Skocz do zawartości

Serdecznie Witam


Tomasz11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Jako że jestem tu nowy parę słów o mnie. Imię jak w nicku, mam33 lata. Jakieś 3 lata temu po zerwaniu z uzależnieniem myślałem że przegrałem życie, starałemsię szybko zarobić wystarczającą ilość pieniędzy by zniknąć gdzieś z dala od wszystkich i wegetować w samotności do końca życia.

Okazało się jednak że powoli zacząłęm poznawać życie na nowo. Zacząłem zauważać rzeczy,które wcześniej były po za moim wzrokiem, odnalazłem sens i cel życia. Zabawne również że w wieku ponad 30 lat poznałem co to miłość. Wcześniej myślałem że to tylko pożądanie/zauroczenie lub "poddaństwo", okazało się jednak czymś najwspanialszym czego w życiu doświadczyłem mimo że szybko i kiepsko zakończyła poznałem co to prawdziwe szczęście :)

Od jakiegoś roku zacząłem się szybciej rozwijać, dużo pracy nad sobą, myślami, większa otwartość i coraz większe zrozumienie+ miłość dla świata. To także okres rozwoju duchowego, rozświetlenia większości cieni wewnątrz, obserwacja wpływu swojego zachowania na otoczenie i jego tworzenie, takie nowe hobby kolekcjonowanie uśmiechów. Zainteresował mnie również temat numerologii. Prócz poprawy nastroju (tak czytam głównie pozytywne znaczenia mają świetny wpływ na nastrój w szczególności Anielskie, Archanielskie i Mistrzowskie, dopamina skacze a i Wiara coraz większa to i w parze z efektem) . Samo zainteresowanie się wzięło z "przypadkowych" przekazów np liczby karmiczne idealnie opisują zarówno moje przeżycia jak i bliskiej mi osoby. Pokazują sięschematycznie ala matrix dając wskazówki gdzie podążać. Heh nawet dosłownnie kiedyś w obcym mieście miałęm sięudać w wyznaczone miejsce i zamiast gps stwierdziłem że mam czas i sobie popatrzę czy mnie cyfry zaprowadzą w docelowe miejsce. Szedłem cały czas w stronę gdzie widziałem 1 oczywiście dotarłem wprost do celu i co się okazało po sprawdzeniu na gps najkrótszą trasą.

 

Większa Wiara i Zaufanie Wszechświatowi = Piękniejsze i ciekawsze życie.

Wiara a z farmakologi np placebo, obojętna nazwa najważniejsze że działa. No i dla niektórych również zbiegi okoliczności. Ja w nie nie wierze o ile czasami na początku wydają siębez sensu o tyle po czasie już inaczej na nie się patrzy gdy uratują przed wypadkiem lub zapewnią ciekawe przeżycie. 

Pozdrawiam.

  • Lubię to! 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...