Jump to content

Planowana ciąża

motherofcats
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu, który przyśnił mi się dzisiaj z 21 na 22 sierpnia :).

Otóż śniło mi się, że chyba miałam rozstać się z mężem czy coś w tym stylu, w każdym razie mieliśmy nie być już razem. Ja miałam zajść w ciążę z innym, wybranym specjalnie do tego mężczyzną. W tym celu mnie nawet przygotowano. Wybrano dzień. W ten dzień przygotowano mi specjalną kąpiel z ziołami, które miały mi pomóc. Kąpiel była przyjemna, ale ciągle miałam obawy. W końcu powiedziałam mężowi, żeby nie odchodził, że wolę to dziecko mieć z nim, jak już mam je mieć. 

Nadmienię, że w realnym życiu nie planuję dziecka w ogóle, gdyż uważam, że nie byłabym dobrym rodzicem.

• Like 1

• 5 weeks later...

Takie sny, fantazje seksualne przychodzą do każdego , o czasu do czasu...    :yes:

Być może chciała byś mieć dziecko, ale jak napisałaś, nie czujesz się na to gotowa...

Edited by Piko

W dniu 22.08.2021 o 13:35, motherofcats napisał:

Dzień dobry,

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji snu, który przyśnił mi się dzisiaj z 21 na 22 sierpnia :).

Otóż śniło mi się, że chyba miałam rozstać się z mężem czy coś w tym stylu, w każdym razie mieliśmy nie być już razem. Ja miałam zajść w ciążę z innym, wybranym specjalnie do tego mężczyzną. W tym celu mnie nawet przygotowano. Wybrano dzień. W ten dzień przygotowano mi specjalną kąpiel z ziołami, które miały mi pomóc. Kąpiel była przyjemna, ale ciągle miałam obawy. W końcu powiedziałam mężowi, żeby nie odchodził, że wolę to dziecko mieć z nim, jak już mam je mieć. 

Nadmienię, że w realnym życiu nie planuję dziecka w ogóle, gdyż uważam, że nie byłabym dobrym rodzicem.

W Twoim śnie odnajduję kilka znaczących motywów. Jednym z nich jest nie tylko planowana ciąża w wyniku zdrady,  Pytanie  zasadnicze - czy masz męża, partnera, który chce odejść, czy może to odbicie Twoich planów, być może zdrady z której chciałabyś się oczyścić. Stąd kąpiel w ziołach. Być może chodzi o Twoje skryte marzenia dotyczące zmiany trybu życia. Ogólnie zmian. Tym bardziej, że planowanie ciąży, bycie w ciąży,  oznacza odrodzenie, rozpoczęcie nowego życia. W tym przypadku Twojego. Reasumując - moim skromnym zdaniem, sen był odzwierciedleniem Twoich, cichych pragnień związanych z generalną zmianą trybu życia i pozbycie się pamięci o przeszłości. Mam nadzieję, że jesteś aktywna na forum i wyrazisz swoją opinię. Pozdrawiam :)

• Super 1