Jump to content

nóż


helena26@op.pl

Recommended Posts

helena, nic nie napisałaś o tym, czy to Twój syn? Czy w ogóle znane Ci są te osoby ze snu, czy po prostu obserwowałaś zdarzenie i miałaś świadomość że to jakiś ojciec z synem? Więcej szczegółów poproszę, gdzie się to wszystko działo?

Link to comment
Share on other sites

Sen dotyczy mojego syna i męża. Pełnoletni syn ostro dyskutuje z mężem (wydawało mi się ,że się kłócą), ale nie słyszę tej rozmowy. Dzieje się to u nas w domu. Właściwie na tarasie, ale okno od salonu tarasu jest otwarte. Ja siedzę w salonie.Nagle przez szybę widzę jak syn chwyta nóż myśliwski (ten sam nóż, którym w dzień oboje posługiwali się przy pile) i zadzje dwa ciosy prosto w klatkę piersiową męża. Widzę jak wypływa krew obok noża. Budzę się przerażona. Co to znaczy?

Link to comment
Share on other sites

Sądzę więc iż sen nie oznacza więcej niż po prostu kłótnię, brak porozumienia w jakiejś sprawie miedzy Twoim synem a mężem, ba, nie tyle brak porozumienia, co zupełnie sprzeczne poglądy na jakiś temat (2 ciosy nożem - cyfra 2 znamionuje przeciwieństwa). Nóż to tzw. ostry argument gwarantujący siłę przebicia w sprawie. Możemy więc wnioskować, iż Twój syn zdominuje męża swoją argumentacją.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...