Jump to content

Serdecznie Witam


Tomasz11

Recommended Posts

Witam Wszystkich.

Jako że jestem tu nowy parę słów o mnie. Imię jak w nicku, mam33 lata. Jakieś 3 lata temu po zerwaniu z uzależnieniem myślałem że przegrałem życie, starałemsię szybko zarobić wystarczającą ilość pieniędzy by zniknąć gdzieś z dala od wszystkich i wegetować w samotności do końca życia.

Okazało się jednak że powoli zacząłęm poznawać życie na nowo. Zacząłem zauważać rzeczy,które wcześniej były po za moim wzrokiem, odnalazłem sens i cel życia. Zabawne również że w wieku ponad 30 lat poznałem co to miłość. Wcześniej myślałem że to tylko pożądanie/zauroczenie lub "poddaństwo", okazało się jednak czymś najwspanialszym czego w życiu doświadczyłem mimo że szybko i kiepsko zakończyła poznałem co to prawdziwe szczęście :)

Od jakiegoś roku zacząłem się szybciej rozwijać, dużo pracy nad sobą, myślami, większa otwartość i coraz większe zrozumienie+ miłość dla świata. To także okres rozwoju duchowego, rozświetlenia większości cieni wewnątrz, obserwacja wpływu swojego zachowania na otoczenie i jego tworzenie, takie nowe hobby kolekcjonowanie uśmiechów. Zainteresował mnie również temat numerologii. Prócz poprawy nastroju (tak czytam głównie pozytywne znaczenia mają świetny wpływ na nastrój w szczególności Anielskie, Archanielskie i Mistrzowskie, dopamina skacze a i Wiara coraz większa to i w parze z efektem) . Samo zainteresowanie się wzięło z "przypadkowych" przekazów np liczby karmiczne idealnie opisują zarówno moje przeżycia jak i bliskiej mi osoby. Pokazują sięschematycznie ala matrix dając wskazówki gdzie podążać. Heh nawet dosłownnie kiedyś w obcym mieście miałęm sięudać w wyznaczone miejsce i zamiast gps stwierdziłem że mam czas i sobie popatrzę czy mnie cyfry zaprowadzą w docelowe miejsce. Szedłem cały czas w stronę gdzie widziałem 1 oczywiście dotarłem wprost do celu i co się okazało po sprawdzeniu na gps najkrótszą trasą.

 

Większa Wiara i Zaufanie Wszechświatowi = Piękniejsze i ciekawsze życie.

Wiara a z farmakologi np placebo, obojętna nazwa najważniejsze że działa. No i dla niektórych również zbiegi okoliczności. Ja w nie nie wierze o ile czasami na początku wydają siębez sensu o tyle po czasie już inaczej na nie się patrzy gdy uratują przed wypadkiem lub zapewnią ciekawe przeżycie. 

Pozdrawiam.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...