Jump to content

Koscioły i krzyże


hannah_40

Recommended Posts

Miewam wiele snów, jakos sobie radze z ich interpretacją, ale ten wydaje mi sie co nieco dziwny. Śniły mi sie trzy kościoły, przy każdym z nich po lewej stronie stal krzyż. Trzy z tych kosciołów były zielone, czwarty ostatni żółty, o dziwo krzyże były kamnienne lub raczej gipsowe na szerokich postumentach i wszystkie białe. Moze ktos mi pomoze jakos to wytlumaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Sny o kolorach żółtych i zielonych mają wiele znaczeń ale jeżeli te dwa kolory przeplatają się ze sobą może to oznaczać życie, wzrost, urodzajność, obfitość pieniądze!

 

W połączeniu z krzyż - szczęście rodzinne i kościołem - rozwój duchowy wychodzi to na całkiem pozytywny sen :) biel zwiastuje narodziny lub początek czegoś nowego

Link to comment
Share on other sites

Zgodzę się z przedmówcą, sen dobrze wróży - nowości (o tym świadczy również liczba 3 - coś nowego co powstaje syntezy dwóch elementów), rozwój psychiczny, duchowy, pozytywne wydarzenia, które nastąpią ale dopiero wtedy, gdy uda Ci się rozwiązać aktualne problemy ( o tym informuje nas symbol krzyży).

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

krzyż to symbol duchowego wznoszenia się.

czy przechodzisz metamorfozę ducha? kościół to sybol opieki, kontaktu z Niewidzialnym. trójka to sybol koncepcji. Wszystko tu mówi o jakimś duchowym przełomie, jaki w Tobie ma nastąpić i który Cię czeka.

Link to comment
Share on other sites

Faktem jest ,że dzieje sie ze mna cos dziwnego, ale wolalbym glosno tego nie nazywać, poniewaz nie wiem w ktora stone prowadzi. Wiem, ze ofiarowano mi dar, którego nie potrafiłam zaakceptować, teraz zaczynam sie z tym godzić. Być może własnie o to chodzi.

Link to comment
Share on other sites

Tak, to nie jest standardowy sen. On Cię zaprasza do życia duchowego i prawdopodobnie przyjęcia tego daru. Ten dar - w postaci krzyzy stoi przed Twoimi oczyma,

czeka Cię.

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...