięci o przeszłości. Mam nadzieję, że jesteś aktywna na forum i wyrazisz swoją opinię. Pozdrawiam :)

  • W punkt 1
  • Super 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dziękuję za interpretację. Owszem, mam  męża, ale nie planuje od niego odejść. Chciałam za to zmian związanych z określeniem w końcu, gdzie chcę zamieszkać, co chcę postanowić w kwestiach spadkowych.

Niedawno udało mi się kupić mieszkanie i faktycznie coś zmienić. Wtedy miotałam się, bo nie  wiedziałam co zrobić, nie umiałam podjąć decyzji.

Raz jeszcze dziękuję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąża w śnie oznacza zmiany, coś nowego w naszym życiu się pojawi. Mi z reguły pokazywała poznanie nowej osoby choć tak nie musi być może to być równie dobrze inna zmiana życiowa której możesz z początku się obawiać, nie bedziesz pewna sytuacji.Piszesz o mieszkaniu więc być może sen o tym mówi. O Twojej niepewnosci ale odrzuć lęki bo to była dobra decyzja a zatem beda dalsze fajne zmiany w Twoim życiu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...