Jump to content

Jak zdjąć klątwę rzuconą przez matkę/babkę?


Irene
 Share

Recommended Posts

Proszę o poradę osoby, które mają doświadczenie w temacie klątwy. Matka mojej mamy była przeciwna jej małżeństwu z moim ojcem i rzuciła na nią klątwę mówiąc jej, że przeklina jej małżeństwo. Od tamtego dnia wyrzekła się również mojej matki i przestała się do niej odzywać, ucięła kontakt. Babka nie żyje od kilku lat, nigdy jej nie poznałam ponieważ jak napisałam wyżej ucięła kontakt z moją matką i z naszą rodziną jeszcze przed moim urodzeniem i nie chciała kontaktu aż do śmierci. Po latach widzę działanie klątwy (o której rzuceniu dowiedziałam się dopiero niedawno) w życiu mojej mamy i w jej małżeństwie, co wpływa na całą rodzinę, rozpad relacji etc. Przyznam że nie do końca wierzę w takie rzeczy, ale w rodzinie jest tyle nieszczęścia i złej energii, która narasta z upływem lat, że zaczynam sądzić, iż naprawdę działa klątwa rzucona przez moją babkę ponad 30 lat temu. Czy da się odczynić tę klątwę? Jak to zrobić? Czy ja sama mogę to zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogłabyś jakieś przykłady nieszczęść i w jaki sposób manifestowała się negatywna energia? Czy klątwa nasiliła się po śmierci babci? Czy ktoś z rodziny miał szczególną więź z babcią albo miała na kogoś silny wpływ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • W jaki sposób manifestowała się negatywna energia? - Brak miłości  małżeństwie, przemoc, alkohol u męża mej matki, depresja mojej matki, zdrady, podwójne życie mojego ojca, zerwanie więzi rodzinnych, rozpad rodziny, zmiany w osobowości (u mojej matki).
  • Czy klątwa nasiliła się po śmierci babci? - Różne rzeczy zaczęły wychodzić na jaw i rodzina się rozpadła w ostatnich latach. Nie wiem, czy ma to związek ze śmiercią mojej babki.
  • Nikt poza moją matką i ojcem nie znał mojej babki. Jak napisałam nie utrzymywała stosunków z rodziną, więc raczej nie miała na nikogo wpływu. Jeżeli już, to wyłącznie na moją matkę, jeszcze w dzieciństwie.

Czy faktycznie to może być klątwa i czy można ją odczynić? Czy da się to sprawdzić?

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Powiedziałabym byś się udała do uzdrowiciela który się na tym zna i zakończył/a klątwę. Jest to możliwe do odczynienia i wcale nie takie skomplikowane ale to musi być konkretna osoba która się na tym zna. Zależy od osoby do której się udaszto może być jednorazowa usługa lub więcej. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...